Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - “Dynamiczne kompozycje”

Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - “Dynamiczne kompozycje”

Tym razem Bryan Peterson zabiera nas w podróż do Sydney, gdzie pokaże jak wykonywać kompozycje pełne dynamizmu i ruchu.

Wraz ze Szkołą Perfekcyjnej Fotografii zapraszamy na czterdziesty trzeci odcinek cyklu fotograficznych porad wideo Bryana Petersona. W tym tygodniu wraz z Bryanem przeniesiemy się do Sydney, gdzie nauczymy się dynamicznych kompozycji i zamrażania akcji.Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i serdecznie zapraszamy na niezwykłe kursy fotografii w Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona już w Nowym Roku 2016! Szczegółowe informacje o naszych kursach fotografii polish.ppsop.com/courses.

W Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona www.ppsop.pl uczymy świadomej fotografii!

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Zobacz 25 zdjęć, które walczą o Nagrodę Publiczności konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018
16 Sty 2019
Miłośnicy fotografii przyrodniczej z całego świata mogą już oddawać głosy na swoją ulubioną fotografię konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018.
1
Oto dlaczego warto zaufać zawodowcom. Wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards
14 Sty 2019
Poznaliśmy wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards. Wyselekcjonowana galeria 50 zdjęć prezentuje to, co najlepsze w fotografii ślubnej: uchwycone emocje i wyczucie momentu. „Twoje zdjęcia powinny być równie nieustraszone jak Twoja miłość“ - zaznaczają organizatorzy Fearless Awards.
0
Opowiedzieć muzykę zdjęciami - rozmowa z Witkiem Orskim
9 Sty 2019
Dzięki technologicznemu partnerstwu BMW i Canon, powstały niezwykłe wizualizacje, ściśle współgrające z muzyką symfoniczną i prezentowane w najlepszych przestrzeniach koncertowych w Polsce. O genezę tego mariażu pytamy ich autora, Witka Orskiego.
0
Nadchodzi film o kultowym fotografie Robercie Mapplethorpie. Zobaczcie zwiastun
9 Sty 2019
Jeden z najbardziej znanych i kontrowersyjnych fotografów XX wieku doczekał się fabularnego filmu biograficznego. Premiera już wiosną.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!