Fascynacja płcią piękną
0
256MB i 512MB - większa pamięć Secure Digital
9 lipiec 2002
I-O DATA Device Inc., japońska firma zajmująca się produkcją akcesoriów komputerowych ogłosiła gotowość wprowadzenia na rynek kart pamięci Secure Digital o pojemności 256MB i 512MB !
0
Paryż Andrzeja Haladudy
9 lipiec 2002
Fotografie Andrzeja Haladudy zaprezentowane na wystawie Mój traktat paryski nie prezentują rzeczywistości dostrzegalnej przez wszystkich. Są subiektywnym zapisem inspirujących autora detali.
0
Pozytyw - czerwiec 2002
8 lipiec 2002
Do sprzedaży trafił czerwcowy numer Pozytywu. Jest tu już drugi numer miesięcznika ze zmodyfikowaną szatą graficzną i zawartością.
0
Nowe papiery TDK dla entuzjastów cyfry
6 lipiec 2002
Firma TDK wprowadza na rynek trzy nowe rodzaje papierów przeznaczonych dla drukarek atramentowych.
0
PowerShot - poprawianie Auto Focusa
6 lipiec 2002
Canon na swojej stronie supportowej udostępnił program poprawiający pracę AF przy dłuższych ogniskowych w aparatach PowerShot A10, A20, A30 i A40.
0
Nowe czarno-białe filmy Kodaka
5 lipiec 2002
Do sprzedaży trafiły odświeżone filmy profesjonalnej czarno-białej serii Kodaka. Oprócz nowych opakowań i nazw zmieniły się także czasy wywoływania.
0
Wizje lokalne w Zachęcie
5 lipiec 2002
{Wizje lokalne} to projekt fotograficzny Piotra Kawęckiego, w którym fikcja realizacji miesza się z walorem dokumentacyjnym. Wystawa została otwarta dzisiaj w Małym Salonie Zachęty.
0
Fotopolis oficjalnym patronem internetowym targów Film Video Foto
5 lipiec 2002
Serwis Fotopolis został oficjalnym patronem internetowym V Targów Film Video Foto organizowanych przez Międzynarodowe Targi Łódzkie. O planach związanych z tym wydarzeniem piszemy już teraz.
0
Ziemia z nieba
0
HP inwestuje
3 lipiec 2002
Gdyby ktoś rozpisał konkurs na najaktywniejszą firmę miesiąca to w czerwcu bezapelacyjnym zwycięzcą ogłoszono by Hewlett-Packard. Po całej masie premier w dziale "Imaging & Printing" dowiadujemy się o planach inwestycyjnych firmy...
0
Foto - lipiec 2002
3 lipiec 2002
Lipcowy numer Foto trafił już do sprzedaży. Tradycyjnie można w nim znaleźć obszerne testy sprzętu, zaskoczyć może natomiast ilość galerii fotografii.
0
Informator - wystawy fotograficzne w lipcu
2 lipiec 2002
Przedstawiamy kalendarium Fotopolis czyli lipcowe wystawy fotograficzne w największych miastach Polski.
0
Coraz więcej cyfrowych zdjęć
1 lipiec 2002
Tego, że fotografia cyfrowa rozwija się w zawrotnym tempie nie trzeba nikomu udowadniać. Niemniej rzadko mamy do czynienia z liczbami, które to obrazują. Jak donosi IDC wzrost liczby wykonanych cyfrowo zdjęć będzie wynosił 26% rocznie.
0
Wystawa "Following The Rain" Tomasza Gudzowatego
1 lipiec 2002
Dziś w warszawskiej Zachęcie odbył się wernisaż wystawy "Following The Rain" przedstawiającej afrykańskie zdjęcia Tomasza Gudzowatego
0
Sony DSC-U10 różowy, niebieski i srebrny
28 czerwiec 2002
{IMG|dscu10.jpg Japoński oddział Sony zaprezentował najmniejszy aparat jaki dotąd pojawił się w ofercie firmy, DSC-U10. To maleństwo dysponuje 1.3-megowym CCD, stałym obiektywem i sprzedawany będzie w trzech kolorach.
0
Odpowiedź ZPAF-u
27 czerwiec 2002
Przedstawiamy odpowiedź Związku Polskich Artystów Fotografików na zamieszczony kilka dni temu w Fotopolis artykuł Wojna ZPAF-u.
0
3 x HP Photosmart
27 czerwiec 2002
Hewlett-Packard zaprezentował trzy aparaty cyfrowe poszerzając linię "dwudziestek" o modele z większą rozdzielczością i wydatniejszym zbliżeniem optycznym. Ciągle jednak jest to sprzęt oparty na prostej i przejrzystej obsłudze.
0