Warsztaty z Sony A7 i Tomaszem Tomaszewskim - relacja ze Słubic

Autor: Marta Majewska

7 Lipiec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Spotkanie w Słubicach za nami. Przy niemal 40-stopniowym upale kilkudziesięciu uczestników z całej Polski fotografowało pod okiem Tomasza Tomaszewskiego pełnoklatkowymi bezlusterkowcami Sony. Następne warsztaty z A7 już w najbliższą sobotę w Stoczni Gdańskiej. Mamy ostatnie wolne miejsca!

W Słubicach było przede wszystkim gorąco. Miasto, które powinno tętnić festiwalowym życiem, w środku dnia przypominało niemal amerykańskie ghost town - wszyscy uciekli przed piekącym słońcem i większość tych, którzy spacerowali, miało w dłoniach Sony A7. Mimo to uczestnikom warsztatów udało się zrobić świetne zdjęcia. Oczywiście zostały poddane krytycznej i błyskotliwej ocenie Tomasza Tomaszewskiego.

Zobacz wszystkie zdjęcia (7)

Tradycyjnie uczestnicy mieli do dyspozycji kilkanaście a-siódemek, ponad 20 obiektywów, a także tablety Xperia, na których zrzucano i przeglądano zdjęcia i drukarkę Epsona z możliwością wydruku A3.

Relacja filmowa ze Słubic

Kolejny przystanek warsztatów z Tomaszem Tomaszewskim i Sony A7 już w najbliższą sobotę, 11 lipca w Stoczni Gdańskiej. Tym, którzy jeszcze się nie zarejestrowali, zapraszamy do jak najszybszej rejestracji - są wolne miejsca na popołudnie, 15:00 - 19:00.

Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny.

Przypomnijmy film zrealizowany w Stoczni Gdańskiej, na którym Tomasz Tomaszewski opowiada o fotografii przemysłowej. Tak blisko nie uda nam się na warsztatach podejść przede wszystkim z braku czasu, ale okazji do uwiecznienia krajobrazu stoczniowego czy symboliki bramy stoczni i napisu Solidarność - nie zabraknie.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak zrobić oryginalne zdjęcie na walentynki? Zapytaliśmy ChatGPT
Jak zrobić oryginalne zdjęcie na walentynki? Zapytaliśmy ChatGPT
Nadal myślisz, że najlepszym pomysłem na walentynkowe zdjęcie jest serce narysowane na zaparowanej szybie? Zobaczcie, co na ten temat ma do powiedzenia sztuczna inteligencja.
3
Oświetlenie filmowe w fotografii portretowej - GlareOne LED 300 BiColor D w praktyce
Oświetlenie filmowe w fotografii portretowej - GlareOne LED 300 BiColor D w praktyce
Filmowo-fotograficzny świat nie mógłby istnieć bez światła. W tym artykule fotograf Piotr Werner na przykładzie lamp GlareOne 300 BiColor D pokazuje trzy filmowe ustawienia...
10
Jak wybrać kartę pamięci – pojemną, szybką, niekoniecznie drogą
Jak wybrać kartę pamięci – pojemną, szybką, niekoniecznie drogą
Wybór nośnika pamięci zależy nie tylko od tego, jaki typ kart akceptuje nasz aparat, kamera lub dron, ale także, a może przede wszystkim, od rodzaju materiałów, jakie za pomocą tych urządzeń...
19
Powiązane artykuły