roadshow

Wszystkie artykuły z tagiem: "roadshow" w serwisie fotopolis.pl:
Już niebawem rusza XII BEiKS RoadShow - cykl warsztatów i prezentacji poświęcony branży wideo
Producent i dystrybutor sprzętu fotograficznego BEiKS zaprasza na dwunastą edycję bezpłatnych prezentacji BEiKS Roadshow, podczas których będzie można zapoznać się z najnowszym, profesjonalnym sprzętem fotograficznym i filmowym. W tym roku impreza odwiedzi 7 polskich miast.
1 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Olympus Roadshow 2017 - ucz się od najlepszych
Tarnowskie Góry, Poznań, Kraków, Katowice i Warszawa - to miasta, w których zawita Olympus Roadshow 2017. Podczas warsztatów będzie można porozmawiać z ambasadorami marki, a także przetestować najnowszy aparat OM-D E-M1 II oraz nowe obiektywy M.Zuiko.
20 Lut 2017
Michał Chrzanowski
0
Rusza przedsprzedaż Fujifilm X-Pro2 - roadshow w 6 polskich miastach
Już niebawem na rynek trafią najnowsze modele aparatów Fujifilm. Z tej okazji producent ruszą ze specjalną ofertą przedsprzedażową, w której będziemy mogli otrzymać nawet 900 zł rabatu i ciekawe akcesoria. Producent organizuje również serię spotkań podczas których będzie można przetestować nowe aparaty.
4 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
BEiKS Film-Video-Foto Roadshow 2015
Producent i dystrybutor sprzętu fotograficznego BEiKS zaprasza na dziesiątą edycję otwartych, bezpłatnych prezentacji BEiKS Roadshow, podczas których będzie można zapoznać się z najnowszym, profesjonalnym sprzętem fotograficznym i filmowym.
23 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
BEiKS Roadshow 2015
Producent i dystrybutor sprzętu fotograficznego BEiKS zaprasza na dziesiątą edycję otwartych, bezpłatnych prezentacji BEiKS Roadshow, podczas których będzie można zapoznać się z najnowszym, profesjonalnym sprzętem fotograficznym i filmowym. W tym roku impreza odwiedzi 8 polskich miast.
7 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Warsztaty z Sony A7 i Tomaszem Tomaszewskim - relacja ze Słubic
Spotkanie w Słubicach za nami. Przy niemal 40-stopniowym upale kilkudziesięciu uczestników z całej Polski fotografowało pod okiem Tomasza Tomaszewskiego pełnoklatkowymi bezlusterkowcami Sony. Następne warsztaty z A7 już w najbliższą sobotę w Stoczni Gdańskiej. Mamy ostatnie wolne miejsca!
7 Lip 2015
Marta Majewska
0
Wasztaty z Tomaszem Tomaszewskim i Sony A7 - relacja z Warszawy
Pierwsze spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim i Sony A7 za nami. Nasi czytelnicy stawili się niezawodnie w pełnym składzie, a czekał na nich spory wybór pełnoklatkowych alf, dużo optyki i inspirujące wskazówki Tomasza Tomaszewskiego. Zobaczcie krótką relację i zapisujcie się na kolejne spotkania w Słubicach i Gdańsku! Dodaliśmy klip wideo z wydarzenia!
29 Cze 2015
Marta Majewska
0
Olympus Roadshow 2015
Olympus ruszył z tegoroczną edycją Roadshow, na którym można zapoznać się z szeroką ofertą produktów firmy i porozmawiać ze specjalistami. W ramach imprezy odbędą się również spotkania z fotografem podróżniczym. Roadshow odbywa się w Saturn Planet Arkadia w Warszawie.
17 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Warsztaty z Sony A7 i Tomaszem Tomaszewskim: ruszają zapisy na Słubice i Gdańsk
W piątek informowaliśmy Was o warsztatach z Tomaszem Tomaszewskim, podczas których będzie można przetestować pełnoklatkowe aparaty z serii Sony A7. Zajęcia odbędą się w 3 polskich miastach. Dziś ruszają zapisy na spotkanie w Słubicach i Gdańsku. W związku z tym mamy dla Was garść nowych informacji odnośnie imprezy.
16 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Ostatnie miasta na trasie tegorocznego Nikon Roadshow
W miniony weekend specjaliści Nikona pojawili się dwóch ostatnich miastach na trasie tegorocznego Roadshow - Sopocie i Bydgoszczy. Zobaczcie jak wyglądały warsztaty nad morzem! Autorką najciekawszego reportażu została Magdalena Chacińska.
11 Gru 2014
Marcin Grabowiecki
0