Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Zaawansowana konstrukcja optyczna, uszczelniona obudowa, odwzorowanie obrazu w skali 1:1 oraz stabilizacja obrazu - to tylko kilka cech obiektywu Sony FE 90 mm F2,8 MACRO G OSS. Sprawdźcie, jak nowe szkło Sony wypadło w naszym redakcyjnym teście.
30 Lip 2015
Michał Chrzanowski
0
W dzisiejszej odsłonie poradnika z serii „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, w jaki sposób utworzyć cyfrowy odpowiednik popularnej kliszy filmowej Kodak Portra 400.
25 Lip 2015
Michał Chrzanowski
0
W nasze ręce trafił Samyang 100 mm f/2.8 ED UMC MACRO. Nowa propozycja koreańskiego producenta to manualny, stałoogniskowy jasny obiektyw makro przeznaczony do aparatów z pełnoklatkową matrycą. Zobaczcie, jak nowy Samyang poradził sobie w naszym teście.
23 Lip 2015
Michał Chrzanowski
0
W dzisiejszej odsłonie poradnika z serii „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, jak efektywnie utworzyć preset z metadatą, dzięki któremu zdjęcia będą posiadać wszelkie niezbędne informacje dotyczące praw autorskich i nie tylko.
18 Lip 2015
Michał Chrzanowski
0
Obiektyw EF 50 mm f/1,8 STM to następca popularnej pięćdziesiątki ze światłem f/1,8 firmy Canon. Nowa stałka to usprawniona konstrukcja, która została wyposażona w cichy silnik autofokusa, metalowy bagnet oraz soczewki pokryte specjalną powłoką antyrefleksyjną. Zobaczmy zatem, jak Canon EF 50 mm f/1,8 STM sprawdza się w praktyce.
16 Lip 2015
Michał Chrzanowski
0
W dzisiejszym poradniku z serii „Adobe Lightroom w małym palcu” zademonstrujemy różne możliwości, jakie daje program Lightroom podczas eksportowania fotografii.
11 Lip 2015
Michał Chrzanowski
2
Użytkownicy Nikona D750 nie mają łatwego życia. Producent za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej ogłosił, że kolejna partia aparatów może mieć usterki produkcyjne.
10 Lip 2015
Michał Chrzanowski
0
Do naszej redakcji trafił Fujifilm Fujinon 90 mm F2 R LM WR. Nowa konstrukcja japońskiego producenta to stałoogniskowy jasny teleobiektyw, który został stworzony przede wszystkim z myślą o fotografii portretowej i sportowej. Zapraszamy do lektury testu, w którym zaprezentujemy osiągi nowego obiektywu firmy Fujifilm.
9 Lip 2015
Michał Chrzanowski
0
Samsung Portable SSD T1 to nowa linia zaawansowanych dysków przenośnych charakteryzujących się małym rozmiarem, stylowym wyglądem, trwałością wykonania i prędkością działania. Czy w takim razie nowa propozycja firmy Samsung okaże się dobrym rozwiązaniem dla wymagających użytkowników? Zobaczmy, co na ten temat ma do powiedzenia fotograf Jarek Możdżyński, który specjalizuje się między innymi w fotografii sportów ekstremalnych.
7 Lip 2015
Michał Chrzanowski
0
W dzisiejszej odsłonie poradnika z serii „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, w jaki sposób zabezpieczyć zdjęcia oraz efektywnie tworzyć zapasowe kopie danych.
4 Lip 2015
Michał Chrzanowski
0