Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Firma Tenba zaprezentowała odświeżoną linię zaawansowanych toreb fotograficznych Messenger DNA. Ciekawym rozwiązaniem, jakie zastosowano w tej serii jest cichy, niemalże bezgłośny system otwierania.
8 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Znany i ceniony producent toreb fotograficznych poszerzył swoją ofertę o dwie nowe serie ViewPoint oraz DroneGuard. Nowe linie kierowane są do fotografów, którzy w swojej pracy korzystają z dronów oraz kamer sportowych.
7 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Ney Gallery&Prints zaprasza na wystawę zdjęć Krzysztofa Gierałtowskiego. Jego portrety charakteryzują się emocjonalnością, częstymi przerysowaniami oraz indywidualnym podejściem do fotografowanych osób. Wernisaż rozpoczyna się 12 października 2015 roku.
7 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Firma Epson zaprezentowała nową drukarkę fotograficzną przeznaczoną dla zaawansowanych użytkowników. Model SureColor P400 został wyposażony w wiele ciekawych funkcji, w tym natychmiastowy wydruk z urządzeń mobilnych za pomocą modułu Wi-Fi.
6 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Coraz częściej różnego rodzaju serwisy zapewniające finansowanie społecznościowe są źródłem ciekawych rozwiązań wzbogacających świat fotografii. Tym razem firma PhotoSpring zaprezentowała ramkę nowej generacji, która jest czymś znacznie więcej niż tylko cyfrowym albumem.
6 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Czy piękno przyrody ukazane na zdjęciach może istnieć bez barw? Okazuje się, że tak! Zobaczcie niesamowite czarno-białe krajobrazy wykonane przez czeskiego fotografa Daniela Rericha.
6 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
27-calowy ekran o rozdzielczości QHD, 99-procentowe pokryciem gamutu Adobe RGB i możliwość zaawansowanej kalibracji - to tylko kilka cech najnowszego monitora BenQ SW2700PT. Jest on skierowany do profesjonalistów i ma stanowić atrakcyjne urządzenie służące do precyzyjnej postprodukcji zdjęć.
6 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Polska Akademia Nauk Muzeum Ziemi w Warszawie zaprasza na wystawę prezentującą najlepsze na świecie zdjęcia dzikiej przyrody. Na ekspozycję składają zwycięskie prace z konkursu fotograficznego Wildlife Photographer of the Year 2014. Wernisaż rozpoczyna się jutro, 6 października 2015 roku.
5 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
W dzisiejszym odcinku z serii “Adobe Lightroom w małym palcu” zaprezentujemy, w jaki sposób utworzyć cyfrową symulację popularnej kliszy filmowej Kodak Gold 100.
3 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Firma Foxfoto zaprezentowała adapter Mikro Cztery Trzecie Aputure DEC, który posiada możliwość zdalnej kontroli za pomocą pilota. Urządzenie jest zaprojektowane z myślą o użytkownikach obiektywów Canon EF i EF-S.
2 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0