PermaJet Titanium Lustre najlepszym profesjonalnym papierem fotograficznym 2015 roku

1

Autor: Michał Chrzanowski

27 Styczeń 2016
Artykuł na: 2-3 minuty
PermaJet ma duże powody do zadowolenia. Ich produkt Titanium Lustre został wybrany przez Societies Trade Awards najlepszym profesjonalnym papierem fotograficznym ubiegłego roku. Jest to już trzecie tak duże wyróżnienie otrzymane przez firmę.

PermaJet to znany i ceniony przez profesjonalistów producent wysokiej klasy papierów fotograficznych. Do swojego portfolio może dopisać kolejne, bardzo ważne wyróżnienie otrzymane w plebiscycie Societies Trade Awards 2015. Papier Titanium Lustre został wybrany przez fotografów oraz ekspertów związanych z branżą drukarską, jako najlepszy profesjonalny papier fotograficzny ubiegłego roku.


”Titanium Lustre 280gsm ustawia nowe standardy w dziedzinie profesjonalnych papierów fotograficznych” - powiedziała dyrektor The Societies and Trade Awards, Juliet Jones. ”Ta nagroda jest uhonorowaniem osiągnięć firmy PermaJet, na którą głosowali fotografowie oraz eksperci z branży” - dodała Jones. Z kolei Joseph Reiner, który w PermaJet odpowiada za marketing, nie krył ogromnego zadowolenia. ”Wszyscy jesteśmy podekscytowani tą nagrodą. Papier Titanium Lustre jest jednym z naszych najważniejszych produktów, z którego jesteśmy dumni. Tym bardziej cieszy wyróżnienie go jako najlepszego papieru fotograficznego 2015 roku” - powiedział Joseph Reiner.]PermaJet to lider na rynku papierów fotograficznych. Dzięki adoptowaniu nowych technologii wykorzystywanych w produkcji, ich linia Fine Art jest jedną z bardziej docenianych przez zawodowców. W ofercie firmy znajdziemy wysokiej jakości papiery, które znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach fotografii. Ostatnio zaprezentowała zupełnie nowe serie Museum Heritage 310gsm, Gallery Etching 310gsm i Artist Watercolour 250gsm, które zostały stworzone z myślą o profesjonalistach. Więcej informacji o firmie, jak i o poszczególnych produktach możecie dowiedzieć się ze strony www.permajet.com.

]

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Adobe Content Authenticity to inicjatywa, która uzdrowić ma obieg fotografii w internecie
Adobe Content Authenticity to inicjatywa, która uzdrowić ma obieg fotografii w internecie
Idea Content Authenticity Initiative jest prosta, jej wdrożenie może okazać się jednak dużo trudniejsze niż chciałoby Adobe.
1
0
Pandemia dobija branżę ślubną. Jej przedstawiciele rozmawiali z rządem
Pandemia dobija branżę ślubną. Jej przedstawiciele rozmawiali z rządem
  Od ponad pół roku branża ślubna przeżywa kryzys, z którego będzie dźwigać się jeszcze długo po opanowaniu sytuacji epidemiologicznej....
13
3
„Afgańska dziewczyna” Steve’a McCurry’ego najdrożej zlicytowanym zdjęciem w Polsce
„Afgańska dziewczyna” Steve’a McCurry’ego najdrożej zlicytowanym zdjęciem w Polsce
Ostatnia aukcja w Desa Unicum przyniosła nowy rekord na polskim rynku fotografii kolekcjonerskiej. Zdjęcie „Afghan Girl” zlicytowane zostało za rekordową sumę niemal...
22
1