Marta Majewska

Ostatni przystanek warsztatów z Tomaszem Tomaszewskim i Sony A7 za nami. W gdańskim Europejskim Centrum Solidarności nasi czytelnicy tradycyjnie nie zawiedli - stawili się licznie i zrobili świetne zdjęcia! Zobaczcie zdjęcia z ostatniej edycji i filmy z poprzednich spotkań.
17 Lip 2015
Marta Majewska
0
Spotkanie w Słubicach za nami. Przy niemal 40-stopniowym upale kilkudziesięciu uczestników z całej Polski fotografowało pod okiem Tomasza Tomaszewskiego pełnoklatkowymi bezlusterkowcami Sony. Następne warsztaty z A7 już w najbliższą sobotę w Stoczni Gdańskiej. Mamy ostatnie wolne miejsca!
7 Lip 2015
Marta Majewska
0
Pierwsze spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim i Sony A7 za nami. Nasi czytelnicy stawili się niezawodnie w pełnym składzie, a czekał na nich spory wybór pełnoklatkowych alf, dużo optyki i inspirujące wskazówki Tomasza Tomaszewskiego. Zobaczcie krótką relację i zapisujcie się na kolejne spotkania w Słubicach i Gdańsku! Dodaliśmy klip wideo z wydarzenia!
29 Cze 2015
Marta Majewska
0
W tym tygodniu Bryan Peterson podpowiada jak fotografować pejzaże. Tym razem pracuje w stanie Illinois, sercu Środkowego Zachodu USA. Zapraszamy na kolejny film z poradami!
31 Maj 2015
Marta Majewska
0
Prezentujemy wrażenia kolejnego czytelnika, który dzięki konkursowi organizowanemu przez fotopolis.pl i Canona, dotarł na otwarcie wystawy World Press Photo 2015.
4 Maj 2015
Marta Majewska
0
W ubiegły wtorek otwarto w Poznaniu wystawę World Press Photo 2015. Dzięki konkursowi, do którego zaprosiliśmy Was razem z firmą Canon, mogło dotrzeć kilku czytelników fotopolis.pl. Dziś prezentujemy relację jednego z nich - Dawida Janika, który do Poznania musiał przebyć spory kawał drogi.
30 Kwi 2015
Marta Majewska
0
W tym tygodniu Bryan Peterson podpowiada jak szukać nowych punktów widzenia, które pozwolą na wykonywanie unikalnych obrazów nawet tych tematów, które są fotografowane tysiące razy każdego dnia. 
14 Lut 2015
Marta Majewska
0
Dwudziesty drugi odcinek wideoporad Bryana Petersona podpowiada jak wykonać unikalny pejzaż miejski z wykorzystaniem przenośnego flesza.
8 Lut 2015
Marta Majewska
0
Zainspirowani czeskimi filmami o fotocegle i fotograficznym kasku, postanowiliśmy wspólnie z Olympusem zorganizować nietypowy konkurs. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17 listopada 2014! Uruchomcie wyobraźnię i powalczcie o bezlusterkowca Olympus E-PL-5 z obiektywem 14-42mm!
3 Lis 2014
Marta Majewska
0
Już 8 listopada startuje cykl pokazów Nikon Roadshow 2014. Wykłady i sesje warsztatowe zawitają w listopadowe i grudniowe weekendy aż do 10 miast Polski. Będzie szansa zapoznać się z pełną gamą aparatów Nikon od profesjonalnych lustrzanek wraz z całą gamą optyki, poprzez bezlusterkowce Nikon 1, po Coolpiksy.
1 Lis 2014
Marta Majewska
0