Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - “Kompozycje opowiadające historię”

Autor: Michał Chrzanowski

10 Styczeń 2016
Artykuł na: minutę

W dzisiejszym poradniku Bryan Peterson zabierze nas do malowniczego Holandii, gdzie przedstawi, jak komponować kadr, by zdjęcia opowiadały wyjątkowe historie.

Wraz ze Szkołą Perfekcyjnej Fotografii zapraszamy na czterdziesty piąty odcinek cyklu fotograficznych porad wideo Bryana Petersona. W tym tygodniu wraz z Bryanem przeniesiemy się do Holandii, gdzie nauczymy się, jak wykonywać przekonującą kompozycję opowiadającą historie, przenoszącą widza w miejsce, w którym była wykonana fotografia.

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe kursy fotografii w Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona już w Nowym Roku 2016! Szczegółowe informacje o naszych kursach fotografii znajdziecie na stronie polish.ppsop.com/courses. 

W Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona www.ppsop.pl uczymy świadomej fotografii!

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Fotograficzne podróże Krystiana Bielatowicza. Jaki sprzęt wybrać, aby było funkcjonalnie i komfortowo?
Fotograficzne podróże Krystiana Bielatowicza. Jaki sprzęt wybrać, aby było funkcjonalnie i...
Fotograf i filmowiec Krystian Bielatowicz dzieli się z nami swoimi ulubionymi akcesoriami, które ułatwiają mu pracę w licznych podróżach. Od wyboru pasków na konkretne okazje po...
15
Czym są filtry NiSi Black Mist i dlaczego też powinieneś mieć je w swojej torbie
Czym są filtry NiSi Black Mist i dlaczego też powinieneś mieć je w swojej torbie
Filmowa estetyka nadal rządzi w świecie filmu i fotografii i nigdzie się na razie nie wybiera. A filtry typu Black Mist to prawdopodobnie najprostszy i najskuteczniejszy sposób, by uzyskać ten...
24
7 sposobów na lepsze zdjęcia krajobrazowe
7 sposobów na lepsze zdjęcia krajobrazowe
Podejdź do pejzażu jak zawodowiec. Wykorzystaj nasze wskazówki i rób jeszcze lepsze zdjęcia!
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)