Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Imponujące i zniewalające - tak w skrócie można opisać fotografie wykonane przez niemiecką artystkę Nicolę Odemann. Zobaczcie niesamowite zdjęcia gór, w których dostrzec można także pierwiastek ludzki.
4 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Świat fotografii natychmiastowej staje się coraz bardziej popularny. Niemal każdego dnia zalewają nas informacje o nowych produktach. Firma Lomography dołożyła także swoją cegiełkę prezentując nową limitowaną kolekcję Lomo'Instant Reykjavik. W skład zestawu wchodzi aparat Lomo'Instant, trzy dodatkowe obiektywy oraz liczne akcesoria.
4 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Ostatni kwartał roku to zawsze czas podsumowań i podliczeń. Japoński koncern opublikował nowe zestawienie finansowe, z którego możemy dowiedzieć się wielu ciekawych faktów.
4 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Do naszej redakcji zawitał Nikon AF-S Nikkor 24 mm f/1.8G ED. Szkło charakteryzuje się kompaktowymi gabarytami, a w jego układzie optycznym zastosowano elementy asferyczne, soczewki ED i powłoki nanokrystaliczne. Zobaczcie jak nowa stałka japońskiego producenta poradziła sobie podczas zdjęć w plenerze.
3 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Liczne atrakcje, bezpłatne warsztaty, pokazy i prezentacje sprzętu fotograficznego oraz finał Bitwy Mistrzów - to wszystko będzie czekać na miłośników fotografii w przygotowanym przez firmę Medikon Polska dniu otwartym. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 listopada 2015 roku w Warszawie.
3 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Firma LumoPro poszerzyła swoją ofertę o kolejną lampę błyskową. Model LP180R posiada funkcję TTL oraz został wyposażony w odbiornik Phottix Odin. Nowa lampa dzięki standardowej gorącej stopce będzie kompatybilna z większością aparatów fotograficznych.
3 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Wielu zna jego twórczość muzyczną, jednak nie każdy wie, że Bryan Adams to także wielki pasjonat fotografii. Na tegorocznym festiwalu Cameraimage zostaną zaprezentowane dwa projekty artysty - Exposed i Wounded. Toruńska wystawa zdjęć Bryana Adamsa będzie pierwszą prezentacją jego prac w Europie Środkowo-Wschodniej i jedyną okazją by zobaczyć ją w Polsce.
2 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Mają setki tysięcy subskrybentów i miliony wyświetleń. Niemal codziennie na ich kanałach pojawiają się nowe filmy. Pomagają nie tylko nauczyć się podstaw fotografii, lecz także opanować bardziej zaawansowane techniki. Dzisiaj pokażemy, kogo warto śledzić, by nauczyć się fotografii ulicznej.
1 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Tematem dzisiejszego poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” będzie technika cross processing. Pokażemy, jak w kilku krokach wykonać zdjęcia, które będą cechowały się nienaturalną kolorystyką, a przy tym ciekawymi efektami barwnymi.
31 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Niemal każdego dnia Internet zalewają propozycje rozwiązań, które w zamyśle mają ułatwić pracę każdego fotografa. Jak pokazuje jednak rzeczywistość, z ich funkcjonalnością i przydatnością różnie bywa. Jedno jest pewne - takiego produktu, jaki zaprezentowała firma Altwork do tej pory nie było w świecie fotografii.
30 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0