Informator - wystawy fotograficzne kwiecień 2007

0
Marta Sinior
3 Kwiecień 2007
Artykuł na: 2-3 minuty
W kwietniu nadal gęsto od wystaw fotografii, a to za sprawą trzech festiwali rozpoczętych w marcu. Poza ekspozycjami festiwalowymi na pewno wartą zobaczenia jest wystawa fotoreportaży Nacho Lópeza w warszawskiej Królikarni oraz obszerna prezentacja Zygmunta Rytki opowiadająca o historii Polski w galerii FF w Łodzi. To przykłady tylko dwóch miast w Polsce, co można zobaczyć w pozostałych 24 znajduje się w prezentowanym kwietniowym kalendarium. Zapraszamy.


Toruń

DOM ESKENÓW
Ul. Łazienna 16
Do 30 kwietnia 2007 roku czynna jest wystawa Z dziejów publicznych zbiorów archeologicznych w Toruniu.


Tarnów

GALERIA -PUB STUDIO
ul.Żydowska 3
Wernisaż wystawy fotografii Bartosza Połecia oneczylijejwizerunek odbędzie się 24 marca 2007 roku o godzinie 20.


Jaworzno

GALERIA KAMERALNA
ul. Mickiewicza ("Sokół" - MCKiS)
23 marca 2007 roku o godzinie 18 odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej Dziecko, której autorami są uczestnicy Szkoły Widzenia. Wystawę będzie można oglądać do 20 kwietnia 2007 roku.


Suwałki

REGIONALNY OŚRODEK KULTURY I SZTUKI
ul. Noniewicza 71
PAcamera
Od połowy kwietnia do połowy maja trwać będzie wystawa fotografii Japonia Andrzeja Strumiłły. Wystawa miała swój początek w marcu podczas Dni Kultury Japońskiej w Suwałkach.

Galeria Chłodna 20
W kwietniu równolegle w galeriach PAcamera i Chłodna 20 czynna jest wystawa fotografii i malarstwa Egzystencja pobrzeżna. Jest to prezentacja 32 artystów zamieszkałych i tworzących w Suwałkach i Olicie na Litwie. Pierwsza tego rodzaju wystawa jest realizowana w ramach współpracy zaprzyjaźnionych miast Suwałk i Olity.


Lublin

GALERIA BWA
Ul. Grodzka
Otwarcie wystawy Energia przekazu. Mikołajczyk, Robakowski, Rytka odbędzie się 22 marca 2007 roku o godzinie 18 w Galerii Grodzkiej (ul. Grodzka 5a) i w Galerii Labirynt (ul. Grodzka 3).

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Chcesz się uczyć fotografii? Przyjdź na spotkanie informacyjne do Studium Fotografii ZPAF
Chcesz się uczyć fotografii? Przyjdź na spotkanie informacyjne do Studium Fotografii ZPAF
Zastanawiasz się czy szkoła fotograficzna to właściwy wybór? Spotkania informacyjne w Studium Fotografii ZPAF rozwieje twoje wątpliwości i pozwoli ci dowiedzieć się wszystkiego na temat programu...
4
0
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego w Rzeszowie i Katowicach
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego w Rzeszowie i Katowicach
Fujifilm kontynuuje cykl warsztatów reportażu ślubnego ze specjalistą w tej dziedzinie Marcinem Krukiem i ogłasza dwa nowe spotkania. Pierwsze odbędzie się 7 października w Katowicach, a drugie...
0
0
Masz 13-18 lat? Pokaż pozytywne zmiany i wygraj aparaty Canon
Masz 13-18 lat? Pokaż pozytywne zmiany i wygraj aparaty Canon
Startuje kolejna edycja projektu edukacyjnego „To MY tworzymy Świat". Adresowany do uczniów w wieku 13-18 lat, wspiera 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ustanowionych przez ONZ. W programie...
4
0