Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

ZPAF Gallery zaprasza do Krakowa na wystawę pod tytułem “Tadeusz Kantor na fotografiach członków krakowskiego ZPAF”. Ekspozycja jest również zwieńczeniem pracy nad portalem poświęconym artyście. Wernisaż rozpoczyna się dzisiaj, 2 października 2015 roku.
2 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Do naszej redakcji trafiły najnowsze obiektywy Tamrona. Modele SP 35 mm f/1,8 Di VC USD i SP 45 mm f/1,8 Di VC USD to dwie pełnoklatkowe stałki adresowane do profesjonalnych fotografów. Zobaczcie, jak wyglądają zdjęcia wykonane nowymi konstrukcjami Tamrona.
1 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Olympus M.Zuiko 7-14 mm f/2,8 PRO to konstrukcja, która poszerza linię profesjonalnych obiektywów z serii PRO przeznaczonych do aparatów z matrycą Mikro Cztery Trzecie. Jednak czy sprosta ona wyśrubowanym wymaganiom zaawansowanych fotografów, poszukujących jasnego ultraszerokokątnego zooma? Sprawdźcie, jak nowe szkło Olympusa wypadło w naszym teście.
1 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Ostatnimi czasy serwisy oferujące finansowanie społecznościowe są źródłem ciekawych oraz innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie fotografii. Tym razem firma Memento Electronics zaprezentowała cyfrowy obraz, który zapewnia wyświetlanie zdjęć w jakości Ultra HD.
1 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
To już dziesięć lat od kiedy na rynku fotograficznym pojawił się pierwszy aparat, który zapoczątkował popularną linię GR. W związku z tym firma Ricoh chcąc upamiętnić ten moment zaprezentowała limitowaną edycję najnowszego modelu GR II.
1 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
PanoCatcher to ciekawa platforma fotograficzna, która została zaprojektowana z myślą o tych, którzy uwielbiają tworzyć panoramy, zdjęcia 360 stopni lub filmy poklatkowe. Urządzenie montuje się do statywu i jest kompatybilne z większością lustrzanek i aparatów bezlusterkowych.
30 Wrz 2015
Michał Chrzanowski
0
W nasze ręce trafił najnowszy flagowiec firmy Apple. Model 6s został wyposażony w nową, 12-megapikselową matrycę o zupełnie nowej architekturze. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w praktyce.
30 Wrz 2015
Michał Chrzanowski
0
Na początku miesiąca firma Apple zaprezentowała nowego flagowca - iPhone 6s. Dzisiaj dzięki porównaniu zrobionemu przez serwis Camera + możemy zobaczyć, jak nowy aparat wypada na tle starszych modeli iPhone’a.
29 Wrz 2015
Michał Chrzanowski
0
Firma Epson zaprezentowała cztery nowe wielkoformatowe drukarki z serii SureColor SC-P. Urządzenia będą dostępne na rynku od listopada 2015 roku w dwóch rozmiarach - 24 i 44 cale szerokości.
29 Wrz 2015
Michał Chrzanowski
0
Phantom Glass to nowe rozwiązanie w świecie fotografii, które ochroni wyświetlacz LCD aparatu przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Nowa osłona powstała z hartowanego szła i została zaprojektowana specjalnie dla ekranów popularnych aparatów cyfrowych - głównie lustrzanek.
29 Wrz 2015
Michał Chrzanowski
0