Warsztaty z Sony A7 i Tomaszem Tomaszewskim - relacja ze Słubic

0

Autor: Marta Majewska

7 Lipiec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Spotkanie w Słubicach za nami. Przy niemal 40-stopniowym upale kilkudziesięciu uczestników z całej Polski fotografowało pod okiem Tomasza Tomaszewskiego pełnoklatkowymi bezlusterkowcami Sony. Następne warsztaty z A7 już w najbliższą sobotę w Stoczni Gdańskiej. Mamy ostatnie wolne miejsca!

W Słubicach było przede wszystkim gorąco. Miasto, które powinno tętnić festiwalowym życiem, w środku dnia przypominało niemal amerykańskie ghost town - wszyscy uciekli przed piekącym słońcem i większość tych, którzy spacerowali, miało w dłoniach Sony A7. Mimo to uczestnikom warsztatów udało się zrobić świetne zdjęcia. Oczywiście zostały poddane krytycznej i błyskotliwej ocenie Tomasza Tomaszewskiego.

Zobacz wszystkie zdjęcia (7)

Tradycyjnie uczestnicy mieli do dyspozycji kilkanaście a-siódemek, ponad 20 obiektywów, a także tablety Xperia, na których zrzucano i przeglądano zdjęcia i drukarkę Epsona z możliwością wydruku A3.

Relacja filmowa ze Słubic

Kolejny przystanek warsztatów z Tomaszem Tomaszewskim i Sony A7 już w najbliższą sobotę, 11 lipca w Stoczni Gdańskiej. Tym, którzy jeszcze się nie zarejestrowali, zapraszamy do jak najszybszej rejestracji - są wolne miejsca na popołudnie, 15:00 - 19:00.

Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny.

Przypomnijmy film zrealizowany w Stoczni Gdańskiej, na którym Tomasz Tomaszewski opowiada o fotografii przemysłowej. Tak blisko nie uda nam się na warsztatach podejść przede wszystkim z braku czasu, ale okazji do uwiecznienia krajobrazu stoczniowego czy symboliki bramy stoczni i napisu Solidarność - nie zabraknie.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak działa film - fotografia analogowa w pigułce
Jak działa film - fotografia analogowa w pigułce
Jeżeli chcecie szybko dowiedzieć się wszystkich najistotniejszych informacji na temat procesu powstawania zdjęć analogowych, od filmu po wydruki, nowy film z kanału...
0
0
Fotografia flat lay - poradnik Jakuba Kaźmierczyka
Fotografia flat lay - poradnik Jakuba Kaźmierczyka
Zdjęcia typu flat lay to ciekawy sposób na zaprezentowanie wszelkiej maści produktów. Jakub Kaźmierczyk podpowiada, jak zrobić je dobrze w domowym studiu, z niewielkim zestawem...
32
0
Mikrofon do filmowania - zobacz, jaki typ mikrofonu wybrać do wideo, które tworzysz
Mikrofon do filmowania - zobacz, jaki typ mikrofonu wybrać do wideo, które tworzysz
Mikrofon pojemnościowy, krawatowy, reporterski, kierunkowy, mikroport czy może zewnętrzny rejestrator? Odpowiedni dźwięk ma...
32
0
Powiązane artykuły