Informator - wystawy fotograficzne kwiecień 2007

0
Marta Sinior
3 Kwiecień 2007
Artykuł na: 2-3 minuty
W kwietniu nadal gęsto od wystaw fotografii, a to za sprawą trzech festiwali rozpoczętych w marcu. Poza ekspozycjami festiwalowymi na pewno wartą zobaczenia jest wystawa fotoreportaży Nacho Lópeza w warszawskiej Królikarni oraz obszerna prezentacja Zygmunta Rytki opowiadająca o historii Polski w galerii FF w Łodzi. To przykłady tylko dwóch miast w Polsce, co można zobaczyć w pozostałych 24 znajduje się w prezentowanym kwietniowym kalendarium. Zapraszamy.


Bielsko-Biała

GALERIA BIELSKA BWA
ul. 3 Maja 11
Galeria czynna codziennie, z wyjątkiem poniedziałków, w godz. od 10.00 do 18.00
ceny biletów: normalny - 6 zł, ulgowy, zbiorowy, rodzinny - 3 zł; w środy wstęp bezpłatny; w niedziele wstęp za złotówkę.
W terminie 2- 17 kwietnia 2007 roku (sala górna) odbędzie się wystawa Prowadzi nas szlakami prawdy na którą składają się unikatowe zdjęcia z lat 1952-1954 przedstawiające młodego księdza Karola Wojtyłę.

Od 20 kwietnia do 3 maja (sala dolna oraz billboardy w mieście) na kilkunastu billboardach w Bielsku Białej zostaną zaprezentowane czarno-białe plakaty Biura Podróży Soczewka. Plakaty przedstawiają grupy paryskich kloszardów.

GALERIA FOTOGRAFII B&B
Miejski Dom Kultury Włókniarzy
ul. 1 Maja 12
Jaroslav Malik Otwarcie wystawy Róża - moja mała proza (i inne) nastąpi w piątek, 2 marca 2007 o godzinie 18. Ekspozycja potrwa do 4 kwietnia 2007.


Przemyśl

MUZEUM HISTORII MIASTA PRZEMYŚLA
Kamienica Brzyszkowska
Rynek 9
Stała ekspozycja: Atelier Hennera, z przełomu XIX i XX w.


Białystok

GALERIA STOTRZYNAŚCIE
Wydział Pedagogiki Uniwersytetu w Białystoku
Ul. Świerkowa 20
Otwarcie wystawy Agnieszki Rayss odbędzie się 30 marca 2007 roku o godzinie 19.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Chcesz się uczyć fotografii? Przyjdź na spotkanie informacyjne do Studium Fotografii ZPAF
Chcesz się uczyć fotografii? Przyjdź na spotkanie informacyjne do Studium Fotografii ZPAF
Zastanawiasz się czy szkoła fotograficzna to właściwy wybór? Spotkania informacyjne w Studium Fotografii ZPAF rozwieje twoje wątpliwości i pozwoli ci dowiedzieć się wszystkiego na temat programu...
17
0
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego w Rzeszowie i Katowicach
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego w Rzeszowie i Katowicach
Fujifilm kontynuuje cykl warsztatów reportażu ślubnego ze specjalistą w tej dziedzinie Marcinem Krukiem i ogłasza dwa nowe spotkania. Pierwsze odbędzie się 7 października w Katowicach, a drugie...
5
0
Masz 13-18 lat? Pokaż pozytywne zmiany i wygraj aparaty Canon
Masz 13-18 lat? Pokaż pozytywne zmiany i wygraj aparaty Canon
Startuje kolejna edycja projektu edukacyjnego „To MY tworzymy Świat". Adresowany do uczniów w wieku 13-18 lat, wspiera 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ustanowionych przez ONZ. W programie...
5
0