nauka

Wszystkie artykuły z tagiem: "nauka" w serwisie fotopolis.pl:
Pomóż w reedycji popularnego polskiego podręcznika “Swiatło i cień w fotografii”
Po książce na temat kompozycji przyszedł czas na podręcznik podejmujący temat oświetlenia. Polskie Wydawnictwo Fotograficzne stara się o ponowne wydanie doskonale opracowanego “Światła i cienia w fotografii”.
7 Cze 2017
Maciej Luśtyk
0
Dzięki Magic Hour zanurzysz się w wirtualny świat i nauczysz fotografii od podstaw
Magic Hour to zaawansowana aplikacja edukacyjna opracowana przez inżynierów Wolf In Motion. Zapewnia wirtualne środowisko, w którym nauczycie się kompozycji i podstaw fotografii lub podszkolicie swój warsztat w niecodziennych warunkach.
23 Gru 2016
Michał Chrzanowski
0
Pozostał tydzień na pomoc w wydaniu polskiego podręcznika na temat kompozycji. Brakuje niewiele
Szukając fotograficznych wskazówek w internecie, często zapominamy o naszym rodzimym, świetnie opracowanym dorobku edukacyjnym. Przykładem może być książka “O kompozycji w fotografii” Witolda Dederki, która czeka na reedycję. Nie dojdzie ona jednak do skutku bez Waszej pomocy.
15 Gru 2016
Maciej Luśtyk
0
Z Photography Mapped szybko zrozumiesz czym tak naprawdę jest trójkąt ekspozycji
Jeśli jeszcze nie zgłębiłeś zależności pomiędzy przysłoną, czasem naświetlania a czułością matrycy to nic straconego. Dzięki platformie Photography Mapped w prosty i szybki sposób nauczysz się, jak efektywnie fotografować w trybie w pełni manualnym.
7 Gru 2016
Michał Chrzanowski
1
Nauka fotografii bez wychodzenia z domu? Tak, dzięki nowej aplikacji Canona
Camera Simulator to darmowa aplikacja edukacyjna opracowana przez inżynierów Canona. Zapewnia wirtualne środowisko, w którym nauczycie się kompozycji i podstaw fotografii, a także wypróbujecie najnowsze aparaty i obiektywy.
10 Lis 2016
Michał Chrzanowski
0
Poznaj mocne i słabe strony swojej fotografii z nowym kanałem na Youtube
Fotograf i wykładowca, Karol Krukowski, startuje z nową inicjatywą w ramach której oceni wasze zdjęcia i opowie jak właściwie dokonywać selekcji przy układaniu portfolio czy wyborze fotografii do publikacji.
17 Cze 2016
Maciej Luśtyk
10
Poznawaj fotografię pod okiem ekspertów. Kursy Akademii Nikona dla początkujących
Jak zrobić dobre zdjęcie? Dlaczego jedne fotografie się podobają, a inne nie? Akademia Nikona zaprasza na kursy, na których dowiemy się o podstawowych zasadach fotografowania i zapoznamy się z obsługą lustrzanki cyfrowej.
28 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
Nauka fotografii bez wychodzenia z domu? Już niedługo, dzięki technologii VR
Wirtualna rzeczywistość to jeden z najważniejszych wschodzących rynków ostatnich lat. I choć w założeniu służyć ma rozrywce, będzie także ciekawym medium edukacyjnym.
18 Maj 2016
Maciej Luśtyk
3
Ruszyła pierwsza w Europie oficjalna akademia DJI
Jeżeli chcecie nauczyć się jak efektywnie latać dronami i filmować lub fotografować z przestworzy, to mamy dobrą wiadomość. W Warszawie wystartowała akademia, która jest w pełni autoryzowana i wspierana przez firmę DJI.
15 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
0
Photoskop – interaktywna nauka fotografii dla każdego
Jeżeli stawiasz dopiero pierwsze kroki w fotografii i poszczególne parametry ekspozycji są nie do końca jasne, to Photoskop może być tym czego potrzebujesz. To bezpłatna platforma, która uczy fotografii od podstaw.
25 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0