Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Sony A7 II to druga generacja pełnoklatkowych bezlusterkowców. W najnowszym modelu wprowadzono kilka istotnych zmian, jednak czy wystarczą one aby w pełni zastąpić poprzednika oraz konkurować z aparatami innych producentów? Sprawdźmy jak Sony A7 II poradził sobie w naszym teście.
9 Sty 2015
Michał Chrzanowski
1
CES 2015 Po upływie roku firma LG Electronics zaprezentowała najnowszy model G Flex2. We flagowym modelu udoskonalono design, zwiększono wydajność oraz komfort użytkowania.
6 Sty 2015
Michał Chrzanowski
0
CES2015 Podczas rozpoczętych dzisiaj w Stanach Zjednoczonych targów Consumer Electronics Show 2015, firma Panasonic zaprezentowała dwa nowe modele aparatów kompaktowych z serii Lumix TZ: LUMIX TZ70 i LUMIX TZ57
5 Sty 2015
Michał Chrzanowski
0
W dziesiątym odcinku cyklu „Adobe Lightroom 5 w małym palcu” opiszemy, jak w kilku prostych i szybkich krokach dokonać korekty zimowego pejzażu.
3 Sty 2015
Michał Chrzanowski
0
Tematem dzisiejszego poradnika „Adobe Lightroom 5 w małym palcu” będzie edycja zdjęć sztucznych ogni.
27 Gru 2014
Michał Chrzanowski
0
Sony A7 II to kontynuacja serii pełnoklatkowych bezlusterkowców. Nowy model wprowadza kilka znaczących zmian względem poprzednika. Największe nowości to stabilizacja obrazu, odświeżona ergonomia oraz usprawniony autofokus.
24 Gru 2014
Michał Chrzanowski
0
W nasze ręce trafił najnowszy aparat firmy Sony. Model A7II to już druga generacja pełnoklatkowych bezlusterkowców japońskiego producenta. Zanim jednak poddamy aparat szczegółowym testom, zapraszamy do obejrzenia pierwszych przykładowych zdjęć.
23 Gru 2014
Michał Chrzanowski
0
W dzisiejszym poradniku „Adobe Lightroom 5 w małym palcu” swoją uwagę skupimy na wszelkiego rodzaju efektach, które mogą dodać świątecznego klimatu przerabianym zdjęciom.
20 Gru 2014
Michał Chrzanowski
0
Firma Vanguard stale powiększa swoją ofertę skierowaną do profesjonalnych fotografów. Nowa seria o nazwie Sedona to propozycja dla tych, którzy potrzebują plecaka do przenoszenia sprzętu fotograficznego podczas pieszych wędrówek w terenie lub intensywnych podróży w mieście. Sprawdźmy zatem, czy plecak Sedona 51 jest dobrym rozwiązaniem dla aktywnych fotografów.
18 Gru 2014
Michał Chrzanowski
0
W poprzednich poradnikach z serii „Adobe Lightroom 5 w małym palcu” opisywaliśmy, między innymi, jak w prosty sposób edytować zdjęcia w panelu Develop. Dzisiaj swoją uwagę skupimy na tworzeniu oraz importowaniu presetów.
13 Gru 2014
Michał Chrzanowski
0