Tamrac Apache - test torby

Apache to jeden z bardziej kompaktowych modeli, jaki możemy znaleźć w ofercie firmy Tamrac. Jednak czy połączy on funkcjonalność torby fotograficznej z uniwersalnością toreb miejskich? Sprawdźmy.

Autor: Michał Chrzanowski

6 Czerwiec 2017
Artykuł na: 9-16 minut
Spis treści

Kolekcja Apache była jedną z popularniejszych linii toreb fotograficznych w ofercie firmy Tamrac. Doceniły ją przede wszystkim osoby poszukujące niewielkiej, ale za to niezwykle wytrzymałej i funkcjonalnej torby, która pomieściłaby podstawowy sprzęt fotograficzny.

Jednak od premiery minęło już sporo czasu, przez co design oraz wykonanie odbiegają już od obecnych wysockich standardów. W związku z tym firma Tamrac zaprezentowała odświeżone wersje toreb tworzących linię Apache.

- Bazując na projekcie naszej najpopularniejszej kolekcji pragniemy przedstawić jej drugą odsłonę. Najnowsza seria Apache to najwyższej klasy materiały połączone ze sobą za pomocą nowoczesnych metod konstrukcyjnych - obiecuje producent.

Linię Apache tworzą trzy torby różniące się od siebie wielkością. My postanowiliśmy sprawdzić średni model Apache 4.2, który możemy nabyć za około 499 zł.

Spis treści

Poprzednia

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Wandrd Rogue Sling 6L - test torby fotograficznej
Wandrd Rogue Sling 6L - test torby fotograficznej
Wandrd Sling to rozbudowana i wytrzymała „nerka” przystosowana do przenoszenia również cięższego zestawu fotograficznego lub filmowego. Sprawdzamy jak taki koncept radzi sobie w praktyce.
39
Hobolite - testujemy nowe uniwersalne lampy LED
Hobolite - testujemy nowe uniwersalne lampy LED
Hobolite to nowa, plasująca się w segmencie premium marka oświetleniowa, która za cel stawia sobie wszechstronność zastosowań. Możliwości nowych lamp przetestowaliśmy...
41
Szybki jak błyskawica SanDisk Professional SSD PRO-G40 - test dysku przenośnego
Szybki jak błyskawica SanDisk Professional SSD PRO-G40 - test dysku przenośnego
Mały, lekki i pancerny (IP 68), ale przede wszystkim zgodny również ze standardem Thunderbolt 3. Zdaniem producenta ma się to przekładać na nawet 3-krotnie szybsze transfery niż w przypadku...
22