Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - „Wisienka na fotograficznym torcie”

0

Autor: Michał Chrzanowski

29 Listopad 2015
Artykuł na: 4-5 minut

W dzisiejszym odcinku Bryan Peterson zabiera nas do Chicago, gdzie opowie w jaki sposób efektywnie wykorzystać przenośną lampę błyskową.

Wraz ze Szkołą Perfekcyjnej Fotografii zapraszamy na czterdziesty odcinek cyklu fotograficznych porad wideo Bryana Petersona. W tym tygodniu Bryan pokazuje jak wykorzystać przenośną lampę błyskową do pięknego zaakcentowania włosów modelki w plenerze. Niby mała rzecz, a efekt niesamowity!

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe kursy fotografii w Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona. Trwa wielka promocja na wszystkie nasze kursy w 2016 r. Tylko do 6 grudnia!!! Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie polish.ppsop.com.

W Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona www.ppsop.pl uczymy świadomej fotografii!

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
Profesjonalna fotografia nie musi kosztować fortuny. Dzięki tym bezpłatnym pomocom możesz tworzyć ciekawe materiały bez wydawania ani grosza.
5
0
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak uzyskać efekt rozmytego tła oraz wykorzystać instalacje świetlne do tworzenia magicznych, świątecznych kadrów? Swoje pomysły przedstawia specjalista...
34
0
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Chcecie poczuć się jak pionierzy fotografii? Poradnik Goerge Eastman Musem pokazuje, jak własnym sumptem, bez użycia niebezpiecznych substancji, stworzyć zdjęcia w...
89
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)