Informator - wystawy fotograficzne w czerwcu 2004

Ponad 40 ekspozycji w 16 miastach Polski, wśród nich World Press Photo, Pascal Maitre i "Pięciolecie Pozytywu" w Warszawie, Robert Doisneau w Krakowie, Galeria Bezdomna we Wrocławiu oraz Jonas Dovydenas w Poznaniu. Prezentujemy czerwcowy przegląd ekspozycji.
Trójmiasto

GDAŃSKA GALERIA FOTOGRAFII
ul. Grobla 1, róg Świętego Ducha, Gdańsk,
Włodek Witek Dziennik Suggena od 16 maja 2004 roku.

Szczecin

POD SKLEPIENIEM
ul. Mściwoja 8
wt-ndz. 10.00-16.00
bilety 3/6zł, wstęp wolny: czwartek
Wystawę tworzą fotografie, w których zapisana jest historia i specyficzny duch Szczecina. Wystawę będzie można zwiedzać do 31 grudnia 2004 roku.

Słubice

GALERIA OKNO
ul. 1 Maja 1
Wystawa fotografii Marka Poźniaka i Jacka Boneckiego Top secret Od 27 maja 2004.

Olkusz

GALERIA PRZESADA
baszta przy Rynku Głównym
codziennie 16.00-22.00
Od 29 maja do 30 czerwca 2004 roku prezentowana jest wystawa zbiorowa studentów II i III roku fotografii Łódzkiej Szkoły Filmowej pt. Fotografia i co dalej?

Jastrzębie Zdrój

GALERIA "MAGAZYN 22"
Miejski Ośrodek Kultury
Al. Piłsudskiego
Vojtek Bartek, Wiesława Hołyńska, Lukas Garcic, Eva Polkovicowa, Petra Vinarkowa, Miro Zeman, Jiri Z Obrazy chmur Otwarcie: 14 maja, godz. 18.00

Dębica

MUZEUM REGIONALNE
ul. Kościuszki 32, Dębica
Wystawa "Patrząc na fotografie" prezentowana będzie do końca czerwca 2004 roku.
Czytaj więcej w dziale wystawy

Elbląg

CENTRUM KULTURY I WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ "ŚWIATOWID"
Pl. K.Jagiellończyka 1
Wystawa fotografii Andrzeja Hutniczaka DZIEŃ DZIECKA. Do 27 czerwca 2004. Czytaj więcej w dziale wystawy

Lublin

CENTRUM KULTURY
ul. Peowiaków 12
3 czerwca rozpocznie się Europejski Festiwal Sztuki Performance EPAF 2004 Towards the present. Towards the future . Na festiwal zaproszeni zostali: Esther Ferrer (Francja/Hiszpania), Alastaira MacLennana (Irlandia), Jana Świdzińskiego (Polska), Zbigniewa Warpechowskiego (Polska), Borisa Nieslonego (Niemcy), Nigela Rolfe (Irlandia), Krzysztofa Zarębskiego (Polska/USA), Tomasa Rullera (Czechy), Jerzego Beresia (Polska), Stuarta Brisleya (Wielka Brytania), Krzysztofa Knittla (Polska), Balinta Szombathyego (Jugosławia/Węgry) i Andre Stitta (Wielka Brytania). Więcej informacji na stronie: OŚRODKA SZTUKI PREFORMANCE lub CENTRUM KULTURY W LUBLINIE

Przemyśl

GALERIA PAŁAC LUBOMIRSKICH
Regionalny Ośrodek Kultury Edukacji i Nauki w Przemyślu
Bakończyce ul. Żolnierzy I AWP 2
Wystawa fotografii Grażyny Niezgody Ściana towarzyszy IX Przemyskiej Wiośnie Poetyckiej. Do 10 czerwca 2004.

Bielsko-Biała

GALERIA B&B
ul. 1 maja 12
Ekspozycja fotografii Izabeli Jaroszewskiej prezentowana będzie od 5 do 30 czerwca 2004 roku. Czytaj więcej w dziale wystawy


Jeśli organizujesz wystawę fotografii lub pokaz slajdów w dowolnym mieście w Polsce lub posiadasz o takim przedsięwzięciu informacje - skontaktuj się z nami!


Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8