Chcesz być lepszym portrecistą i umiejętniej panować nad światłem? Ten wideoporadnik jest właśnie dla Ciebie
0
Jesteś początkującym fotografem, który chce zapanować nad błyskiem? Ten film przybliży Ci różne schematy oświetlenia portretowego
14 styczeń 2019
Chcesz, aby Twoje portrety były magiczne i wyjątkowe? Zobacz różne schematy oświetlenia, dzięki którym wydobędziesz unikalne cechy bohatera swoich zdjęć.
0
Chcesz zacząć tworzyć filmy poklatkowe? Ten obszerny wideoporadnik pokaże Ci jak robić to dobrze
20 grudzień 2018
Ostatnimi czasy timelapsy stają się coraz bardziej popularne. Choć podstawy są bardzo proste, opanowanie tej techniki wymaga długiego doskonalenia umiejętności. Wszystkiego, co musisz wiedzieć o timelapsach dowiesz się z tego wideoporadnika.
0
Rembrandt, Loop, Butterfly a może Clamshell? Okiełznaj różne schematy oświetlenia portretowego
20 grudzień 2018
Świat fotografii portretowej, a szczególnie tej wykonywanej w studio, jest tajemniczy i wymagający. Dlaczego? To odpowiednie warunki oświetleniowe decydują o finalnym efekcie. Zobacz różne schematy oświetlenia, dzięki którym wydobędziesz unikalne cechy fotografowanej osoby.
0
Chcesz być lepszym fotografem krajobrazu? Unikaj tych 7 błędów
18 grudzień 2018
Jak skutecznie rozpocząć swoją przygodę z fotografią krajobrazu? Jakich błędów unikać, a o czym pamiętać? Na te i inne pytania odpowiada Nigel Danson, który powrócił z kolejnym ciekawym wideoporadnikiem.
2
Baw się kolorami, pobudź kreatywność i odkryj nowe możliwości dzięki technice „split toning“
14 grudzień 2018
Czym dokładnie jest „split toning“? Gdzie można znaleźć to narzędzie oraz w jaki sposób z niego korzystać? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w niespełna 12-minutowym wideoporadniku autorstwa Marka Denney’a, który na czynniki pierwsze rozłożył jedną z funkcji Lightrooma.
0
Spójna kolorystyka zdjęć - zobacz jak robić to dobrze
4 grudzień 2018
Praca z kolorem może być efektywna, ale może też być wyjątkowo trudna - zwłaszcza, gdy chcemy uzyskać precyzyjną i spójną kolorystykę w różnych sytuacjach. W swoim najnowszym filmie z cyklu „Take and Make Great Photography“ Gavin Hoey podpowiada trzy kroki, które pomogą Ci zapanować nad barwą.
0
Nie bój się cieni! Pomogą Ci w opowiedzeniu lepszych fotograficznych historii
27 listopad 2018
Fotografia to gra światła i cienia, a aby osiągnąć spektakularne obrazy musimy zrozumieć i nauczyć się operować pomiędzy jasnością i mrokiem. W swoim najnowszym wideoporadniku Sean Tucker, znany fotograf, podkreśla wagę cienia w opowiadaniu pełniejszych wizualnych opowieści.
0
Do czego służy kalibrator? Zobacz, jak skalibrować monitor i drukarkę
15 listopad 2018
To urządzenie otworzy Ci drzwi do świata fotografii pełnej prawdziwych kolorów i płynnych przejść tonalnych. Używaj kalibratora, aby Twoje zdjęcia wyglądały tak dobrze, jak to tylko możliwe!
0
Trzy uderzenia światła, czyli o przygotowaniu podstawowego setupu do sesji portretowej
3