Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - „Sztuka stosowania długiego czasu naświetlania”

Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - „Sztuka stosowania długiego czasu naświetlania”

W dzisiejszym odcinku Bryan Peterson ponownie zabiera nas do holenderskiej Fryzji, gdzie opowie, jak efektywnie korzystać z długich czasów naświetlania.

Wraz ze Szkołą Perfekcyjnej Fotografii zapraszamy na czterdziesty drugi odcinek cyklu fotograficznych porad wideo Bryana Petersona. W tym tygodniu Bryan pokazuje prosty sposób oddania na obrazie ruchu wraz ze statycznym tematem pierwszoplanowym.Serdecznie zapraszamy na niezwykłe kursy fotografii w Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona. Trwa promocja na wszystkie nasze kursy w 2016 r. Tylko do 24 grudnia!!! Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie polish.ppsop.com/courses

W Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona www.ppsop.pl uczymy świadomej fotografii! 

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Jeśli podróż, to tylko z aparatem. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z konkursu Travel Photographer of the Year 2018
13 Gru 2018
Poznaliśmy zwycięzców jednego z największych konkursów poświęconych fotografii podróżniczej. Finałowa galeria TPOTY 2019 to zarówno ujmujące zdjęcia natury jak i ciekawe reportaże.
0
Natura, miejsca, ludzie, czyli najlepsze zdjęcia z konkursu National Geographic Photo Contest 2018
7 Gru 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji National Geographic Photo Contest. Finałowa galeria to zarówno piękne kadry, jak i przykład niszczącej działalności człowieka. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.
1
Oto wyniki Leica Street Photo 2018 - zobacz najlepsze polskie zdjęcia uliczne
28 Lis 2018
Dobiegła końca 8. edycja konkursu fotografii ulicznej organizowanego przez Leikę. Głównego zwycięzcę poznamy jutro, a już teraz możemy oglądać kompletną galerię finalistów.
4
Kalendarz Lavazza 2019 - natura jako sztuka w nowej, oryginalnej odsłonie
22 Lis 2018
4 kontynenty, 6 wyjątkowych instalacji artystycznych, kobiecie spojrzenie. Tak w skrócie można opisać najnowszą, zaskakująca edycję kalendarza Lavazza, za której sterami stanęła związana z National Geographic, sześciokrotna laureatka nagrody WPP Ami Vitale.
0