porady filmowe

Wszystkie artykuły z tagiem: "porady filmowe" w serwisie fotopolis.pl:
Stawiasz pierwsze kroki w filmowaniu? Oto 5 technik, które warto znać
Marzysz o tym, aby Twoje filmy wyglądały jak kinowe produkcje? Zastosuj się do tych pięciu rad, a kolejne nagrania, które wykonasz będą prezentować odpowiednią jakość.
6 Maj 2019
Michał Chrzanowski
0
Jak z fotografa stać się filmowcem? Oto 5 trików od profesjonalisty
Damian Śmigielski to fotograf, który stał się filmowcem. Ta droga okazała się inspirująca, ale też pełna wyzwań. Obejrzyj film i dowiedz się więcej, a także poznaj jego rady dla raczkujących w świecie filmowania.
26 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Filmowe ujęcia z prawdziwie kinową stylistyką za pomocą smartfona? To możliwe jeśli będziesz trzymał się tych 7 wskazówek
Jeśli uważasz, że smartfonem nie da się nagrać dobrze wyglądającego filmu, to wideoporadnik Zacha Ramelana kompletnie odmieni Twoje myślenie. Prezentuje w nim 7 praktycznych rad, dzięki którym kinowe efekty uzyskasz za pomocą telefonu, który masz w kieszeni.
2 Kwi 2019
Michał Chrzanowski
0
Chcesz zwiększyć swoją kreatywność w makrofotografii? Trzymaj się tych kilku zasad
Makro fotografia to nie tylko odpowiedni sprzęt i poszukiwanie detali. Za spektakularnymi zdjęciami ukazującymi świat niewidoczny gołym okiem kryje się znacznie więcej zagadnień, o których musimy pamiętać.
23 Paź 2018
Michał Chrzanowski
1
Chcesz stać się lepszym fotografem? Ten 11-dniowy bezpłatny minikurs Ci w tym pomoże
Jeżeli odpowiednia ekspozycja, klasyczna kompozycja, czy poprawne ustawienia aparatu są wciąż dla Ciebie czarną magią, to koniecznie powinieneś zainteresować się 11-dniowym i całkowicie darmowym kursem fotograficznym przygotowanym przez Jareda Polina (aka Fro Knows Photo).
19 Wrz 2018
Michał Chrzanowski
0
Filmowanie z Magic Lantern - jak zacząć i robić to bezpiecznie
Magic Lantern to zewnętrzny firmware, który zamienia aparaty Canona w profesjonalne kamery filmowe. Wiele osób boi się instalowania zewnętrznego oprogramowania. Zobaczcie, jak bezpiecznie zacząć pracę z ML.
4 Sie 2016
Maciej Luśtyk
6
VSCO Academy - darmowe lekcje fotografii dla początkujących
Niedawno informowaliśmy Was o powstaniu platformy publicystycznej VSCO Originals. Zgodnie z zapowiedziami pojawiła się sekcja Academy, w ramach której co kilka dni udostępniane są krótkie filmowe poradniki dotyczące różnych aspektów fotografii.
7 Mar 2016
Maciej Luśtyk
0
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - „Tracić głowę dla fotografii...”
W dzisiejszym jubileuszowym poradniku Bryan Peterson udowodni nam, że kreatywność oraz perspektywa są najważniejsze w fotografii.
21 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - “Przysłony - kogo to obchodzi?"
W dzisiejszym poradniku Bryan Peterson wyjaśni jakie przysłony okażą się najlepsze w fotografii, gdy głębia ostrości nie jest najistotniejsza.
14 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - “Łączenie światła flesza ze światłem zastanym”
W dzisiejszym poradniku Bryan Peterson pokaże, jak w efektywny sposób połączyć ze sobą naturalne światło ze światłem błyskowym, by perfekcyjnie wyeksponować zdjęcie.
7 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0