Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Warsztaty z Sony A7 i Tomaszem Tomaszewskim - relacja ze Słubic

0

Autor: Marta Majewska

7 Lipiec 2015
Artykuł na: 6-9 minut
Spotkanie w Słubicach za nami. Przy niemal 40-stopniowym upale kilkudziesięciu uczestników z całej Polski fotografowało pod okiem Tomasza Tomaszewskiego pełnoklatkowymi bezlusterkowcami Sony. Następne warsztaty z A7 już w najbliższą sobotę w Stoczni Gdańskiej. Mamy ostatnie wolne miejsca!

W Słubicach było przede wszystkim gorąco. Miasto, które powinno tętnić festiwalowym życiem, w środku dnia przypominało niemal amerykańskie ghost town - wszyscy uciekli przed piekącym słońcem i większość tych, którzy spacerowali, miało w dłoniach Sony A7. Mimo to uczestnikom warsztatów udało się zrobić świetne zdjęcia. Oczywiście zostały poddane krytycznej i błyskotliwej ocenie Tomasza Tomaszewskiego.

Zobacz wszystkie zdjęcia (7)

Tradycyjnie uczestnicy mieli do dyspozycji kilkanaście a-siódemek, ponad 20 obiektywów, a także tablety Xperia, na których zrzucano i przeglądano zdjęcia i drukarkę Epsona z możliwością wydruku A3.

Relacja filmowa ze Słubic

Kolejny przystanek warsztatów z Tomaszem Tomaszewskim i Sony A7 już w najbliższą sobotę, 11 lipca w Stoczni Gdańskiej. Tym, którzy jeszcze się nie zarejestrowali, zapraszamy do jak najszybszej rejestracji - są wolne miejsca na popołudnie, 15:00 - 19:00.

Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny.

Przypomnijmy film zrealizowany w Stoczni Gdańskiej, na którym Tomasz Tomaszewski opowiada o fotografii przemysłowej. Tak blisko nie uda nam się na warsztatach podejść przede wszystkim z braku czasu, ale okazji do uwiecznienia krajobrazu stoczniowego czy symboliki bramy stoczni i napisu Solidarność - nie zabraknie.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Co musisz wiedzieć o kartach pamięci? Tłumaczymy oznaczenia i formaty
Co musisz wiedzieć o kartach pamięci? Tłumaczymy oznaczenia i formaty
Nie ma sensu kupować karty, która nie pozwoli wykorzystać w pełni potencjału aparatu. Ale nie warto też przepłacać za parametry, których raczej nie wykorzystamy. Oto...
48
0
Darmowe presety i e-booki o fotografii - akt, street, portret, fotografia smartfonowa i wiele więcej
Darmowe presety i e-booki o fotografii - akt, street, portret, fotografia smartfonowa i wiele więcej
Aby robić dobre zdjęcia, trzeba najpierw wiele zainwestować w sprzęt i umiejętności. Jesteśmy tu jednak by pomóc. Oto lista darmowych materiałów, które pomogą wam...
10
0
Backup zdjęć i filmów w podróży - poradnik fotografa ślubnego Kamila Głowackiego
Backup zdjęć i filmów w podróży - poradnik fotografa ślubnego Kamila Głowackiego
Jak tworzyć kopie zapasowe zdjęć, aby ich bezpowrotnie nie utracić? O rozwiązaniach sprzętowych i programowych, które sam stosuje pisze Kamil Głowacki - fotograf, który zrealizował setki...
45
2
Powiązane artykuły