Chcesz wykorzystać światło LED w portrecie? Zobacz, jakie zalety i wady to ze sobą niesie
0
Separacja częstotliwości w Adobe Photoshop - wszystko, co musisz wiedzieć
20 czerwiec 2018
Technika separacji częstotliwości to jeden z najbardziej popularnych trendów w obróbce zdjęć ostatnich lat. Jednak ilu fotografów, tyle spojrzeń na jej użyteczność i wykorzystanie. Ten szczegółowy wideoporadnik rozwieje wszelkie wątpliwości na jej temat.
0
RODO a fotografia - zapytaliśmy prawnika o najczęstsze wątpliwości
13 czerwiec 2018
Nowe przepisy w zakresie ochrony i przetwarzania danych osobowych, choć już obowiązują, nadal budzą wiele wątpliwości wśród zawodowych fotografów. Na ich temat rozmawialiśmy z ekspertem od prawa autorskiego, Karoliną M. Wojciechowską.
7
Ten wideoporadnik nauczy Cię, jak skutecznie zapanować nad tłem
13 czerwiec 2018
Co zrobić, gdy nie mamy ciekawego tła, a chcemy wykonać przykuwający uwagę portret? Na to pytanie odpowiada Unmesh Dinda z kanału PiXimperfect. W swoim filmie prezentuje on zaawansowaną technikę Photoshopa, dzięki której to Ty będziesz mógł kontrolować to, w jaki sposób będzie wyglądać tło na zdjęciach.
0
Sesja w ostrym słońcu? Zobacz, jak zapanować nad światłem
11 czerwiec 2018
Portretowanie osób przy świetle zastanym, w ostrym słońcu południa to pomysł, który odradzi nam większość fotografujących. Jednak i w takich warunkach można stworzyć przyjemne dla oka, plastyczne zdjęcia. Ten wideoporadnik pokaże ci jak zapanować nad trudnym światłem.
0
Projektowanie strony dla fotografa - od czego zacząć?
5 czerwiec 2018
Projektowanie strony internetowej dla fotografa może być świetną zabawą, która daje realne korzyści. Strona internetowa jest wizytówką, pomaga przyciągnąć klientów i pozwala pokazać swoje umiejętności. Zobacz, jak zabrać się do jej tworzenia.
0
Naucz się tworzyć własne tablice LUT i stosować je do gradacji kolorystycznej w Adobe Photoshop
29 maj 2018
W lightroomie szybką postprodukcję ułatwiają presety, ale co zrobić w przypadku obróbki większej ilości materiału w Photoshopie? Z pomocą przychodzą tablice LUT. Ten wideoporadnik podpowie Ci jak własnoręcznie je tworzyć i wykorzystywać na etapie obróbki.
0
Nie masz planów na długi weekend? School of Visual Arts oferuje prawie 100 godzin darmowych wykładów o fotografii
28 maj 2018
W dobie tysięcy darmowych poradników dostępnych w internecie, nietrudno przeoczyć prawdziwe perełki. A taką niewątpliwie są udostępniane bezpłatnie wykłady nowojorskiej uczelni School of Visual Arts. To solidna dawka fotograficznej wiedzy i inspiracji.
0
Zaawansowany retusz portretu od podstaw - filmowe kompendium wiedzy dla fotografa
28 maj 2018
Najnowszy tutorial Unmesha Dinda z PiXimperfect to prawie godzinny wideoporadnik, dzięki któremu nauczysz się efektywnego retuszu portretu od podstaw.
0
Chcesz, aby Twoi klienci podczas sesji pozowali jak profesjonalni modele? Ten film podpowie Ci, w jaki sposób oswoić ich z aparatem
1