Informator - wystawy fotograficzne kwiecień 2007

W kwietniu nadal gęsto od wystaw fotografii, a to za sprawą trzech festiwali rozpoczętych w marcu. Poza ekspozycjami festiwalowymi na pewno wartą zobaczenia jest wystawa fotoreportaży Nacho Lópeza w warszawskiej Królikarni oraz obszerna prezentacja Zygmunta Rytki opowiadająca o historii Polski w galerii FF w Łodzi. To przykłady tylko dwóch miast w Polsce, co można zobaczyć w pozostałych 24 znajduje się w prezentowanym kwietniowym kalendarium. Zapraszamy.


Bielsko-Biała

GALERIA BIELSKA BWA
ul. 3 Maja 11
Galeria czynna codziennie, z wyjątkiem poniedziałków, w godz. od 10.00 do 18.00
ceny biletów: normalny - 6 zł, ulgowy, zbiorowy, rodzinny - 3 zł; w środy wstęp bezpłatny; w niedziele wstęp za złotówkę.
W terminie 2- 17 kwietnia 2007 roku (sala górna) odbędzie się wystawa Prowadzi nas szlakami prawdy na którą składają się unikatowe zdjęcia z lat 1952-1954 przedstawiające młodego księdza Karola Wojtyłę.

Od 20 kwietnia do 3 maja (sala dolna oraz billboardy w mieście) na kilkunastu billboardach w Bielsku Białej zostaną zaprezentowane czarno-białe plakaty Biura Podróży Soczewka. Plakaty przedstawiają grupy paryskich kloszardów.

GALERIA FOTOGRAFII B&B
Miejski Dom Kultury Włókniarzy
ul. 1 Maja 12
Jaroslav Malik Otwarcie wystawy Róża - moja mała proza (i inne) nastąpi w piątek, 2 marca 2007 o godzinie 18. Ekspozycja potrwa do 4 kwietnia 2007.


Przemyśl

MUZEUM HISTORII MIASTA PRZEMYŚLA
Kamienica Brzyszkowska
Rynek 9
Stała ekspozycja: Atelier Hennera, z przełomu XIX i XX w.


Białystok

GALERIA STOTRZYNAŚCIE
Wydział Pedagogiki Uniwersytetu w Białystoku
Ul. Świerkowa 20
Otwarcie wystawy Agnieszki Rayss odbędzie się 30 marca 2007 roku o godzinie 19.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8