Co zrobić żeby wyglądać na poważnego fotografa? Ogłaszamy konkurs!

0

Autor: Marta Majewska

3 Listopad 2014
Artykuł na: 2-3 minuty

Zainspirowani czeskimi filmami o fotocegle i fotograficznym kasku, postanowiliśmy wspólnie z Olympusem zorganizować nietypowy konkurs. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17 listopada 2014! Uruchomcie wyobraźnię i powalczcie o bezlusterkowca Olympus E-PL-5 z obiektywem 14-42mm!

Ciągle pokutuje przekonanie, że fotograf musi posiadać aparat, który imponuje swoimi gabarytami. Duże body i długi obiektyw to dla wielu synonim profesjonalnego podejścia do zawodu fotografa. Tymczasem rozwój technologii i rozwiązania stosowane przez inżynierów koncernów fotograficznych pozwalają na zachowanie wspaniałej jakości zdjęć przy niewielkich rozmiarach sprzętu! Doskonałym poczuciem humoru w spuentowaniu tego tematu wykazali się nasi sąsiedzi zza południowej granicy.Czeski oddział firmy Olympus przygotował kampanię reklamową, w której w zabawny i ironiczny sposób komentuje stereotypowe postrzeganie profesjonalnego fotografa.


Filmiki tak bardzo przypadły nam do gustu, że postanowiliśmy wspólnie z firmą Olympus zorganizować dla Was konkurs. Jesteśmy bardzo ciekawi jakich atrybutów użylibyście, by budzić fotograficzny respekt! Czekamy na Wasze pomysły - forma zgłoszeń jest dowolna - mogą to być zdjęcia, scenariusze, memy, grafiki, slideshow, photo story - co tylko wyobraźnia Wam podpowie!


Przysyłajcie swoje propozycje na adres olympus@fotopolis.pl (do 2 Mb; w przypadku cięższych projektów prosimy o przysyłanie linków do ściągnięcia plików, w treści maila) - czekamy do 17 listopada!
W treści maila koniecznie dołączcie

  • imię i nazwisko
  • Telefon kontaktowy
  • Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem konkursu i akceptuje jego postanowienia.


Na zwycięzcę konkursu czeka wspaniała nagroda: aparat Olympus PEN E-PL5 wraz z obiektywem 14-42mm! Tradycyjnie prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu!

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
„Archiwa błyskawiczne” - ruszyła największa polska wystawa fotografii natychmiastowej
„Archiwa błyskawiczne” - ruszyła największa polska wystawa fotografii natychmiastowej
Ponad 2 tys. zdjęć, kilkudziesięciu autorów i 50 lat historii. W czerwcu Muzeum Narodowe w Gdańsku otworzyło jeden z największych polskich przeglądów...
6
1
Co łączy palenie czarownic i protesty kobiet?
Co łączy palenie czarownic i protesty kobiet?
Za tegoroczną odsłonę Kolekcji Wrzesińskiej odpowiadają Magdalena i Maksymilian Rigamonti. „Stos” to fotograficzno-literacka opowieść o kobietach, powstała w czasie...
0
1
„Pokaż się” i zorganizuj własną wystawę na 11. Opolskim Festiwalu Fotografii
„Pokaż się” i zorganizuj własną wystawę na 11. Opolskim Festiwalu Fotografii
Rusza 8. edycja konkursu „Pokaż się”, którego laureat będzie miał szansę zaprezentowania swojej wystawy podczas tegorocznego Opolskiego Festiwalu...
0
0
Powiązane artykuły