Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Darth Vader na spływie kajakowym z Imperatorem Palpatine, znudzony szturmowiec Imperium pracujący za biurkiem, czy wreszcie R2-D2 mający problemy z uliczną przeszkodą - zobaczcie fantastyczna zdjęcia autorstwa kanadyjskiego fotografa Daniela Picarda.
7 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Chcecie dowiedzieć się, jak wygląda praca w National Geographic? A może szukacie informacji o tym, jak należy przygotować się do swojej pierwszej fotograficznej wyprawy? Jeśli tak, to zapraszamy na dzisiejsze spotkanie z fotografem i podróżnikiem Marcinem Dobasem, podczas którego między innymi opowie o własnych odkryciach i sposobach na wyjątkowe ujęcia.
7 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Organizatorzy cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami Vol. 4 zapraszają do Warszawy na kolejne spotkanie. Tym razem gościem będzie Krzysztof Pijarski, który opowie o pracy z archiwami fotograficznymi.
7 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
W dzisiejszym odcinku Bryan Peterson zabiera nas tym razem do holenderskiej Fryzji, gdzie opowie, jak efektywnie korzystać z filtra purpurowego FLW.
6 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
W dzisiejszej odsłonie poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, jak w szybki i łatwy sposób utworzyć ramkę na zdjęciach.
5 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Do naszej redakcji trafiła pełnoklatkowa Sigma 20 mm f/1.4 DG HSM ART. Ten jasny, stałoogniskowy obiektyw szerokokątny został wyposażony w utradźwiękowy system autofokusu oraz zaawansowany układ optyczny, który ma oferować doskonałą jakość i rozdzielczość obrazu na całej powierzchni kadru. Czy tak jest naprawdę? Zobaczcie to w naszym teście.
4 Gru 2015
Michał Chrzanowski
2
Liczne wystawy na warszawskich dworcach, projekty witryn sklepowych, czy wreszcie spektakl teatralny - to wszystko będzie czekać na uczestników FORMA Festiwalu Sztuk imienia Wojciecha Zamecznika.
3 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Jeśli poszukiwaliście rozwiązań służących do bezpiecznego i wygodnego przenoszenia sprzętu fotograficznego, to nie musicie już dłużej szukać. Firma Fomei poszerzyła właśnie swoją ofertę o nową serię ultraodpornych na uszkodzenia walizek Proof Case.
3 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Jak w najlepszy sposób połączyć teorię fotografii z praktyką? Wystarczy zaprojektować książkę, która po złożeniu stanie się… aparatem Camera Obscura. Na taki właśnie pomysł wpadła amerykańska artystka, Kelli Anderson. Publikacja jest już dostępna w sprzedaży.
3 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Chcecie zobaczyć, jak wygląda praca aktora teatralnego zza kulis sceny? A może zależy Wam na poznaniu tajników fotoreportażu? Jeśli tak, to w najbliższy piątek, 4 grudnia zapraszamy do Poznania na wystawę “Teatr od podszewki".
2 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0