Chcesz tworzyć filmy o podwójnej ekspozycji? Ten poradnik podpowie Ci, jak zacząć
0
Oto 11 wskazówek, dzięki którym eksploracja opuszczonych miejsc będzie nie tylko przyjemna, ale i bezpieczna
20 lipiec 2018
Masz w sobie żyłkę odkrywcy, który z aparatem chce zgłębiać piękno i tajemnice opuszczonych miejsc? Jeśli tak, to najnowszy film przygotowany przez kanał COOPH jest dla Ciebie. Z tego wideoporadnika nie tylko dowiesz się jak robić to bezpiecznie, lecz także, co powinieneś uwzględnić, by wrócić z takiej wyprawy z dobrymi zdjęciami.
1
10 wskazówek, dzięki którym staniesz się lepszym retuszerem
18 lipiec 2018
Skuteczny retusz potrafi uratować przeciętny portret, a dobry uczynić spektakularnym obrazem - takiego zdania jest Craig Beckta, który w swoim ostatnim wideoporadniku podzielił się dziesięcioma radami. Stosuj się do tych wskazówek, a staniesz się lepszym retuszerem.
0
Chcesz robić ostre i nieporuszone zdjęcia? Oto 6 zasad, do których musisz się stosować
17 lipiec 2018
Czy kiedykolwiek przydarzyło Ci się wykonać poruszone zdjęcie idealnie zaplanowanej kompozycji krajobrazu? Jeśli tak, to poradnik dla początkujących fotografów, przygotowany przez Serge Ramelliego, okaże się dla Ciebie pomocny.
0
Chcesz być lepszym fotografem krajobrazu? Oto 7 kluczowych zasad, które warto znać na starcie
13 lipiec 2018
Po raz pierwszy wybierasz się z aparatem, aby uchwycić na zdjęciach piękno przyrody? Jeśli tak to najnowszy poradnik Nigela Dansona jest dla Ciebie. Zebrał on 7 zasad, o których powinieneś pamiętać podczas fotografowania krajobrazu.
0
Dowiedz się, jak wyostrzyć zdjęcia i skutecznie zredukować szumy w Lightroomie Classic CC
9 lipiec 2018
Jeżeli chcesz nauczyć się efektywnej postprodukcji zdjęć w Lightroomie Classic CC, a w tym optymalnego ostrzenia zdjęć i usuwania rozpraszających szumów, to najnowszy wideoporadnik Anthony Morgantiego jest przygotowany właśnie dla Ciebie.
0
Chcesz rozpocząć przygodę z dronami? Oto 5 porad na start, które warto znać
6 lipiec 2018
Planujesz zakup swojego pierwszego drona, ale nie wiesz co zrobić, by szybko podbić przestworza? Matti Haapoja - fotograf, filmowiec i pasjonat nowinek technologicznych - dzieli się pięcioma radami, które pomogą Ci rozpocząć swoją przygodę z dronami.
0
Oto kilka trików i sztuczek, dzięki którym stworzysz swoje wymarzone domowe studio fotograficzne
3 lipiec 2018
Marzy Ci się swoje własne studio, ale nie wiesz jak zapoczątkować projekt? Jay P. Morgan z kanału „The Slanted Lens“ podpowiada, jak niewielkim kosztem wykonać domowe studio fotograficzne.
0
Ten film pokaże Ci, jak sprawić, by dania „unosiły się w powietrzu“
2 lipiec 2018
Jesteś fotografem kulinarnym, który chce swoją kreatywność wzbić na wyższy poziom? Czemu nie sprawić, by poszczególne składniki dania unosiły się w powietrzu? Jak tego dokonać podpowiada Skyler Burt z kanału „We Eat Together“.
0
Oto prosta sztuczka, która natychmiast „wyszczupli“ Twojego modela
0