Informator - wystawy fotograficzne kwiecień 2007

W kwietniu nadal gęsto od wystaw fotografii, a to za sprawą trzech festiwali rozpoczętych w marcu. Poza ekspozycjami festiwalowymi na pewno wartą zobaczenia jest wystawa fotoreportaży Nacho Lópeza w warszawskiej Królikarni oraz obszerna prezentacja Zygmunta Rytki opowiadająca o historii Polski w galerii FF w Łodzi. To przykłady tylko dwóch miast w Polsce, co można zobaczyć w pozostałych 24 znajduje się w prezentowanym kwietniowym kalendarium. Zapraszamy.


Toruń

DOM ESKENÓW
Ul. Łazienna 16
Do 30 kwietnia 2007 roku czynna jest wystawa Z dziejów publicznych zbiorów archeologicznych w Toruniu.


Tarnów

GALERIA -PUB STUDIO
ul.Żydowska 3
Wernisaż wystawy fotografii Bartosza Połecia oneczylijejwizerunek odbędzie się 24 marca 2007 roku o godzinie 20.


Jaworzno

GALERIA KAMERALNA
ul. Mickiewicza ("Sokół" - MCKiS)
23 marca 2007 roku o godzinie 18 odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej Dziecko, której autorami są uczestnicy Szkoły Widzenia. Wystawę będzie można oglądać do 20 kwietnia 2007 roku.


Suwałki

REGIONALNY OŚRODEK KULTURY I SZTUKI
ul. Noniewicza 71
PAcamera
Od połowy kwietnia do połowy maja trwać będzie wystawa fotografii Japonia Andrzeja Strumiłły. Wystawa miała swój początek w marcu podczas Dni Kultury Japońskiej w Suwałkach.

Galeria Chłodna 20
W kwietniu równolegle w galeriach PAcamera i Chłodna 20 czynna jest wystawa fotografii i malarstwa Egzystencja pobrzeżna. Jest to prezentacja 32 artystów zamieszkałych i tworzących w Suwałkach i Olicie na Litwie. Pierwsza tego rodzaju wystawa jest realizowana w ramach współpracy zaprzyjaźnionych miast Suwałk i Olity.


Lublin

GALERIA BWA
Ul. Grodzka
Otwarcie wystawy Energia przekazu. Mikołajczyk, Robakowski, Rytka odbędzie się 22 marca 2007 roku o godzinie 18 w Galerii Grodzkiej (ul. Grodzka 5a) i w Galerii Labirynt (ul. Grodzka 3).

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8