Zobacz, jak skutecznie retuszować oczy w Photoshopie, by te wyglądały nadzwyczajnie
0
Chcesz być lepszym portrecistą i umiejętniej panować nad światłem? Ten wideoporadnik jest właśnie dla Ciebie
16 styczeń 2019
Na udany portret składa się cała masa czynników, a jednym z nich jest światło. W tym wideoporadniku Brett Seeley, wspólnie z Michaelem Sasserem rozkładają na czynniki pierwsze pracę z naturalnym, jak i błyskowym oświetleniem.
0
Jesteś początkującym fotografem, który chce zapanować nad błyskiem? Ten film przybliży Ci różne schematy oświetlenia portretowego
14 styczeń 2019
Chcesz, aby Twoje portrety były magiczne i wyjątkowe? Zobacz różne schematy oświetlenia, dzięki którym wydobędziesz unikalne cechy bohatera swoich zdjęć.
0
Technika „dodge & burn“ w Photoshopie - zobacz, jak robić to dobrze
4 styczeń 2019
Chcesz, aby Twoje portrety nabrały głębi i wymiaru? Jednym ze sposobów osiągnięcia takiego efektu jest technika „dodge & burn“.
0
Photoshop w minutę. Dowiedz się jak łatwo usunąć zaczerwienienia cery na zdjęciach
27 grudzień 2018
Naturalnie wyglądający retusz skóry to jedno z największych wyzwań na etapie postprodukcji zdjęć. Ten krótki i zwięzły wideoporadnik pokaże Ci, jak łatwo uporać się z często występującym problemem.
0
Chcesz zacząć tworzyć filmy poklatkowe? Ten obszerny wideoporadnik pokaże Ci jak robić to dobrze
20 grudzień 2018
Ostatnimi czasy timelapsy stają się coraz bardziej popularne. Choć podstawy są bardzo proste, opanowanie tej techniki wymaga długiego doskonalenia umiejętności. Wszystkiego, co musisz wiedzieć o timelapsach dowiesz się z tego wideoporadnika.
0
Rembrandt, Loop, Butterfly a może Clamshell? Okiełznaj różne schematy oświetlenia portretowego
20 grudzień 2018
Świat fotografii portretowej, a szczególnie tej wykonywanej w studio, jest tajemniczy i wymagający. Dlaczego? To odpowiednie warunki oświetleniowe decydują o finalnym efekcie. Zobacz różne schematy oświetlenia, dzięki którym wydobędziesz unikalne cechy fotografowanej osoby.
0
Chcesz być lepszym fotografem krajobrazu? Unikaj tych 7 błędów
18 grudzień 2018
Jak skutecznie rozpocząć swoją przygodę z fotografią krajobrazu? Jakich błędów unikać, a o czym pamiętać? Na te i inne pytania odpowiada Nigel Danson, który powrócił z kolejnym ciekawym wideoporadnikiem.
2
Baw się kolorami, pobudź kreatywność i odkryj nowe możliwości dzięki technice „split toning“
14 grudzień 2018
Czym dokładnie jest „split toning“? Gdzie można znaleźć to narzędzie oraz w jaki sposób z niego korzystać? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w niespełna 12-minutowym wideoporadniku autorstwa Marka Denney’a, który na czynniki pierwsze rozłożył jedną z funkcji Lightrooma.
0
Spójna kolorystyka zdjęć - zobacz jak robić to dobrze
0