Chcesz robić ostre i nieporuszone zdjęcia? Oto 6 zasad, do których musisz się stosować
0
Chcesz być lepszym fotografem krajobrazu? Oto 7 kluczowych zasad, które warto znać na starcie
13 lipiec 2018
Po raz pierwszy wybierasz się z aparatem, aby uchwycić na zdjęciach piękno przyrody? Jeśli tak to najnowszy poradnik Nigela Dansona jest dla Ciebie. Zebrał on 7 zasad, o których powinieneś pamiętać podczas fotografowania krajobrazu.
0
Dowiedz się, jak wyostrzyć zdjęcia i skutecznie zredukować szumy w Lightroomie Classic CC
9 lipiec 2018
Jeżeli chcesz nauczyć się efektywnej postprodukcji zdjęć w Lightroomie Classic CC, a w tym optymalnego ostrzenia zdjęć i usuwania rozpraszających szumów, to najnowszy wideoporadnik Anthony Morgantiego jest przygotowany właśnie dla Ciebie.
0
Chcesz rozpocząć przygodę z dronami? Oto 5 porad na start, które warto znać
6 lipiec 2018
Planujesz zakup swojego pierwszego drona, ale nie wiesz co zrobić, by szybko podbić przestworza? Matti Haapoja - fotograf, filmowiec i pasjonat nowinek technologicznych - dzieli się pięcioma radami, które pomogą Ci rozpocząć swoją przygodę z dronami.
0
Ten film to kompletny przewodnik po Photoshopie, dzięki któremu nauczysz się, jak rozmywać tło i dodać efekt bokeh
4 lipiec 2018
Najnowszy tutorial Unmesha Dinda z PiXimperfect to prawie godzinny wideoporadnik, dzięki któremu nauczysz się jak rozmywać tło i dodawać efekt bokeh w Photoshopie.
0
Oto kilka trików i sztuczek, dzięki którym stworzysz swoje wymarzone domowe studio fotograficzne
3 lipiec 2018
Marzy Ci się swoje własne studio, ale nie wiesz jak zapoczątkować projekt? Jay P. Morgan z kanału „The Slanted Lens“ podpowiada, jak niewielkim kosztem wykonać domowe studio fotograficzne.
0
Ten film pokaże Ci, jak sprawić, by dania „unosiły się w powietrzu“
2 lipiec 2018
Jesteś fotografem kulinarnym, który chce swoją kreatywność wzbić na wyższy poziom? Czemu nie sprawić, by poszczególne składniki dania unosiły się w powietrzu? Jak tego dokonać podpowiada Skyler Burt z kanału „We Eat Together“.
0
5 sposobów na usunięcie dowolnej rzeczy ze zdjęcia w Adobe Photoshop
28 czerwiec 2018
Niechciane elementy mogą popsuć nawet najlepsze zdjęcie. Na szczęście mamy Photoshopa, który we wprawnych rękach pozwoli uporać się nawet z najbardziej beznadziejnymi przypadkami. Ten wideoporadnik pokaże Ci różne sposoby na usunięcie obiektów ze zdjęć.
0
Oto prosta sztuczka, która natychmiast „wyszczupli“ Twojego modela
26 czerwiec 2018
Co zrobić, aby nie tylko twarz, lecz także cała sylwetka naszego modela wyglądały szczupło? Odpowiedź na to pytanie ma Brett Florens, profesjonalny fotograf ślubny.
0
Kreatywne oświetlenie w nocy? Zobacz, jak robić to dobrze
0