Oto 5 funkcji Lightrooma, o których istnieniu mogłeś nie mieć pojęcia
2
Spektakularne portrety w ostrym słońcu? Ten wideoporadnik pokaże Ci, że jest to możliwe
30 lipiec 2018
Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób zrobić ciekawe portrety w słoneczny dzień, to najnowszy film Bretta Florensa, profesjonalnego fotografa ślubnego, jest właśnie dla Ciebie. Dowiesz się z niego, co zrobić, by zdjęcia wykonane w mocnym słońcu prezentowały się możliwie jak najlepiej.
2
"Nie ma tu miejsca na błąd". O tym jak fotografować rajdy opowiada Maciej Niechwiadowicz
27 lipiec 2018
Jak zabrać się za fotografowanie rajdów? Co należy wiedzieć? W jaki sprzęt się wyposażyć? Te i inne kwestie omawia Maciej Niechwiadowicz, który od 10 lat fotografuje na odcinkach specjalnych.
0
Ten wideoporadnik nauczy Cię, jak skutecznie pracować z naturalnym światłem
27 lipiec 2018
Spektakularne portrety w pomieszczeniach bez dodatkowych lamp? To możliwe! Mark Wallace, fotograf i podróżnik, podpowiada, jak nauczyć się rozpoznawać naturalne światło i skutecznie nim operować, by zdjęcia nabrały blasku.
2
Twórz lepsze zdjęcia HDR dzięki wykorzystaniu masek jasności w Adobe Photoshop
26 lipiec 2018
Umiejętność tworzenia zdjęć o rozszerzonej dynamice tonalnej to dziś podstawa pracy fotografów krajobrazowych, wnętrz, architektury i wielu innych. Nie warto jednak w tym zakresie zdawać się na możliwości aparatu czy funkcję automatycznego łączenia ekspozycji w postprodukcji. Znacznie lepsze efekty uzyskanie dzięki opanowaniu techniki masek jasności.
4
Chcesz tworzyć filmy o podwójnej ekspozycji? Ten poradnik podpowie Ci, jak zacząć
25 lipiec 2018
Jeżeli kiedykolwiek chciałeś wykonać film o podwójnej ekspozycji, ale nie wiedziałeś jak się za to zabrać, to najnowszy wideoporadnik DSLR Video Shooter jest dla Ciebie. Caleb Pike podpowiada, jak tego dokonać bez dodatkowych świateł i zbędnego sprzętu.
0
Oto 11 wskazówek, dzięki którym eksploracja opuszczonych miejsc będzie nie tylko przyjemna, ale i bezpieczna
20 lipiec 2018
Masz w sobie żyłkę odkrywcy, który z aparatem chce zgłębiać piękno i tajemnice opuszczonych miejsc? Jeśli tak, to najnowszy film przygotowany przez kanał COOPH jest dla Ciebie. Z tego wideoporadnika nie tylko dowiesz się jak robić to bezpiecznie, lecz także, co powinieneś uwzględnić, by wrócić z takiej wyprawy z dobrymi zdjęciami.
1
10 wskazówek, dzięki którym staniesz się lepszym retuszerem
18 lipiec 2018
Skuteczny retusz potrafi uratować przeciętny portret, a dobry uczynić spektakularnym obrazem - takiego zdania jest Craig Beckta, który w swoim ostatnim wideoporadniku podzielił się dziesięcioma radami. Stosuj się do tych wskazówek, a staniesz się lepszym retuszerem.
0
Chcesz robić ostre i nieporuszone zdjęcia? Oto 6 zasad, do których musisz się stosować
17 lipiec 2018
Czy kiedykolwiek przydarzyło Ci się wykonać poruszone zdjęcie idealnie zaplanowanej kompozycji krajobrazu? Jeśli tak, to poradnik dla początkujących fotografów, przygotowany przez Serge Ramelliego, okaże się dla Ciebie pomocny.
0
Chcesz być lepszym fotografem krajobrazu? Oto 7 kluczowych zasad, które warto znać na starcie
0