Digital24.pl - rabat dla czytelników Fotopolis

0
Michał Chrzanowski
18 Grudzień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Jeśli interesujecie się fotografią reklamową, a w szczególności cenicie prace Szymona Brodziaka, to mamy dobrą wiadomość. Specjalnie dla Was sklep fotograficzny Digital24.pl przygotował kupon rabatowy na książkę “Brodziak One”. Jest to podsumowanie ostatnich dziesięciu lat twórczości artysty i stanowi obowiązkową pozycję dla wszystkich miłośników wyrafinowanej i odważnej fotografii.
Brodziak One to prawie 400 stron czarno-białych fotografii, które podsumowują dziesięcioletnią zawodową i artystyczną aktywność autora. Podczas Festiwalu Filmowego w Cannes w 2013 roku, Szymon Brodziak został uznany przez Fashion TV za najlepszego na świecie fotografa czarno-białej fotografii. Książka prezentuje kampanie reklamowe, kalendarze, projekty redakcyjne i osobiste, które nigdy nie były publikowane publicznie autora.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

W takim razie, co należy zrobić, aby otrzymać 10% rabatu na książkę “Brodziak One”? Wystarczy na stronie digital24.pl wpisać kod FOTOPOLIS.PL. Jeśli zrobicie to do 21 grudnia 2015 roku, to zyskujecie gwarancję, że książka dotrze do Was jeszcze prze świętami. Tak więc jeśli nie macie jeszcze gwiazdkowego prezentu, to Brodziak One może być dobrą propozycją.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Weronika Gęsicka nominowana do Paszportu Polityki 2019
Weronika Gęsicka nominowana do Paszportu Polityki 2019
Po raz kolejny do prestiżowej branżowej nagrody w kategorii Sztuk Wizualnych nominowany jest fotograf. W tym roku o laur powalczy Weronika Gęsicka.
17
2
Nadchodzi era fotografii obliczeniowej. Sony otwiera dział ds. rozwoju sztucznej inteligencji
Nadchodzi era fotografii obliczeniowej. Sony otwiera dział ds. rozwoju sztucznej inteligencji
Dziś układy wytrenowane w oparciu o sieci neuronowe są podstawą większości nowych technologii. Dlaczego więc tak powolnie wkraczają one na rynek aparatów...
12
6
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji Konkursu im. Krzysztofa Millera
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji...
Reportaże o uchodźcach, osobach starszych, Wielkim Tygodniu na Sycylii, handlu ludźmi we Włoszech, ruchu Glitter Confusion, niepełnosprawnym kulturyście oraz podróży...
41
0