Wywołałeś już własnoręcznie film? Teraz czas na odbitkę. Kolejny poradnik Ilforda
0
Boisz się wołać filmy samemu? Wideoporadnik Ilforda pokaże Ci jak robić to dobrze i bezpiecznie
2 marzec 2018
Fotografujący coraz chętniej sięgają po tradycyjne medium, samodzielne wołanie filmów wielu osobom wydaje się jednak zbyt trudne, by nawet tego spróbować. Zupełnie niepotrzebnie. Ten wideoporadnik przeprowadzi Was przez cały proces.
1
Odnajdź rytm miasta. Wideoporadnik Damiena Lovegrove’a to klucz do udanych miejskich portretów
1 marzec 2018
Jako fotografowie wiemy, że miasta mają w sobie coś wyjątkowego. Są doskonałym tłem dla plenerowych portretów. Różnorodne i ekscytujące, są w stanie wydobyć z fotografowanych osób energię i optymizm, które tak wdzięcznie wychodzą na zdjęciach. Kurs Damiena Lovegrove’a pokaże jak robić to dobrze.
0
Strona internetowa dla fotografa? Zrób ją w WebWave
1 marzec 2018
Pracujesz jako fotograf? Prowadzisz studio fotograficzne? A może po prostu lubisz dzielić się swoimi zdjęciami z innymi? Własna strona internetowa Ci w tym pomoże. Dzięki WebWave efektowną stronę internetową zrobisz bez kodowania.
11
Oto 25 pomocnych sztuczek, które usprawnią Twoją pracę w Lightroomie
12 luty 2018
Jeśli chcesz przyspieszyć edycję zdjęć i zoptymalizować swoją pracę w Lightroomie, to najnowszy wideoporadnik Christophera Burressa jest właśnie dla Ciebie.
0
Wirtualna galeria, blog czy własna strona internetowa? Zobacz, jakiego portfolio potrzebujesz
29 styczeń 2018
Każdy fotograf potrzebuje ładnego portfolio. Pomaga budować markę, zdobyć nowych klientów i pochwalić się najlepszymi kadrami. Dobrze wiedzieć gdzie je stworzyć. Oraz jakiego rodzaju ma być to portfolio.
7
Masz trudności z odnalezieniem zdjęć w Lightroomie? Ten film podpowie Ci, jak efektywnie organizować swój system pracy
25 styczeń 2018
Nigel Danson powraca z kolejnym ciekawym poradnikiem. Tym razem pokazuje, w jaki sposób porządkować swoje foldery w Lightroomie, tworzyć odpowiednie katalogi oraz importować zdjęcia. A to dopiero początek.
0
Dlaczego zawsze warto mieć przy sobie aparat? Wideoporady Bryana Petersona 2, cz. 5
22 styczeń 2018
Zapraszamy do piątego odcinka porad fotograficznych Bryana Petersona, w którym fotograf tłumaczy dlaczego warto mieć przy sobie aparat, nawet gdy wydaje się nam, że na swojej drodze nie napotkamy niczego spektakularnego.
0
Dobór przysłony, a wygląd zdjęcia. Wideoporady Bryana Petersona 2, cz. 4
8 styczeń 2018
Zapraszamy do czwartego odcinka fotograficznych porad Bryana Petersona. Tym razem fotograf doradza na temat tego, jakich wartości przysłony używać, by wydobyć i zaakcentować fotografowane obiekty.
0
Trzymaj się tych 7 zasad a uchwycisz w kadrze idealny zimowy pejzaż
0