Warsztaty z Sony A7 i Tomaszem Tomaszewskim - relacja ze Słubic

0
Marta Majewska
7 Lipiec 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Spotkanie w Słubicach za nami. Przy niemal 40-stopniowym upale kilkudziesięciu uczestników z całej Polski fotografowało pod okiem Tomasza Tomaszewskiego pełnoklatkowymi bezlusterkowcami Sony. Następne warsztaty z A7 już w najbliższą sobotę w Stoczni Gdańskiej. Mamy ostatnie wolne miejsca!
W Słubicach było przede wszystkim gorąco. Miasto, które powinno tętnić festiwalowym życiem, w środku dnia przypominało niemal amerykańskie ghost town - wszyscy uciekli przed piekącym słońcem i większość tych, którzy spacerowali, miało w dłoniach Sony A7. Mimo to uczestnikom warsztatów udało się zrobić świetne zdjęcia. Oczywiście zostały poddane krytycznej i błyskotliwej ocenie Tomasza Tomaszewskiego.

Zobacz wszystkie zdjęcia (7)

Tradycyjnie uczestnicy mieli do dyspozycji kilkanaście a-siódemek, ponad 20 obiektywów, a także tablety Xperia, na których zrzucano i przeglądano zdjęcia i drukarkę Epsona z możliwością wydruku A3.

Relacja filmowa ze Słubic


Kolejny przystanek warsztatów z Tomaszem Tomaszewskim i Sony A7 już w najbliższą sobotę, 11 lipca w Stoczni Gdańskiej. Tym, którzy jeszcze się nie zarejestrowali, zapraszamy do jak najszybszej rejestracji - są wolne miejsca na popołudnie, 15:00 - 19:00.
Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny.

Przypomnijmy film zrealizowany w Stoczni Gdańskiej, na którym Tomasz Tomaszewski opowiada o fotografii przemysłowej. Tak blisko nie uda nam się na warsztatach podejść przede wszystkim z braku czasu, ale okazji do uwiecznienia krajobrazu stoczniowego czy symboliki bramy stoczni i napisu Solidarność - nie zabraknie.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Na początku przygody z fotografią analogową zorientowanie się w dostępnych materiałach i ich właściwościach może przysporzyć bólu głowy. Z pomocą przychodzi nowa...
61
0
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Gdybyś miał najważniejszą radę odnośnie pracy fotografa, co by to było? Takie pytanie fotograf Taylor Jackson zadał jednym z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych...
62
0
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Letni sezon to czas podróży, odkrywania odległych miejsc i… fotografowania. Dlatego przygotowaliśmy kilka praktycznych porad oraz zestawienie przydatnych akcesoriów,...
3
0
Powiązane artykuły