Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - „Sztuka stosowania długiego czasu naświetlania”

Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - „Sztuka stosowania długiego czasu naświetlania”

W dzisiejszym odcinku Bryan Peterson ponownie zabiera nas do holenderskiej Fryzji, gdzie opowie, jak efektywnie korzystać z długich czasów naświetlania.

Wraz ze Szkołą Perfekcyjnej Fotografii zapraszamy na czterdziesty drugi odcinek cyklu fotograficznych porad wideo Bryana Petersona. W tym tygodniu Bryan pokazuje prosty sposób oddania na obrazie ruchu wraz ze statycznym tematem pierwszoplanowym.Serdecznie zapraszamy na niezwykłe kursy fotografii w Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona. Trwa promocja na wszystkie nasze kursy w 2016 r. Tylko do 24 grudnia!!! Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie polish.ppsop.com/courses

W Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona www.ppsop.pl uczymy świadomej fotografii! 

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród zwycięzców FEP European Professional Photographer of the Year 2019. Zobacz najlepsze prace
19 Mar 2019
Organizacja FEP od 1999 roku zrzesza i wspiera zawodowych fotografów pracujących na terenie Europy. Od dekady organizuje także konkurs fotograficzny. Miło nam poinformować, że w tym roku na podium stanęli także fotografowie z Polski.
0
“Nie chcę produkować obrazów, które dostaną dużo lajków na Instagramie” - Rozmowa z Rafałem Milachem
15 Mar 2019
O nowych projektach i wielopłaszczyznowych narracjach, w których mierzy się z problemami współczesnego świata, z pierwszym Polakiem zaproszonym do Magnum Photos rozmawia Marcin Grabowiecki.
3
Czym żyje współczesna fotografia artystyczna? Zobaczcie prace finalistów Grand Prix Fotofestiwal 2019
8 Mar 2019
Organizowany już od 10 lat główny konkurs Fotofestiwalu to okazja dla fotografów z całego na zaprezentowanie osobistych, unikalnych projektów. Nic dziwnego, że z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. Zobaczcie projekty tegorocznych finalistów.
0
Poczuj moc głębin na zdjęciach laureatów Underwater Photographer of the Year 2019
7 Mar 2019
Tajemniczość i piękno, ale również moc, siła i żywioł - tak w kilku słowach można opisać zwycięskie fotografie nagrodzone w tegorocznej odsłonie Underwater Photographer of the Year.
0