papier fotograficzny

Wszystkie artykuły z tagiem: "papier fotograficzny" w serwisie fotopolis.pl:
Epson Legacy Textured Paper - papier fotograficzny dla najbardziej wymagających
Firma Epson powiększyła swoją najbardziej profesjonalną linię Legacy Paper. Najnowszy teksturowy i matowy papier fotograficzny Legacy Textured ma oferować najwyższą jakość i trwałość dla artystów sprzedających swoje prace.
29 Paź 2018
Michał Chrzanowski
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
13 Wrz 2018
Redakcja Fotopolis
1
PermaJet Titanium Lustre najlepszym profesjonalnym papierem fotograficznym 2015 roku
PermaJet ma duże powody do zadowolenia. Ich produkt Titanium Lustre został wybrany przez Societies Trade Awards najlepszym profesjonalnym papierem fotograficznym ubiegłego roku. Jest to już trzecie tak duże wyróżnienie otrzymane przez firmę.
27 Sty 2016
Michał Chrzanowski
1
ILFORD Studio - wydruk niczym odbitka
Jeśli kiedykolwiek porównywaliście wydruki z odbitkami, wiecie, że ciężko równać im się ze szlachetnością i głębią jakie oferuje analogowe medium. Ten stan rzeczy obiecuje zmienić ILFORD, którego nowa seria papierów do wydruków została specjalnie przygotowana by stać się cyfrowym odpowiednikiem tradycyjnych materiałów.
18 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Galaxy Hyper Speed Photo Paper - papier pozytywowy o czułości ISO 120
Papiery pozytywowe to popularne rozwiązanie w fotografii otworkowej, dzięki któremu nie musimy korzystać z kliszy negatywowej. Wykorzystywane jest także w fotografii wielkoformatowej. Obecne na rynku papiery oferują jednak bardzo niskie czułości. Zmienić to mają zamiar twórcy Galaxy Paper, których produkt ma oferować czułość rzędu ISO 120.
24 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0