Chcesz stać się lepszym fotografem? Ten 11-dniowy bezpłatny minikurs Ci w tym pomoże

Chcesz stać się lepszym fotografem? Ten 11-dniowy bezpłatny minikurs Ci w tym pomoże

Jeżeli odpowiednia ekspozycja, klasyczna kompozycja, czy poprawne ustawienia aparatu są wciąż dla Ciebie czarną magią, to koniecznie powinieneś zainteresować się 11-dniowym i całkowicie darmowym kursem fotograficznym przygotowanym przez Jareda Polina (aka Fro Knows Photo).

Internet to niekończąca się kopalnia wiedzy. Możemy znaleźć całą masę poradników, które bardziej świadomie pomogą wkroczyć w świat fotografii. Oczywiście jedne są lepsze i bardziej dopracowane, inne z kolei… niekoniecznie. Jednak, gdy za coś zabiera się Jared Polin, społeczności fotograficznej lepiej znany jako Fro Knows Photo, możemy być pewni, że będzie to materiał stojący na wysokim poziomie.

Od prawie 10 lat dzieli się swoją wiedzą na stronie i kanale FroKnowsPhoto, a teraz po raz kolejny postanowił wyciągnąć pomocną dłoń początkującym fotografom. Udostępnił w pełni darmowy, 11-dniowy minikurs składający się z 11 filmów instruktażowych, które w przystępny sposób sprawią, że zapomnisz o trybie automatycznym i staniesz się zaawansowanym fotografem, dla którego priorytet czasu i przysłony lub tryb manualny nie będą straszne.

 

- Nie ma to znaczenia na jak wstępnym poziomie jesteś w fotografii lub jak amatorski jest Twój aparat. Te 11 wideoporadników o łącznej długości około godziny znacznie poprawią jakość wykonywanych przez Ciebie zdjęć. Odkryjesz 11 najważniejszych technik, koncepcji i filozofii, które wzniosą Twoje fotografie od przeciętnych do niesamowitych - zaznacza Polin.

Wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć uczestniczyć w darmowym kursie „11 Days To Better Photography“, to wejść na stronę froknowsphoto.com i zarejestrować się podając swoje imię i mail. To wszystko! Po rejestracji na swoją skrzynkę mailową codziennie przez kolejne 11 dni będziesz otrzymywał instruktażowe filmy, które pomogą Ci zrozumieć wiele różnych aspektów fotografii.

Oczywiście wszystkie filmy są w języku angielskim, ale dzięki funkcji automatycznego tłumaczenia napisów, powinny być zrozumiałe. Więcej ciekawych materiałów znajdziecie na stronie froknowsphoto.com oraz dedykowanym kanale Fro Knows Photo.

zdjęcie główne: pexels.com

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
12 Lip 2019
Jacek Deneka został laureatem Drone Awards 2019. Jednak ta edycja konkursu okazała się wyjątkowo udana dla Polaków. W kategorii „Nature“ zwyciężył Jeremiasz Gądek, a zdjęcia Bartka Wierzbickiego, Grzegorza Tatara i Marcina Giby znalazły się w finałowej galerii.
1
Czy zdjęcia mogą coś zmienić? Te przyczyniły się do zakończenia pracy dzieci w USA
1 Lip 2019
Na początku XX wieku National Child Labour Comittee zatrudniło fotografa w celu udokumentowania wykorzystywania nieletnich do pracy na terenie Stanów Zjednoczonych. Był nim Lewis Hine, a zdjęcia, które wykonał, po raz pierwszy uświadomiły problem opinii publicznej.
0
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania reklamowa“
28 Cze 2019
Co się dzieje gdy profesjonalny retuszer i ilustrator sięga po fotografię jako środek wyrazu? Seria Alexisa Goodwina pod tytułem „Shanghai Dreams“ proponuje nam surrealistyczną wizję Szanghaju. Goodwin lawiruje między fantazją a rzeczywistością, uwypuklając codzienne czynności Szanghajczyków, które kształtują kulturę i atmosferę miasta.
2
e-oko.pl - sklep fotograficzny na „najwyższym poziomie”
24 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, współwłaścicielem e-oko.pl.
1