Nie bój się cieni! Pomogą Ci w opowiedzeniu lepszych fotograficznych historii
0
Dowiedz się jak skutecznie zapanować nad krzywymi w Photoshopie
20 listopad 2018
Praca na krzywych jest wymagająca i czasem często czasochłonna. Jednak warto poświęcić kilka chwil, ponieważ otrzymane efekty mogą przekształcić nasze zdjęcie w zdumiewającą fotografię.
0
Ten 10-minutowy film pozwoli Ci lepiej zrozumieć narzędzie Content-Aware Fill dostępne w Photoshopie
16 listopad 2018
Wraz z październikową aktualizacją Photoshopa otrzymaliśmy masę nowości, w tym potężne w działaniu narzędzie Content-Aware Fill, które sprawia, że usuwanie obiektów ze zdjęć jest prostsze niż kiedykolwiek. A najnowszy tutorial PhotoshopCAFE rozkłada je na czynniki pierwsze.
1
Do czego służy kalibrator? Zobacz, jak skalibrować monitor i drukarkę
15 listopad 2018
To urządzenie otworzy Ci drzwi do świata fotografii pełnej prawdziwych kolorów i płynnych przejść tonalnych. Używaj kalibratora, aby Twoje zdjęcia wyglądały tak dobrze, jak to tylko możliwe!
0
Trzy uderzenia światła, czyli o przygotowaniu podstawowego setupu do sesji portretowej
14 listopad 2018
O kluczowych elementach sesji portretowej, ustawieniu kilku lamp błyskowych, pracy z modelem i odwadze eksperymentowania opowiada Peter Bielack, który ostatnio fotografował wojowników MMA.
3
Chcesz uzyskać naturalne tony skóry w portrecie? Ta technika Photoshopa Ci w tym pomoże
24 październik 2018
Skuteczny retusz potrafi uratować przeciętny portret, a dobry uczynić spektakularnym obrazem. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób dostosować kolorystykę zdjęcia, by twarz modela miała naturalne tony, to najnowszy wideoporadnik Aarona Nace’a jest właśnie dla Ciebie.
0
Chcesz zwiększyć swoją kreatywność w makrofotografii? Trzymaj się tych kilku zasad
23 październik 2018
Makro fotografia to nie tylko odpowiedni sprzęt i poszukiwanie detali. Za spektakularnymi zdjęciami ukazującymi świat niewidoczny gołym okiem kryje się znacznie więcej zagadnień, o których musimy pamiętać.
1
Lekko poruszone zdjęcie to nie problem. Dzięki tej sztuczce w Photoshopie uratujesz niejedno ujęcie
18 październik 2018
Nieostre zdjęcia zawsze lądują w koszu - jest to nadrzędną zasada niejednego fotografa. Jednak, co z lekko poruszonymi kadrami? Czy je także musi czekać taki los? Okazuje się, że nie! Dzięki kilku technikom i narzędziom dostępnym w Photoshopie możemy otrzymać zaskakujące rezultaty.
0
Zmiana tonacji kolorystycznej przy użyciu warstw w Photoshopie. Zobacz jak robić to szybko i skutecznie
5 październik 2018
Dostosowanie kolorów może radykalnie wpłynąć na finalny obraz i emocje, które wywołuje Twoje zdjęcie. Jest wiele sposobów na zmianę tonacji, ale jedna ze szczególnie skutecznych technik wymaga użycia Photoshopa i warstw.
2
Chcesz stać się lepszym fotografem? Ten 11-dniowy bezpłatny minikurs Ci w tym pomoże
0