Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

PPA udostępnia ponad 1000 lekcji fotografii za darmo

0

Autor: Maciej Luśtyk

23 Marzec 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Kolejny tydzień w domu, a ty już nie wiesz co masz robić? Wolny czas możesz poświęcić na naukę fotografii. Stowarzyszenie Professional Photographers of America udostępniło właśnie za darmo ponad 1100 swoich webinariów.

„Nastały trudne czasy - musimy dawać z siebie wszystko. Potrzeba więcej życzliwości, cierpliwości i oddania. By ułatwić to zadanie i my, PPA, chcemy dać coś od siebie. Czy można lepiej spędzić domową kwarantannę niż przygotowując swój biznes na czas, gdy wszystko wróci do normalności? Właśnie z tego powodu na najbliższe dwa tygodnie odblokowujemy dostęp do wszystkich naszych kursów internetowych.” - czytamy w oświadczeniu na stronie PPA.

Jak skorzystać?

Aby uzyskać dostęp do kursów, należy założyć bezpłatne konto, podając podstawowe dane osobowe. Po zakończeniu tego procesu zostaniemy od razu przeniesieni na stronę z lekcjami online.

Do wyboru mamy ponad 1100 różnych kursów, obejmujących szerokie spektrum tematów i dziedzin - od porad sprzętowych, przez postprodukcję, aż po lekcje na temat prowadzenia biznesu, tworzenia prezentacji czy rozwijania charyzmy.

Biorąc pod uwagę, że większość wideoporadników udostępnianych przez PPA trwa od 30 minut do godziny, będziecie mieli zajęcie na długie tygodnie. Tym bardziej, że oferują one bardzo praktyczną wiedzę.

Więcej informacji i możliwość rejestracji znajdziecie pod adresem ppa.com

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Nikon w obliczu rekordowych strat - w najbliższym czasie skupi się wyłącznie na bezlusterkowcach
Nikon w obliczu rekordowych strat - w najbliższym czasie skupi się wyłącznie na bezlusterkowcach
Nikon prognozuje, że rok fiskalny 2020 zamknie z rekordową stratą. W związku z tym planuje obcięcie kosztów operacyjnych i skupienie się na kluczowych...
17
5
Plebiscyt 2020: Oto najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne roku
Plebiscyt 2020: Oto najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne roku
Już szesnasty rok z rzędu prezentujemy najlepsze aparaty, obiektywy, akcesoria i wydarzenia fotograficzne minionego roku, które nasi czytelnicy wybrali w Plebiscycie...
31
4
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
W związku z wprowadzeniem w Japonii obostrzeń związanych z pandemią, duża zmiana strategii i planów może czekać producentów sprzętu foto i wideo. Opóźnienia w dostawach również mogą wystąpić.
2
0
Powiązane artykuły