PPA udostępnia ponad 1000 lekcji fotografii za darmo

0
Maciej Luśtyk
23 Marzec 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Kolejny tydzień w domu, a ty już nie wiesz co masz robić? Wolny czas możesz poświęcić na naukę fotografii. Stowarzyszenie Professional Photographers of America udostępniło właśnie za darmo ponad 1100 swoich webinariów.

„Nastały trudne czasy - musimy dawać z siebie wszystko. Potrzeba więcej życzliwości, cierpliwości i oddania. By ułatwić to zadanie i my, PPA, chcemy dać coś od siebie. Czy można lepiej spędzić domową kwarantannę niż przygotowując swój biznes na czas, gdy wszystko wróci do normalności? Właśnie z tego powodu na najbliższe dwa tygodnie odblokowujemy dostęp do wszystkich naszych kursów internetowych.” - czytamy w oświadczeniu na stronie PPA.

Jak skorzystać?

Aby uzyskać dostęp do kursów, należy założyć bezpłatne konto, podając podstawowe dane osobowe. Po zakończeniu tego procesu zostaniemy od razu przeniesieni na stronę z lekcjami online.

Do wyboru mamy ponad 1100 różnych kursów, obejmujących szerokie spektrum tematów i dziedzin - od porad sprzętowych, przez postprodukcję, aż po lekcje na temat prowadzenia biznesu, tworzenia prezentacji czy rozwijania charyzmy.

Biorąc pod uwagę, że większość wideoporadników udostępnianych przez PPA trwa od 30 minut do godziny, będziecie mieli zajęcie na długie tygodnie. Tym bardziej, że oferują one bardzo praktyczną wiedzę.

Więcej informacji i możliwość rejestracji znajdziecie pod adresem ppa.com

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
W tym roku nie zobaczymy kalendarza Pirelli. Firma przeznacza fundusze na walkę z koronawirusem
W tym roku nie zobaczymy kalendarza Pirelli. Firma przeznacza fundusze na walkę z koronawirusem
Twórcy legendarnego kalendarza zawieszają działalność, by pomóc w walce z pandemią. Kiedy powróci „The Cal”?
43
0
Ilford wstrzymuje produkcję filmów do odwołania
Ilford wstrzymuje produkcję filmów do odwołania
Producent filmów i papierów fotograficznych wstrzymuje produkcję, aby nie narażać pracowników na zarażenie się koronawirusem Sars-Cov2. Producent nie podał dokładnej daty wznowienia...
25
1
Oficjalne stanowisko Sony w sprawie pandemii. Co z produkcją aparatów?
Oficjalne stanowisko Sony w sprawie pandemii. Co z produkcją aparatów?
W oficjalnym komunikacie korporacja otwarcie poinformowała, jak epidemia koronawirusa Sars-Cov2 odbija się na poszczególne odnogi działalności firmy. Jaki los czeka...
1
2
Powiązane artykuły