Rusza Hasselblad tv

Startuje "Hasselblad tv" - strona z materiałami wideo przygotowanymi przez szwedzki koncern. Znajdą się na niej filmy szkoleniowe, porady i materiały użytkowników.

Hasselblad uruchomił swoją "telewizję". A dokładniej - stronę z filmami o tematyce fotograficznej. Można na niej znaleźć materiały szkoleniowe, poradnikowe, informacje o produktach i reportaże z wydarzeń. Hasselblad zachęca również do zgłaszania własnych filmów. W "Hasselblad tv" można znaleźć materiały w kilku językach. Niestety, jak się można tego było spodziewać, nie po polsku. Stronę można w łatwy sposób przeglądać z urządzeń mobilnych. Filmy bez problemu odtwarzają się na iPhonie.
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród zwycięzców FEP European Professional Photographer of the Year 2019. Zobacz najlepsze prace
19 Mar 2019
Organizacja FEP od 1999 roku zrzesza i wspiera zawodowych fotografów pracujących na terenie Europy. Od dekady organizuje także konkurs fotograficzny. Miło nam poinformować, że w tym roku na podium stanęli także fotografowie z Polski.
0
“Nie chcę produkować obrazów, które dostaną dużo lajków na Instagramie” - Rozmowa z Rafałem Milachem
15 Mar 2019
O nowych projektach i wielopłaszczyznowych narracjach, w których mierzy się z problemami współczesnego świata, z pierwszym Polakiem zaproszonym do Magnum Photos rozmawia Marcin Grabowiecki.
3
Czym żyje współczesna fotografia artystyczna? Zobaczcie prace finalistów Grand Prix Fotofestiwal 2019
8 Mar 2019
Organizowany już od 10 lat główny konkurs Fotofestiwalu to okazja dla fotografów z całego na zaprezentowanie osobistych, unikalnych projektów. Nic dziwnego, że z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. Zobaczcie projekty tegorocznych finalistów.
0
Poczuj moc głębin na zdjęciach laureatów Underwater Photographer of the Year 2019
7 Mar 2019
Tajemniczość i piękno, ale również moc, siła i żywioł - tak w kilku słowach można opisać zwycięskie fotografie nagrodzone w tegorocznej odsłonie Underwater Photographer of the Year.
0