Informator - wystawy fotograficzne kwiecień 2007

W kwietniu nadal gęsto od wystaw fotografii, a to za sprawą trzech festiwali rozpoczętych w marcu. Poza ekspozycjami festiwalowymi na pewno wartą zobaczenia jest wystawa fotoreportaży Nacho Lópeza w warszawskiej Królikarni oraz obszerna prezentacja Zygmunta Rytki opowiadająca o historii Polski w galerii FF w Łodzi. To przykłady tylko dwóch miast w Polsce, co można zobaczyć w pozostałych 24 znajduje się w prezentowanym kwietniowym kalendarium. Zapraszamy.


Pińczów

GALERIA Biblioteki Publicznej
ul. Nowy Świat 3
Wystawa fotografii Artura Góry Perspektywa Gaijin czynna jest od 2 do 30 kwietnia 2007 roku. O ekspozycji pisaliśmy przy okazji prezentacji w Rybniku. Zobacz...


Radlin

GALERIA OBIEKTYWNA (MOK)
ul. Mariacka 9
Jak na Marsie - wystawa fotografii Mariana Miełka zostanie otwarta 13 kwietnia 2007 roku o godzinie 18. Fotografie prezentowane będą do 30 maja.

GALERIA ODYS
ul. Mariacka 30
Wystawa fotografii zaćmień słońca Marcina Sienko Tam gdzie znika słońce czynna jest od 6 marca do 30 kwietnia 2007 roku.

GALERIA GŁOŻYNY
ul. Reymonta 8
Ekspozycja Arkadiusza Koguta pod tytułem {ITK|Są takie miejsca na ziemi - Grecja] czynna jest do 30 kwietnia 2007.


Żory

GALERIA TRZY KOLORY (MOK - Klub Rebus)
oś. Ks. Władysława (ul. Dąbrowskiego)
Wystawę fotografii Joanny Mrówki Dziecko można oglądać do 15 kwietnia 2007 roku.

GALERIA FOTOGRAFII (MBP - Filia Nr 7)
ul. Klimka G-2
Wystawa JKF Niezależni pod tytułem Przyroda z bliska otwarta jest do 30 kwietnia 2007 roku.

WIEJSKA GALERIA FOTOGRAFII (MOK - Kleszczów)
ul. 11 Listopada 4
Nie tylko węgiel Wystawa zdjęć Mariana Miełka zatytułowana Nie tylko węgiel prezentowana jest do 30 kwietnia 2007.

WIEJSKA GALERIA FOTOGRAFII (MOK - Osiny)
ul. Szkolna 55
Cykl Łukasz Grycicha Rybnik moje miasto można oglądać od 12 marca do 30 kwietnia 2007 roku.Jeśli organizujesz wystawę fotografii lub pokaz slajdów w dowolnym mieście w Polsce lub posiadasz o takim przedsięwzięciu informacje - skontaktuj się z nami!

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8