Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - „Magia purpurowego filtra FLW”

Autor: Michał Chrzanowski

6 Grudzień 2015
Artykuł na: minutę

W dzisiejszym odcinku Bryan Peterson zabiera nas tym razem do holenderskiej Fryzji, gdzie opowie, jak efektywnie korzystać z filtra purpurowego FLW.

Wraz ze Szkołą Perfekcyjnej Fotografii zapraszamy na czterdziesty pierwszy odcinek cyklu fotograficznych porad wideo Bryana Petersona. W tym tygodniu Bryan demonstruje magiczny efekt filtra purpurowego FLW, w pejzażach fotografowanych o zmierzchu. 

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe kursy fotografii w Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona. Trwa wielka promocja na wszystkie nasze kursy w 2016 r. Tylko do 6 grudnia!!! Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie polish.ppsop.com. 

W Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona www.ppsop.pl uczymy świadomej fotografii!

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Pracuj nad kadrem w plenerze nie przed monitorem, czyli o potędze filtrów optycznych
Pracuj nad kadrem w plenerze nie przed monitorem, czyli o potędze filtrów optycznych
Zobacz, które filtry warto mieć w swojej torbie, i jak z nich korzystać, aby zaoszczędzić czas i nadać swoim zdjęciom profesjonalny wygląd.
7
Fotograficzne podróże Krystiana Bielatowicza. Jaki sprzęt wybrać, aby było funkcjonalnie i komfortowo?
Fotograficzne podróże Krystiana Bielatowicza. Jaki sprzęt wybrać, aby było funkcjonalnie i...
Fotograf i filmowiec Krystian Bielatowicz dzieli się z nami swoimi ulubionymi akcesoriami, które ułatwiają mu pracę w licznych podróżach. Od wyboru pasków na konkretne okazje po...
15
Czym są filtry NiSi Black Mist i dlaczego też powinieneś mieć je w swojej torbie
Czym są filtry NiSi Black Mist i dlaczego też powinieneś mieć je w swojej torbie
Filmowa estetyka nadal rządzi w świecie filmu i fotografii i nigdzie się na razie nie wybiera. A filtry typu Black Mist to prawdopodobnie najprostszy i najskuteczniejszy sposób, by uzyskać ten...
24
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)