PPA udostępnia ponad 1000 lekcji fotografii za darmo

Autor: Maciej Luśtyk

23 Marzec 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Kolejny tydzień w domu, a ty już nie wiesz co masz robić? Wolny czas możesz poświęcić na naukę fotografii. Stowarzyszenie Professional Photographers of America udostępniło właśnie za darmo ponad 1100 swoich webinariów.

„Nastały trudne czasy - musimy dawać z siebie wszystko. Potrzeba więcej życzliwości, cierpliwości i oddania. By ułatwić to zadanie i my, PPA, chcemy dać coś od siebie. Czy można lepiej spędzić domową kwarantannę niż przygotowując swój biznes na czas, gdy wszystko wróci do normalności? Właśnie z tego powodu na najbliższe dwa tygodnie odblokowujemy dostęp do wszystkich naszych kursów internetowych.” - czytamy w oświadczeniu na stronie PPA.

Jak skorzystać?

Aby uzyskać dostęp do kursów, należy założyć bezpłatne konto, podając podstawowe dane osobowe. Po zakończeniu tego procesu zostaniemy od razu przeniesieni na stronę z lekcjami online.

Do wyboru mamy ponad 1100 różnych kursów, obejmujących szerokie spektrum tematów i dziedzin - od porad sprzętowych, przez postprodukcję, aż po lekcje na temat prowadzenia biznesu, tworzenia prezentacji czy rozwijania charyzmy.

Biorąc pod uwagę, że większość wideoporadników udostępnianych przez PPA trwa od 30 minut do godziny, będziecie mieli zajęcie na długie tygodnie. Tym bardziej, że oferują one bardzo praktyczną wiedzę.

Więcej informacji i możliwość rejestracji znajdziecie pod adresem ppa.com

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Największa agencja prasowa w Wielkiej Brytanii będzie korzystać ze sprzętu Sony
Największa agencja prasowa w Wielkiej Brytanii będzie korzystać ze sprzętu Sony
Sony Europe ogłasza rozpoczęcie współpracy, w wyniku której staje się dostawcą sprzętu fotograficznego i wideo dla fotografów i wideoreporterów PA Media Group...
1
Sytuacja w Afganistanie na jednym zdjęciu - talibska propaganda naśmiewa się z USA
Sytuacja w Afganistanie na jednym zdjęciu - talibska propaganda naśmiewa się z USA
Nieoczekiwanie talibowie wykonali prawdopodobnie jedno z najważniejszych zdjęć tego roku. Rekreacja fotografii „Sztandar nad Iwo Jimą” Joego Rosenthala, naśmiewająca...
7
Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie postrzelenia fotoreportera Tomasza Gutrego
Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie postrzelenia fotoreportera Tomasza Gutrego
Podczas zeszłorocznego Marszu Niepodległości doszło do postrzelenia fotoreportera Tygodnika Solidarność przez policję. Tomasz Gutry miał domagać się milionowego...
9
Powiązane artykuły