Leofoto Manba, Gabriel i Lucifer - nowe profesjonalne statywy w ofercie

Autor: Redakcja Fotopolis

7 Lipiec 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Ofertę marki Leofoto wzbogacają trzy nowe statywy do filmu i fotografii, w tym najbardziej zaawansowane modele do tej pory - Garbiel i Lucifer.

Materiał partnera

Leofoto na dobre przyjęły się wśród polskich użytkowników, wpisując się w codzienność profesjonalistów. Producent stale powiększa swoją ofertę w imię idei opracowywania i produkcji najwyższej jakości produktów dla najbardziej wymagających twórców. Teraz na polskie półki trafiają 3 nowe modele, które ucieszą zarówno filmowców, jak i fotografów.

Leofoto Manba - zaawansowane rozwiązania dla filmujących

Najnowsza seria, to seria statywów Manba, przeznaczona dla świata realizacji filmowych.
Seria łączy w sobie to co najlepsze w technologii oraz znakomite wzornictwo Leofoto z tradycyjnymi rozwiązaniami od lat funkcjonującymi w świecie stabilizacji.

Statywy posiadają kolumnę centralną ale w sposób nowatorski wkomponowaną w ich konstrukcję. Wyposażone są również w system blokady nóg oparty o klipsy ale dopracowane do perfekcji. Łącząc wszystkie te aspekty otrzymujemy nowoczesny, perfekcyjnie wykonany i piękny statyw filmowy który wyznacza nowy poziom jakości.

Wraz ze statywami pojawiły się nowe profesjonalne głowice z serii BV. To profesjonalne głowice fluidowe zaprojektowane dla filmowców, fotografów przyrody i obserwatorów natury. Posiadają zwartą i kompaktową konstrukcję ale są wystarczająco stabilne aby pewnie i bezpiecznie wykonywać swoją pracę.

Leofoto Gabriel i Lucifer - najbardziej zaawansowane modele w ofercie

Najnowsze karbonowe statywy Lucifer i Gabriel to najwyższe (1580 mm) i najbardziej zaawansowane modele z całej rodziny Leofoto. Stworzone z wykorzystaniem najlepszych rozwiązań i dostępnej technologii jakie producent wdrożył w ciągu ostatnich kilku lat. Są to statywy wszechstronne, piękne, stabilne i precyzyjnie wykonane. Sprawdzą się znakomicie w całym spektrum pracy współczesnego fotografa. Ze względu na swoją elegancję dobrze wkomponują się także w sesje biznesowe.

Nowe modele posiadają zwartą i kompaktową konstrukcję ale są wystarczająco stabilne aby pewnie i bezpiecznie wykonywać swoją pracę. Charakteryzują się małą wagą (1,62 kg) i dużym udźwigiem aż do 15 kg.

Modele Garbiel i Lucifer różnią się kolorem wykończenia. Model Gabriel dostępny jest w odcieniu jasnej szarości, podczas gdy model Lucifer lakierowany jest w kolorze głębokiej czerni.

Cena i dostępność

Statywy Leofoto Gabriel i Lucifer dostępne są w sprzedaży w cenach 3899 zł. Za model Leofoto Manba zapłacimy z kolei 2399 zł.

Leofoto oferuje 10 letnią gwarancję realizowaną w polskim serwisie.

Więcej informacji o nowych statywach znajdziecie na stronie dystrybutora (Leofoto Manba), (Leofoto Gabriel i Lucifer).

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Benro Theta - pierwsze samopoziomujące się statywy. Mają też światłomierz i system zdalnego sterowania aparatem
Benro Theta - pierwsze samopoziomujące się statywy. Mają też światłomierz i system zdalnego...
Czy tak fundamentalne i proste akcesorium jak statyw potrzebuje innowacji? Trójnogi z serii Benro Theta to pomysł na nowoczesne, inteligentne statywy, które dzięki...
7
Irix Matte Box IQ – magnetyczne wrota dla filmowców
Irix Matte Box IQ – magnetyczne wrota dla filmowców
Matte Box IQ to narzędzie, które pozwoli w łatwy sposób kontrolować odblaski światła podczas filmowania oraz swobodnie stosować magnetyczne filtry Irix  
11
Power Station Newell Samra 500 - jeszcze więcej energii w plenerze
Power Station Newell Samra 500 - jeszcze więcej energii w plenerze
Nowa stacja zasilająca marki Newell to aż 532 Wh w poręcznym rozmiarze. Samra 500 to idealne rozwiązanie na długie wędrówki samochodem lub kamperem albo na sytuacje awaryjne.
1
Powiązane artykuły