Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

W dzisiejszym odcinku Bryan Peterson zabiera nas do Chicago, gdzie opowie w jaki sposób efektywnie wykorzystać przenośną lampę błyskową.
29 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
W dzisiejszej odsłonie poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” w małym palcu pokażemy niezwykle popularną technikę wykorzystywaną w postprodukcji portretu.
28 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 DI VC USD to pełnoklatkowy ultraszerokokątny zoom zaprojektowany z myślą o zawodowcach. Na pokładzie znajdziemy zaawansowany układ optyczny, ultradźwiękowy silnik autofokusa oraz - co niespotykane w podobnych konstrukcjach - system stabilizacji obrazu.
27 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Do sprzedaży trafił właśnie, przygotowany przez redakcję Digital Camera Polska, przystępny poradnik „Nikon - Poradnik Użytkownika”.
27 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Było o nich głośno przy okazji sesji brytyjskiej rodziny królewskiej, ale warto stale podglądać, co robią. Krzysztof Gadomski i Tomasz Kozakiewicz, tworzący krakowskie studio House of Retouching, obsługują nie tylko rodzinę królewską, ale również ekipę Agenta 007. Specjalnie dla Was opowiedzieli jakie są główne etapy procesu postprodukcji takiej sesji.
26 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Firma BEiKS poinformowała o rozszerzeniu swojej oferty o dwa uniwersalne panele LED - modele Akurat Lighting S4 i S8. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom mogę one znaleźć zastosowanie w produkcjach filmowych, jak i fotograficznych.
26 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Ponad 12500 zgłoszeń, każde przedstawiające wyjątkowy moment. Canon ogłosił listę dziesięciu finalistów konkursu na ikoniczne zdjęcie. Wśród nich jest także Polak, Oskar Żak.
25 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Znany producent nośników pamięci zaprezentował nową, odporną na ekstremalne warunki pogodowe kartę microSDXC z linii Industrial. Nośnik o pojemności 64GB może pracować w temperaturach od -40 do +85 stopni Celsjusza.
24 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Opowieść o związku człowieka z ziemią, jego przywiązaniu do niej i przynależności do natury - tak w skrócie można opisać fotograficzny projekt “Karczeby” autorstwa Adama Pańczuka. Wernisaż wystawy odbędzie się w najbliższy czwartek, 26 listopada w Łodzi.
23 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Selfie przez ostatnie lata zyskały na ogromnej popularności. Na różnego rodzaju portalach społecznościowych aż roi się od autoportretów robionych “z ręki”. Jednak czy każde wykonane zdjęcie jest dobre i zasługuje na opublikowanie? Jak sprawdzić, czy dana fotografia zyska wiele odsłon i polubień?
23 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0