Kreatywne oświetlenie w nocy? Zobacz, jak robić to dobrze
0
Chcesz wykorzystać światło LED w portrecie? Zobacz, jakie zalety i wady to ze sobą niesie
22 czerwiec 2018
Jeśli zastanawiasz się, czy lampy LED okażą się dobrym rozwiązaniem do fotografii portretowej, to koniecznie musisz zobaczyć najnowszy wideoporadnik Francisco Joela Hernandeza. W niespełna 13-minutowym filmie mówi o kluczowych zaletach i wadach takich rozwiązań.
0
RODO a fotografia - zapytaliśmy prawnika o najczęstsze wątpliwości
13 czerwiec 2018
Nowe przepisy w zakresie ochrony i przetwarzania danych osobowych, choć już obowiązują, nadal budzą wiele wątpliwości wśród zawodowych fotografów. Na ich temat rozmawialiśmy z ekspertem od prawa autorskiego, Karoliną M. Wojciechowską.
8
Sesja w ostrym słońcu? Zobacz, jak zapanować nad światłem
11 czerwiec 2018
Portretowanie osób przy świetle zastanym, w ostrym słońcu południa to pomysł, który odradzi nam większość fotografujących. Jednak i w takich warunkach można stworzyć przyjemne dla oka, plastyczne zdjęcia. Ten wideoporadnik pokaże ci jak zapanować nad trudnym światłem.
0
Projektowanie strony dla fotografa - od czego zacząć?
5 czerwiec 2018
Projektowanie strony internetowej dla fotografa może być świetną zabawą, która daje realne korzyści. Strona internetowa jest wizytówką, pomaga przyciągnąć klientów i pozwala pokazać swoje umiejętności. Zobacz, jak zabrać się do jej tworzenia.
0
Nie masz planów na długi weekend? School of Visual Arts oferuje prawie 100 godzin darmowych wykładów o fotografii
28 maj 2018
W dobie tysięcy darmowych poradników dostępnych w internecie, nietrudno przeoczyć prawdziwe perełki. A taką niewątpliwie są udostępniane bezpłatnie wykłady nowojorskiej uczelni School of Visual Arts. To solidna dawka fotograficznej wiedzy i inspiracji.
0
Pozycjonowanie strony internetowej fotografa - jak robić to skutecznie?
8 maj 2018
Skoro tworzysz swoją stronę WWW, to zależy Ci na tym, żeby Twoi przyszli klienci mogli Cię łatwo znaleźć. Dlatego musisz zainteresować się tematem pozycjonowania. Zwłaszcza jeśli chcesz stworzyć własną wizytówkę w sieci, która pomoże Ci zdobyć nowych klientów.
0
Nie wiesz jaki film wybrać? Zobacz to porównanie 17 czarno-białych i kolorowych materiałów
7 maj 2018
Zaczynając swoją przygodę z analogiem, możemy czuć się przytłoczeni mnogością dostępnych na rynku filmów. Przetestowanie większości z nich może zająć nawet całe lata i wymaga sporych nakładów finansowych. Na szczęście inni zrobili to za nas.
1
Na czym polega radiowe sterowanie błyskiem?
1 maj 2018
Wyzwalacz radiowy to klucz do całego systemu oświetlenia błyskowego. Na przykładzie najnowszego nadajnika Quadralite Navigator X2 wyjaśniamy, czym jest radiowe sterowanie lampami i jakie korzyści z niego płyną.
1
RODO a fotografia - co, jak i dlaczego?
48