Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Nowy album Szymona Brodziaka to ponad 500 stron świetnych czarno-białych fotografii

1

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Listopad 2019
Artykuł na: 6-9 minut

Album “Jesteś tym, co widzisz” to spojrzenie na 20-letni dorobek fotografa i wnikliwe spojrzenie w jego proces twórczy. W środku ponad 500 stron zdjęć i ciekawych tekstów.

Najnowszy album autorstwa Szymona Brodziaka to wyjątkowa publikacja przedstawiająca niemalże 20-letni dorobek Brodziaka z zupełnie innej  perspektywy - poprzez wnikliwe spojrzenie w proces twórczy artysty. Nigdy niepublikowane dotąd fotografie przeplatają się tam z ikonicznymi sesjami zdjęciowymi z minionych lat. Jest o inspiracjach, muzie, synergii twórczej z zespołem oraz samym Szymonie jako artyście, który mówi przekornie: „Fotografia mnie nie interesuje”.

"Pozycja obowiązkowa dla miłośników piękna"

“Dwujęzyczne teksty, anegdoty, cytaty i materiały z backstage’u sesji zdjęciowych sprawiają, że jest to jedyne w swoim rodzaju wydawnictwo, które powinno trafić do rąk każdego pasjonata fotografii i wszystkich miłośników piękna.” - zachęca wydawca.

Projekt nowego albumu zdobył złoty medal oraz dwa brązowe medale w renomowanym konkursie PX3 Prix de la Photographie Paris 2019. Album ten został również doceniony w USA, gdzie otrzymał wyróżnienie w kategorii „Książka” w prestiżowym konkursie International Photography Awards 2019.

Światowa premiera tego wydawnictwa miała miejsce w Londynie podczas targów The Other Art Fair, organizowanych pod kuratelą legendarnej galerii Saatchi Art. Polska odsłona albumu odbyła się tydzień później na Warszawskich Targach Sztuki w Arkadach Kubickiego. Teraz album trafia wreszcie do oficjalnej sprzedaży.

Zobacz wszystkie zdjęcia (9)
 

Cena i dostępność

Album „Jesteś tym, co widzisz" jest już dostępny w autorskich Galeriach Brodziak Gallery oraz pod adresem szymonbrodziak.com, w cenie 495 zł (z okazji Black Friday obowiązuje specjalna cena 445 zł.)

Spotkanie z autorem w Poznaniu

W poniedziałek, 9 grudnia 2019 roku w poznańskim centrum biznesowym Concordia Design odbędzie się spotkanie autorskie z Szymonem Brodziakiem. Wstęp w cenie 10 zł. Szczegóły znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Gazeta strajkowa - protest kobiet oczami fotografów i fotografek. Ruszyła zbiórka na dodruk
Gazeta strajkowa - protest kobiet oczami fotografów i fotografek. Ruszyła zbiórka na dodruk
Archiwum Protestów Publicznych udostępnia gazeto-wystawę, będącą podsumowaniem dotychczasowych zajść związanych ze strajkami przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej....
66
13
Polska rzeczywistość końca XX wieku - premiera książki Mariusza Stachowiaka
Polska rzeczywistość końca XX wieku - premiera książki Mariusza Stachowiaka
Wyjątkowa publikacja, ze zdjęciami wyjątkowego człowieka. Surowy i szczery do bólu zapis polskiej rzeczywistości końcówki XX wieku, autorstwa zmarłego przed 15 laty...
83
0
"Oświecenie" - darmowy, nowoczesny podręcznik operatora filmowego
"Oświecenie" - darmowy, nowoczesny podręcznik operatora filmowego
Lektura obowiązkowa dla każdego, kto interesuje się filmem i realizacjami video. Fundacja Wspierania Edukacji Filmowej...
33
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)