Informator - wystawy fotograficzne kwiecień 2007

0
Marta Sinior
3 Kwiecień 2007
Artykuł na: 2-3 minuty
W kwietniu nadal gęsto od wystaw fotografii, a to za sprawą trzech festiwali rozpoczętych w marcu. Poza ekspozycjami festiwalowymi na pewno wartą zobaczenia jest wystawa fotoreportaży Nacho Lópeza w warszawskiej Królikarni oraz obszerna prezentacja Zygmunta Rytki opowiadająca o historii Polski w galerii FF w Łodzi. To przykłady tylko dwóch miast w Polsce, co można zobaczyć w pozostałych 24 znajduje się w prezentowanym kwietniowym kalendarium. Zapraszamy.


Toruń

DOM ESKENÓW
Ul. Łazienna 16
Do 30 kwietnia 2007 roku czynna jest wystawa Z dziejów publicznych zbiorów archeologicznych w Toruniu.


Tarnów

GALERIA -PUB STUDIO
ul.Żydowska 3
Wernisaż wystawy fotografii Bartosza Połecia oneczylijejwizerunek odbędzie się 24 marca 2007 roku o godzinie 20.


Jaworzno

GALERIA KAMERALNA
ul. Mickiewicza ("Sokół" - MCKiS)
23 marca 2007 roku o godzinie 18 odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej Dziecko, której autorami są uczestnicy Szkoły Widzenia. Wystawę będzie można oglądać do 20 kwietnia 2007 roku.


Suwałki

REGIONALNY OŚRODEK KULTURY I SZTUKI
ul. Noniewicza 71
PAcamera
Od połowy kwietnia do połowy maja trwać będzie wystawa fotografii Japonia Andrzeja Strumiłły. Wystawa miała swój początek w marcu podczas Dni Kultury Japońskiej w Suwałkach.

Galeria Chłodna 20
W kwietniu równolegle w galeriach PAcamera i Chłodna 20 czynna jest wystawa fotografii i malarstwa Egzystencja pobrzeżna. Jest to prezentacja 32 artystów zamieszkałych i tworzących w Suwałkach i Olicie na Litwie. Pierwsza tego rodzaju wystawa jest realizowana w ramach współpracy zaprzyjaźnionych miast Suwałk i Olity.


Lublin

GALERIA BWA
Ul. Grodzka
Otwarcie wystawy Energia przekazu. Mikołajczyk, Robakowski, Rytka odbędzie się 22 marca 2007 roku o godzinie 18 w Galerii Grodzkiej (ul. Grodzka 5a) i w Galerii Labirynt (ul. Grodzka 3).

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Dwie osoby na kilometr i pytania o przyszłość. Spotkanie wokół nowego projektu Michała Siarka w Wonder Photo Shop
Dwie osoby na kilometr i pytania o przyszłość. Spotkanie wokół nowego projektu Michała Siarka w...
Już za tydzień w warszawskim Wonder Photo Shop odbędzie się spotkanie z fotografem dokumentalnym i ambasadorem Fujifilm Michałem Siarkiem. Zobaczymy zdjęcia z nowego...
3
0
Piękna, brutalna, wzruszająca i wstrząsająca. Europa Środkowa w książkach fotograficznych
Piękna, brutalna, wzruszająca i wstrząsająca. Europa Środkowa w książkach fotograficznych
Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie zaprasza na wyjątkową wystawę „Fotoblok", która pozwoli spojrzeć na bliski nam kawałek świata przez pryzmat photobooków...
20
0
Ruszył cashback Panasonic Lumix - aparaty i obiektywy do 1000 zł taniej
Ruszył cashback Panasonic Lumix - aparaty i obiektywy do 1000 zł taniej
W ramach najnowszej promocji, kupując poszczególne modele aparatów i obiektywów możemy uzyskać zwrot części wydanych na nie pieniędzy. W ofercie m.in. flagowce GH5 i...
6
0