Warsztaty z Sony A7 i Tomaszem Tomaszewskim - relacja ze Słubic

0

Autor: Marta Majewska

7 Lipiec 2015
Artykuł na: 6-9 minut
Spotkanie w Słubicach za nami. Przy niemal 40-stopniowym upale kilkudziesięciu uczestników z całej Polski fotografowało pod okiem Tomasza Tomaszewskiego pełnoklatkowymi bezlusterkowcami Sony. Następne warsztaty z A7 już w najbliższą sobotę w Stoczni Gdańskiej. Mamy ostatnie wolne miejsca!

W Słubicach było przede wszystkim gorąco. Miasto, które powinno tętnić festiwalowym życiem, w środku dnia przypominało niemal amerykańskie ghost town - wszyscy uciekli przed piekącym słońcem i większość tych, którzy spacerowali, miało w dłoniach Sony A7. Mimo to uczestnikom warsztatów udało się zrobić świetne zdjęcia. Oczywiście zostały poddane krytycznej i błyskotliwej ocenie Tomasza Tomaszewskiego.

Zobacz wszystkie zdjęcia (7)

Tradycyjnie uczestnicy mieli do dyspozycji kilkanaście a-siódemek, ponad 20 obiektywów, a także tablety Xperia, na których zrzucano i przeglądano zdjęcia i drukarkę Epsona z możliwością wydruku A3.

Relacja filmowa ze Słubic

Kolejny przystanek warsztatów z Tomaszem Tomaszewskim i Sony A7 już w najbliższą sobotę, 11 lipca w Stoczni Gdańskiej. Tym, którzy jeszcze się nie zarejestrowali, zapraszamy do jak najszybszej rejestracji - są wolne miejsca na popołudnie, 15:00 - 19:00.

Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny.

Przypomnijmy film zrealizowany w Stoczni Gdańskiej, na którym Tomasz Tomaszewski opowiada o fotografii przemysłowej. Tak blisko nie uda nam się na warsztatach podejść przede wszystkim z braku czasu, ale okazji do uwiecznienia krajobrazu stoczniowego czy symboliki bramy stoczni i napisu Solidarność - nie zabraknie.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Maksimum Perseidów już dzisiaj. Jak sfotografować sierpniowy deszcz meteorów?
Maksimum Perseidów już dzisiaj. Jak sfotografować sierpniowy deszcz meteorów?
W noc z 12 na 13 sierpnia 2020 roku przypada maksimum Perseidów, nazywane potocznie nocą spadających gwiazd. Podpowiadamy jak obserwować i uchwycić na zdjęciach to coroczne widowisko.
116
1
Chcesz robić lepsze zdjęcia krajobrazowe? Zacznij przewidywać pogodę
Chcesz robić lepsze zdjęcia krajobrazowe? Zacznij przewidywać pogodę
W wykonywaniu spektakularnych zdjęć monumentalnych chmur burzowych bądź spienionych fal morskich chodzi przede wszystkim o umiejętność obserwowania żywiołów. Zanim wyjdziesz w plener, zaplanuj co...
27
0
Brak gimbala to nie problem. Zobacz, jak wykonać smartfonowe rigi z rzeczy codziennego użytku
Brak gimbala to nie problem. Zobacz, jak wykonać smartfonowe rigi z rzeczy codziennego użytku
Zapragnąłeś filmowych ujęć, ale nie stać cię na gimbal? Przy odrobinie zacięcia poradzisz sobie z tym, co masz pod ręką.
8
0
Powiązane artykuły