Tamrac Apache - test torby

Apache to jeden z bardziej kompaktowych modeli, jaki możemy znaleźć w ofercie firmy Tamrac. Jednak czy połączy on funkcjonalność torby fotograficznej z uniwersalnością toreb miejskich? Sprawdźmy.

3
Michał Chrzanowski
6 Czerwiec 2017
Artykuł na: 9-16 minut
Spis treści

Kolekcja Apache była jedną z popularniejszych linii toreb fotograficznych w ofercie firmy Tamrac. Doceniły ją przede wszystkim osoby poszukujące niewielkiej, ale za to niezwykle wytrzymałej i funkcjonalnej torby, która pomieściłaby podstawowy sprzęt fotograficzny.

Jednak od premiery minęło już sporo czasu, przez co design oraz wykonanie odbiegają już od obecnych wysockich standardów. W związku z tym firma Tamrac zaprezentowała odświeżone wersje toreb tworzących linię Apache.

- Bazując na projekcie naszej najpopularniejszej kolekcji pragniemy przedstawić jej drugą odsłonę. Najnowsza seria Apache to najwyższej klasy materiały połączone ze sobą za pomocą nowoczesnych metod konstrukcyjnych - obiecuje producent.

Linię Apache tworzą trzy torby różniące się od siebie wielkością. My postanowiliśmy sprawdzić średni model Apache 4.2, który możemy nabyć za około 499 zł.

Spis treści

Poprzednia

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Wacom Intuos Pro S - test tabletu
Wacom Intuos Pro S - test tabletu
Model S, który w maju tego roku uzupełnił zaawansowaną linię Intuos Pro, ma stanowić złoty środek między dużymi tabletami dla zawodowych retuszerów a amatorską linią o...
18
1
BenQ SW270C - test monitora
BenQ SW270C - test monitora
To kolejny szerokogamutowy monitor z serii SW. Teraz o rozdzielczości QHD, przekątnej 27” i z unowocześnioną technologią równomierności wyświetlanego obrazu. Testujemy...
78
3
BenQ SW270C - pierwsze wrażenia
BenQ SW270C - pierwsze wrażenia
W nasze ręce trafił nowy szerokogamutowy monitor o rozdzielczości QHD i przekątnej 27”. Sprawdzamy jego możliwości w praktyce!
8
1