Chcesz stać się lepszym fotografem? Ten 11-dniowy bezpłatny minikurs Ci w tym pomoże

0
Michał Chrzanowski
19 Wrzesień 2018
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeżeli odpowiednia ekspozycja, klasyczna kompozycja, czy poprawne ustawienia aparatu są wciąż dla Ciebie czarną magią, to koniecznie powinieneś zainteresować się 11-dniowym i całkowicie darmowym kursem fotograficznym przygotowanym przez Jareda Polina (aka Fro Knows Photo).

Internet to niekończąca się kopalnia wiedzy. Możemy znaleźć całą masę poradników, które bardziej świadomie pomogą wkroczyć w świat fotografii. Oczywiście jedne są lepsze i bardziej dopracowane, inne z kolei… niekoniecznie. Jednak, gdy za coś zabiera się Jared Polin, społeczności fotograficznej lepiej znany jako Fro Knows Photo, możemy być pewni, że będzie to materiał stojący na wysokim poziomie.

Od prawie 10 lat dzieli się swoją wiedzą na stronie i kanale FroKnowsPhoto, a teraz po raz kolejny postanowił wyciągnąć pomocną dłoń początkującym fotografom. Udostępnił w pełni darmowy, 11-dniowy minikurs składający się z 11 filmów instruktażowych, które w przystępny sposób sprawią, że zapomnisz o trybie automatycznym i staniesz się zaawansowanym fotografem, dla którego priorytet czasu i przysłony lub tryb manualny nie będą straszne.

 

- Nie ma to znaczenia na jak wstępnym poziomie jesteś w fotografii lub jak amatorski jest Twój aparat. Te 11 wideoporadników o łącznej długości około godziny znacznie poprawią jakość wykonywanych przez Ciebie zdjęć. Odkryjesz 11 najważniejszych technik, koncepcji i filozofii, które wzniosą Twoje fotografie od przeciętnych do niesamowitych - zaznacza Polin.

Wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć uczestniczyć w darmowym kursie „11 Days To Better Photography“, to wejść na stronę froknowsphoto.com i zarejestrować się podając swoje imię i mail. To wszystko! Po rejestracji na swoją skrzynkę mailową codziennie przez kolejne 11 dni będziesz otrzymywał instruktażowe filmy, które pomogą Ci zrozumieć wiele różnych aspektów fotografii.

Oczywiście wszystkie filmy są w języku angielskim, ale dzięki funkcji automatycznego tłumaczenia napisów, powinny być zrozumiałe. Więcej ciekawych materiałów znajdziecie na stronie froknowsphoto.com oraz dedykowanym kanale Fro Knows Photo.

zdjęcie główne: pexels.com

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Na początku przygody z fotografią analogową zorientowanie się w dostępnych materiałach i ich właściwościach może przysporzyć bólu głowy. Z pomocą przychodzi nowa...
61
0
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Gdybyś miał najważniejszą radę odnośnie pracy fotografa, co by to było? Takie pytanie fotograf Taylor Jackson zadał jednym z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych...
62
0
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Letni sezon to czas podróży, odkrywania odległych miejsc i… fotografowania. Dlatego przygotowaliśmy kilka praktycznych porad oraz zestawienie przydatnych akcesoriów,...
3
0