Projektowanie strony dla fotografa - od czego zacząć?
0
Naucz się tworzyć własne tablice LUT i stosować je do gradacji kolorystycznej w Adobe Photoshop
29 maj 2018
W lightroomie szybką postprodukcję ułatwiają presety, ale co zrobić w przypadku obróbki większej ilości materiału w Photoshopie? Z pomocą przychodzą tablice LUT. Ten wideoporadnik podpowie Ci jak własnoręcznie je tworzyć i wykorzystywać na etapie obróbki.
0
Nie masz planów na długi weekend? School of Visual Arts oferuje prawie 100 godzin darmowych wykładów o fotografii
28 maj 2018
W dobie tysięcy darmowych poradników dostępnych w internecie, nietrudno przeoczyć prawdziwe perełki. A taką niewątpliwie są udostępniane bezpłatnie wykłady nowojorskiej uczelni School of Visual Arts. To solidna dawka fotograficznej wiedzy i inspiracji.
0
Zaawansowany retusz portretu od podstaw - filmowe kompendium wiedzy dla fotografa
28 maj 2018
Najnowszy tutorial Unmesha Dinda z PiXimperfect to prawie godzinny wideoporadnik, dzięki któremu nauczysz się efektywnego retuszu portretu od podstaw.
0
Chcesz, aby Twoi klienci podczas sesji pozowali jak profesjonalni modele? Ten film podpowie Ci, w jaki sposób oswoić ich z aparatem
21 maj 2018
W jaki sposób przygotować naszego początkującego modela, by ten czuł się jak najbardziej naturalnie podczas fotografowania? Odpowiedź poznacie w wideoporadniku przygotowanym przez Justina i Kirby Betancourt.
1
Jesteś początkującym fotografem? Oto 12 kluczowych błędów, których powinieneś unikać
9 maj 2018
Wskazówki przygotowane przez znaną fotografkę Sorelle Amore pomogą Ci nie tylko uniknąć podstawowych błędów, lecz także okażą się istotne w przemianie sposobu fotografowania, co wzniesie Twoje zdjęcia na wyższy poziom.
1
Pozycjonowanie strony internetowej fotografa - jak robić to skutecznie?
8 maj 2018
Skoro tworzysz swoją stronę WWW, to zależy Ci na tym, żeby Twoi przyszli klienci mogli Cię łatwo znaleźć. Dlatego musisz zainteresować się tematem pozycjonowania. Zwłaszcza jeśli chcesz stworzyć własną wizytówkę w sieci, która pomoże Ci zdobyć nowych klientów.
0
Nie wiesz jaki film wybrać? Zobacz to porównanie 17 czarno-białych i kolorowych materiałów
7 maj 2018
Zaczynając swoją przygodę z analogiem, możemy czuć się przytłoczeni mnogością dostępnych na rynku filmów. Przetestowanie większości z nich może zająć nawet całe lata i wymaga sporych nakładów finansowych. Na szczęście inni zrobili to za nas.
1
Zobacz szybką i skuteczną metodę wyostrzania portretów w Photoshopie
4 maj 2018
W swoim najnowszym wideoporadniku, Aaron Nace – znany lepiej jako Phlearn – pokazuje, jak sprawniej i efektywniej ostrzyć zdjęcia za pomocą kilku narzędzi dostępnych w Photoshopie.
0
Na czym polega radiowe sterowanie błyskiem?
1