Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

W dzisiejszej odsłonie poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, jak w szybki i łatwy sposób utworzyć ramkę na zdjęciach.
5 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Do naszej redakcji trafiła pełnoklatkowa Sigma 20 mm f/1.4 DG HSM ART. Ten jasny, stałoogniskowy obiektyw szerokokątny został wyposażony w utradźwiękowy system autofokusu oraz zaawansowany układ optyczny, który ma oferować doskonałą jakość i rozdzielczość obrazu na całej powierzchni kadru. Czy tak jest naprawdę? Zobaczcie to w naszym teście.
4 Gru 2015
Michał Chrzanowski
2
Liczne wystawy na warszawskich dworcach, projekty witryn sklepowych, czy wreszcie spektakl teatralny - to wszystko będzie czekać na uczestników FORMA Festiwalu Sztuk imienia Wojciecha Zamecznika.
3 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Jeśli poszukiwaliście rozwiązań służących do bezpiecznego i wygodnego przenoszenia sprzętu fotograficznego, to nie musicie już dłużej szukać. Firma Fomei poszerzyła właśnie swoją ofertę o nową serię ultraodpornych na uszkodzenia walizek Proof Case.
3 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Jak w najlepszy sposób połączyć teorię fotografii z praktyką? Wystarczy zaprojektować książkę, która po złożeniu stanie się… aparatem Camera Obscura. Na taki właśnie pomysł wpadła amerykańska artystka, Kelli Anderson. Publikacja jest już dostępna w sprzedaży.
3 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Chcecie zobaczyć, jak wygląda praca aktora teatralnego zza kulis sceny? A może zależy Wam na poznaniu tajników fotoreportażu? Jeśli tak, to w najbliższy piątek, 4 grudnia zapraszamy do Poznania na wystawę “Teatr od podszewki".
2 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Liczne aparaty fotograficzne oraz różnego rodzaju akcesoria, a wśród nich prawdziwe perełki - dziewiętnaście kamer szpiegowskich. Jutro w Hong Kongu rozpocznie się niezwykle interesująca aukcja Bonhams, w której będzie można wylicytować między innymi aparat przypominający paczkę Lucky Strike’ów.
2 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Już można nadsyłać zgłoszenia do prestiżowego konkursu Red Bull Illume 2016. Jego celem jest prezentacja najlepszych i najbardziej kreatywnych fotografii podejmujących temat sportów akcji i towarzyszącej im kultury.
2 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne mijającego roku. Czekamy również na Wasze opinie w ankiecie czytelników 2015!
1 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
W ubiegłym tygodniu mieliśmy możliwość jeszcze raz fotografować nowym G5 X. W Starej Papierni postanowiliśmy sprawdzić, czy kompakt Canona poradzi sobie w naprawdę wymagających warunkach? Zachęcamy do pobrania plików RAW i zobaczenia jak matryca radzi sobie w słabym świetle!
1 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0