Freelancer z nałogami - czyli o problemach w nowym miejscu pracy
0
Przetestuj monitor BenQ SW2700PT - opinia Daniela Ślusarza
14 wrzesień 2016
Pod koniec lipca wspólnie z firmą BenQ wystartowaliśmy z konkursem, którego laureaci mieli szansę przetestować profesjonalny monitor BenQ i wygrać zestaw do profilowania X-Rite ColorChecker Passport. Przedstawiamy Wam opinię drugiego testującego - Daniela Ślusarza.
0
Przetestuj monitor BenQ SW2700PT - opinia Grzegorza Ciepiela
26 sierpień 2016
Pod koniec lipca wspólnie z firmą BenQ wystartowaliśmy z konkursem, którego laureaci mieli szansę przetestować profesjonalny monitor BenQ i wygrać zestaw do profilowania X-Rite ColorChecker Passport. Przedstawiamy Wam opinię pierwszego testującego - Grzegorza Ciepiela.
2
RANKING: 5 najlepszych obiektywów do twojego Olympusa
24 sierpień 2016
W tym miesiącu mija 8 lat od powstania systemu Mikro Cztery Trzecie. Przez ten czas udało nam się przetestować wszystkie obiektywy z linii M.Zuiko PREMIUM i PRO. To dobry moment na sprawdzenie, które konstrukcje okazały się najlepsze.
1
Czy fotografia kolorowa została stworzona z myślą o białych ludziach?
23 sierpień 2016
To dość kontrowersyjna teza, jednak Vox Docs w krótkim dokumencie udowadnia, że najprawdopodobniej tak było.
3
Zobacz, jakich ogniskowych najchętniej używają kultowi reżyserowie
22 sierpień 2016
Sfotografowanie tej samej sceny teleobiektywem i szkłem szerokokątnym zupełnie inaczej oddaje jej charakter. Do tego stopnia, że niektórzy reżyserowie wymagali budowania scenografii specjalnie pod ich ulubiona ogniskową. Zobaczcie, z jakich szkieł najchętniej korzystali podczas pracy nad kultowymi produkcjami.
10
Czy oddawanie zdjęć za darmo może się opłacać? Ten fotograf dobrze na tym wychodzi
4 sierpień 2016
Fotografowie starają się chronić swoje prace najlepiej jak mogą, by nie stać się ofiarami kradzieży zdjęć. Być może jednak przesadne dbanie o bezpieczeństwo mija się z celem. Ten fotograf udostępnia za darmo niemal wszystkie swoje zdjęcia i twierdzi, że to się opłaca.
0
Trio SanDiska, czyli backup dla mobilnych
21 lipiec 2016
Backup to podstawa pracy profesjonalnych fotografów, ale w dobie Internetu powinniśmy pamiętać także o kopiach zapasowych materiałów znajdujących się na urządzeniach mobilnych. To właśnie ułatwiają nam nowe akcesoria SanDisk, skierowane między innymi do fotografów mobilnych.
0
Gilden w kolorze, czyli od rezerwy do ekstazy
10 lipiec 2016
Te zdjęcia robią wrażenie tylko i wyłącznie na miejscu. Trzeba stanąć przed nimi. A jest to pewien rodzaj zmagania, próba wytrzymałości.
2
Miejski odkrywca - fotograficzne popołudnie z aparatem Panasonic GX80
5