Co zrobić żeby wyglądać na poważnego fotografa? Ogłaszamy konkurs!

Autor: Marta Majewska

3 Listopad 2014
Artykuł na: 2-3 minuty

Zainspirowani czeskimi filmami o fotocegle i fotograficznym kasku, postanowiliśmy wspólnie z Olympusem zorganizować nietypowy konkurs. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17 listopada 2014! Uruchomcie wyobraźnię i powalczcie o bezlusterkowca Olympus E-PL-5 z obiektywem 14-42mm!

Ciągle pokutuje przekonanie, że fotograf musi posiadać aparat, który imponuje swoimi gabarytami. Duże body i długi obiektyw to dla wielu synonim profesjonalnego podejścia do zawodu fotografa. Tymczasem rozwój technologii i rozwiązania stosowane przez inżynierów koncernów fotograficznych pozwalają na zachowanie wspaniałej jakości zdjęć przy niewielkich rozmiarach sprzętu! Doskonałym poczuciem humoru w spuentowaniu tego tematu wykazali się nasi sąsiedzi zza południowej granicy.Czeski oddział firmy Olympus przygotował kampanię reklamową, w której w zabawny i ironiczny sposób komentuje stereotypowe postrzeganie profesjonalnego fotografa.


Filmiki tak bardzo przypadły nam do gustu, że postanowiliśmy wspólnie z firmą Olympus zorganizować dla Was konkurs. Jesteśmy bardzo ciekawi jakich atrybutów użylibyście, by budzić fotograficzny respekt! Czekamy na Wasze pomysły - forma zgłoszeń jest dowolna - mogą to być zdjęcia, scenariusze, memy, grafiki, slideshow, photo story - co tylko wyobraźnia Wam podpowie!


Przysyłajcie swoje propozycje na adres olympus@fotopolis.pl (do 2 Mb; w przypadku cięższych projektów prosimy o przysyłanie linków do ściągnięcia plików, w treści maila) - czekamy do 17 listopada!
W treści maila koniecznie dołączcie

  • imię i nazwisko
  • Telefon kontaktowy
  • Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem konkursu i akceptuje jego postanowienia.


Na zwycięzcę konkursu czeka wspaniała nagroda: aparat Olympus PEN E-PL5 wraz z obiektywem 14-42mm! Tradycyjnie prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu!

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Najnowszy sprzęt, wykłady i warsztaty - EXPOzycja 2024 startuje 4 kwietnia
Najnowszy sprzęt, wykłady i warsztaty - EXPOzycja 2024 startuje 4 kwietnia
Foto-Plus zaprasza na kolejną edycję EXPOzycji, największego wydarzenia branży foto-wideo w południowej Polsce, którego celem jest prezentacja najnowszego sprzętu do fotografii i filmowania oraz...
19
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
20 lutego rano w Tokio zostaną zaprezentowane nowości sprzętowe Fujifilm. Oficjalna prezentacja z cyklu X-Summit będzie transmitowana na żywo. Co ciekawego zobaczymy?
12
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Piotr Jaxa od ponad 20 lat fotografuje operatorów filmowych z całego świata. Wybrane zdjęcia z projektu Cinematographers obejrzymy w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w...
4
Powiązane artykuły