PPA udostępnia ponad 1000 lekcji fotografii za darmo

0

Autor: Maciej Luśtyk

23 Marzec 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Kolejny tydzień w domu, a ty już nie wiesz co masz robić? Wolny czas możesz poświęcić na naukę fotografii. Stowarzyszenie Professional Photographers of America udostępniło właśnie za darmo ponad 1100 swoich webinariów.

„Nastały trudne czasy - musimy dawać z siebie wszystko. Potrzeba więcej życzliwości, cierpliwości i oddania. By ułatwić to zadanie i my, PPA, chcemy dać coś od siebie. Czy można lepiej spędzić domową kwarantannę niż przygotowując swój biznes na czas, gdy wszystko wróci do normalności? Właśnie z tego powodu na najbliższe dwa tygodnie odblokowujemy dostęp do wszystkich naszych kursów internetowych.” - czytamy w oświadczeniu na stronie PPA.

Jak skorzystać?

Aby uzyskać dostęp do kursów, należy założyć bezpłatne konto, podając podstawowe dane osobowe. Po zakończeniu tego procesu zostaniemy od razu przeniesieni na stronę z lekcjami online.

Do wyboru mamy ponad 1100 różnych kursów, obejmujących szerokie spektrum tematów i dziedzin - od porad sprzętowych, przez postprodukcję, aż po lekcje na temat prowadzenia biznesu, tworzenia prezentacji czy rozwijania charyzmy.

Biorąc pod uwagę, że większość wideoporadników udostępnianych przez PPA trwa od 30 minut do godziny, będziecie mieli zajęcie na długie tygodnie. Tym bardziej, że oferują one bardzo praktyczną wiedzę.

Więcej informacji i możliwość rejestracji znajdziecie pod adresem ppa.com

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Ikea stworzyła kampanię z wirtualną modelką. Takich działań będzie coraz więcej
Ikea stworzyła kampanię z wirtualną modelką. Takich działań będzie coraz więcej
Nie spóźniają się, nie mają humorów, zawsze świetnie wyglądają i są wiecznie dostępne. Wirtualne modelki wkraczają do świata dużej reklamy.
37
1
Od dziś wyszukasz skradzione zdjęcia na Facebooku i Instagramie
Od dziś wyszukasz skradzione zdjęcia na Facebooku i Instagramie
Koniec z bezprawnym publikowaniem zdjęć? Nowe narzędzie Facebooka wykorzystuje technologię dopasowywania obrazu, aby pomóc twórcom i wydawcom chronić i zarządzać treściami graficznymi.
581
2
Sony idzie w ślady Nikona i opuszcza Brazylię
Sony idzie w ślady Nikona i opuszcza Brazylię
Likwidacja fabryki w Manaus i całkowite wycofanie się z brazylijskiego rynku. Sony opuszcza ten kraj po 48 latach obecności.
8
0
Powiązane artykuły