Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - „Wisienka na fotograficznym torcie”

Autor: Michał Chrzanowski

29 Listopad 2015
Artykuł na: minutę

W dzisiejszym odcinku Bryan Peterson zabiera nas do Chicago, gdzie opowie w jaki sposób efektywnie wykorzystać przenośną lampę błyskową.

Wraz ze Szkołą Perfekcyjnej Fotografii zapraszamy na czterdziesty odcinek cyklu fotograficznych porad wideo Bryana Petersona. W tym tygodniu Bryan pokazuje jak wykorzystać przenośną lampę błyskową do pięknego zaakcentowania włosów modelki w plenerze. Niby mała rzecz, a efekt niesamowity!

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe kursy fotografii w Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona. Trwa wielka promocja na wszystkie nasze kursy w 2016 r. Tylko do 6 grudnia!!! Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie polish.ppsop.com.

W Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona www.ppsop.pl uczymy świadomej fotografii!

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak dobrać kabel HDMI do filmowania i streamingu?
Jak dobrać kabel HDMI do filmowania i streamingu?
Jak wybrać kabel HDMI, żeby nie mieć problemów na planie i uzyskać optymalną jakość? W tym poradniku przyglądamy się odpowiednim kablom do filmowania na przykładzie oferty marki...
17
Jak zrobić oryginalne zdjęcie na walentynki? Zapytaliśmy ChatGPT
Jak zrobić oryginalne zdjęcie na walentynki? Zapytaliśmy ChatGPT
Nadal myślisz, że najlepszym pomysłem na walentynkowe zdjęcie jest serce narysowane na zaparowanej szybie? Zobaczcie, co na ten temat ma do powiedzenia sztuczna inteligencja.
4
Oświetlenie filmowe w fotografii portretowej - GlareOne LED 300 BiColor D w praktyce
Oświetlenie filmowe w fotografii portretowej - GlareOne LED 300 BiColor D w praktyce
Filmowo-fotograficzny świat nie mógłby istnieć bez światła. W tym artykule fotograf Piotr Werner na przykładzie lamp GlareOne 300 BiColor D pokazuje trzy filmowe ustawienia...
16
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)