Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Digital24.pl - rabat dla czytelników Fotopolis

0

Autor: Michał Chrzanowski

18 Grudzień 2015
Artykuł na: minutę
Jeśli interesujecie się fotografią reklamową, a w szczególności cenicie prace Szymona Brodziaka, to mamy dobrą wiadomość. Specjalnie dla Was sklep fotograficzny Digital24.pl przygotował kupon rabatowy na książkę “Brodziak One”. Jest to podsumowanie ostatnich dziesięciu lat twórczości artysty i stanowi obowiązkową pozycję dla wszystkich miłośników wyrafinowanej i odważnej fotografii.

Brodziak One to prawie 400 stron czarno-białych fotografii, które podsumowują dziesięcioletnią zawodową i artystyczną aktywność autora. Podczas Festiwalu Filmowego w Cannes w 2013 roku, Szymon Brodziak został uznany przez Fashion TV za najlepszego na świecie fotografa czarno-białej fotografii. Książka prezentuje kampanie reklamowe, kalendarze, projekty redakcyjne i osobiste, które nigdy nie były publikowane publicznie autora.

W takim razie, co należy zrobić, aby otrzymać 10% rabatu na książkę “Brodziak One”? Wystarczy na stronie digital24.pl wpisać kod FOTOPOLIS.PL. Jeśli zrobicie to do 21 grudnia 2015 roku, to zyskujecie gwarancję, że książka dotrze do Was jeszcze prze świętami. Tak więc jeśli nie macie jeszcze gwiazdkowego prezentu, to Brodziak One może być dobrą propozycją.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
W związku z wprowadzeniem w Japonii obostrzeń związanych z pandemią, duża zmiana strategii i planów może czekać producentów sprzętu foto i wideo. Opóźnienia w dostawach również mogą wystąpić.
2
0
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Klatki, uchwyty i oparcia naramienne dla operatorów i fotografów marki SmallRig trafiły do oferty jednego z największych dystrybutorów sprzętu foto i wideo, firmy Focus Nordic Poland
0
0
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon często wskazywany jest jako ten, który pod względem technologii sensorów ciągle pozostaje w tyle za konkurencją. Wygląda jednak na to, że producent nie próżnuje...
1
0