Rusza Hasselblad tv

Startuje "Hasselblad tv" - strona z materiałami wideo przygotowanymi przez szwedzki koncern. Znajdą się na niej filmy szkoleniowe, porady i materiały użytkowników.

Hasselblad uruchomił swoją "telewizję". A dokładniej - stronę z filmami o tematyce fotograficznej. Można na niej znaleźć materiały szkoleniowe, poradnikowe, informacje o produktach i reportaże z wydarzeń. Hasselblad zachęca również do zgłaszania własnych filmów. W "Hasselblad tv" można znaleźć materiały w kilku językach. Niestety, jak się można tego było spodziewać, nie po polsku. Stronę można w łatwy sposób przeglądać z urządzeń mobilnych. Filmy bez problemu odtwarzają się na iPhonie.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Jeśli podróż, to tylko z aparatem. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z konkursu Travel Photographer of the Year 2018
13 Gru 2018
Poznaliśmy zwycięzców jednego z największych konkursów poświęconych fotografii podróżniczej. Finałowa galeria TPOTY 2019 to zarówno ujmujące zdjęcia natury jak i ciekawe reportaże.
0
Natura, miejsca, ludzie, czyli najlepsze zdjęcia z konkursu National Geographic Photo Contest 2018
7 Gru 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji National Geographic Photo Contest. Finałowa galeria to zarówno piękne kadry, jak i przykład niszczącej działalności człowieka. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.
1
Oto wyniki Leica Street Photo 2018 - zobacz najlepsze polskie zdjęcia uliczne
28 Lis 2018
Dobiegła końca 8. edycja konkursu fotografii ulicznej organizowanego przez Leikę. Głównego zwycięzcę poznamy jutro, a już teraz możemy oglądać kompletną galerię finalistów.
4
Kalendarz Lavazza 2019 - natura jako sztuka w nowej, oryginalnej odsłonie
22 Lis 2018
4 kontynenty, 6 wyjątkowych instalacji artystycznych, kobiecie spojrzenie. Tak w skrócie można opisać najnowszą, zaskakująca edycję kalendarza Lavazza, za której sterami stanęła związana z National Geographic, sześciokrotna laureatka nagrody WPP Ami Vitale.
0