Dolny Śląsk widziany z wysoka, czyli premierowa wystawa podniebnych ujęć Tycjana Trzpioła
0
Yongnuo zaprezentuje swój własny aparat z łącznością 4G
31 październik 2018
Czy to już czas na aparaty na stałe podłączone do internetu? Tak najwyraźniej twierdzi Yongnuo, zapowiadając premierę bezlusterkowca, któremu niedaleko do smartfona.
0
Żyjesz z pasją? Pokaż ją z Samyangiem - oto laureaci naszego konkursu
31 październik 2018
Na początku października, wspólnie z marką Samyang wystartowaliśmy z konkursem, którego zwycięzcy będą mieli okazję przetestować szerokokątny, wyposażony w silnik AF model 14 mm f/2.8 i zdobyć go na własność. Dziś poznaliśmy nazwiska laureatów.
0
Polska premiera książki Rafała Milacha „Prawie każda róża na barierkach przy Sejmie”
31 październik 2018
Już 17 listopada w warszawskiej Galerii Jednostka odbędzie się polska premiera książki „Prawie każda róża na barierkach przy Sejmie” i spotkanie z jej autorem Rafałem Milachem - cenionym polskim fotografem i dokumentalistą.
0
Mac Mini, Macbook Air i iPad Pro - oto nowe cacka Apple
31 październik 2018
Apple nie zwalnia tempa. Po wrześniowej premierze nowych modeli iPhone’a przyszła pora na kolejne produktu. W końcu aktualizacji doczekały się Mac Mini i Macbook Air. Otrzymaliśmy także najnowszą generację iPada Pro.
1
Niebawem wystartuje XIII BEiKS RoadShow. Zarejestruj się już dziś
30 październik 2018
Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa i Lublin to miejsca, do których zawita XIII edycja BEiKS RoadShow. W każdym mieście między innymi: cykl prezentacji i warsztatów poświęconych produkcji, postprodukcji i emisji, a także losowanie oprogramowanie Edius Pro 9.
0
Darmowe warsztaty z Vanessą Winship - ostatni dzień na zgłoszenia
30 październik 2018
W ramach jubileuszowej, 10. edycji cyklu spotkań Wszyscy Jesteśmy Fotografami możesz wziąć udział w wyjątkowych warsztatach z wybitną brytyjską fotografką - Vanessą Winship. Jednak trzeba się spieszyć. Dziś jest ostatni dzień na zgłoszenia.
0
DJI Mavic 2 Enterprise - modułowy dron do zastosowań komercyjnych
30 październik 2018
DJI Mavic 2 Enterprise to „najmniejszy i najpotężniejszy dron na świecie przeznaczony dla użytkowników komercyjnych“ - zaznacza producent. Został wyposażony między innymi w modułowe akcesoria, usprawnioną baterię, lepszy system wykrywania przeszkód czy znacznik czasu GPS i ochronę hasłem. A to nie wszystko.
0
Lumu Power 2 - nowe funkcje i trzy warianty cenowe
29 październik 2018
W dzisiejszych czasach ze światłomierzy zdaje się korzystać coraz mniej osób, nadal są one jednak najlepszym sposobem na odpowiednie wyważenie oświetlenia sceny. Nowa generacja urządzenia Lumu zamyka funkcjonalność profesjonalnych światłomierzy z miniaturowej formie.
1
Epson Legacy Textured Paper - papier fotograficzny dla najbardziej wymagających
0
„W Pracy“ Krzysztofa Gołucha to wystawa o walce, sile woli i poszukiwaniu celu
29 październik 2018
Już 2 listopada w ramach tegorocznej edycji „Month of Photography Bratislava“ odbędzie się wernisaż wystawy „W Pracy“ Krzysztofa Gołucha - jednego z bardziej znanych polskich dokumentalistów. Jego cykl o niepełnosprawnych pokazuje w jaki sposób praca nadaje życiu człowieka cel.
0
Venus Optics Laowa 10-18 mm f/4.5-5.6 FE to ultraszerokokątny zoom do Sony E
29 październik 2018
Firma Venus Optics w końcu oficjalnie zaprezentowała ultraszerokokątny model Laowa 10-18 mm f/4.5-5.6 FE, który zaprojektowano do bezlusterkowego systemu Sony E. Producent także pokazał zdjęcia przykładowe oraz podzielił się szczegółami dotyczącymi ceny i dostępności.
0
Quadralite Atlas 400 Pro TTL - plener to jej drugie imię
26 październik 2018
Ofertę marki Quadralite poszerza wyposażona w akumulator lampa Atlas 400 Pro TTL, która będąc bardziej poręczną wersją modelu Atlas 600 ma jeszcze lepiej sprawdzić się we wszelkiego rodzaju sesjach plenerowych.
0
Canon pracuje nad systemem stabilizacji matrycy
26 październik 2018
Jak wskazują najnowsze patenty, japoński producent wziął się wreszcie za jeden z największych braków swoich konstrukcji, czyli system stabilizacji sensora. Czy zobaczymy go w kolejnych modelach?
0
DxO PhotoLab 2 - nowa funkcjonalność i jeszcze lepsza wydajność pracy
26 październik 2018
Wraz z nową wersją DxO PhotoLab 2 użytkownicy w końcu otrzymają możliwość katalogowania i szybkiego wyszukiwania plików, technologie ClearView Plus i U Point do lokalnej edycji obrazu, a także zwiększoną wydajność. Ale to nie wszystkie wprowadzone zmiany.
0
YN 35 mm f/1.4 to nowa jasna stałka w rodzinie Yongnuo
26 październik 2018
Rozbudowana optyka o dobrej rozdzielczości i odpowiednio korygowanych wadach, wydajny autofokus czy wreszcie wytrzymała budowa - to kluczowe aspekty zaprezentowanego Yongnuo YN 35 mm f/1.4.
0
Lomo'Instant Automat Glass Elbrus - osiągnij szczyt kreatywności
25 październik 2018
Lomo'Instant Automat Glass Elbrus to najnowsza limitowana edycja popularnego aparatu natychmiastowego firmy Lomography. Tym razem projektanci wizualnie zainspirowali się górą Elbrus - najwyższym szczytem Kaukazu.
1
Ricoh WG-60 - kolejna odsłona odpornego kompaktu
25 październik 2018
Zanurzenie do głębokości 14 metrów, upadek z ponad półtora metra, praca w niskich temperaturach oraz kilka nowinek technologicznych - to najważniejsze cechy odpornego kompaktu Ricoh WG-60.
0