Canon Cinema Roadshow - bezpłatne warsztaty filmowe

Canon Cinema Roadshow - bezpłatne warsztaty filmowe
Firma Canon organizuje bezpłatne warsztaty filmowe - Canon Cinema Roadshow. Spotkania w czterech miastach będą okazją do poznania filmującego sprzętu tego producenta - w tym lustrzanek EOS-1D C, EOS-1D X i EOS 5D Mark III.

Firma Canon organizuje bezpłatne warsztaty filmowe - Canon Cinema Roadshow. Spotkania w czterech miastach będą okazją do poznania filmującego sprzętu firmy Canon - w tym lustrzanek EOS-1D C, EOS-1D X i EOS 5D Mark III z obiektywami serii "L", a także kamer i obiektywów filmowych Cinema EOS oraz kamer reporterskich z serii XF i XA.

Roadshow skierowany jest do osób profesjonalnie zajmujących się filmowaniem: operatorów, kierowników produkcji, kolorystów, dźwiękowców, filmowców ślubnych, reporterów, przedstawicieli domów mediowych i produkcyjnych, agencji reklamowych, studentów uczelni artystycznych (kierunki związane z filmowaniem i produkcją filmową). Uzupełnieniem części produktowej warsztatów będzie część biznesowa, podczas której doświadczeni praktycy z branży filmowej podpowiedzą m.in. jak zdobywać fundusze na działalność filmową i jak zarabiać na filmowaniu.

Harmonogram spotkań:
  • 27.05.2014 - Gdańsk, Cinema City, ul. Karmelicka 1
  • 29.05.2014 - Poznań, Multikino Malta, ul. Baraniaka 8
  • 03.06.2014 - Katowice, Cinema City, Punkt 44, ul. Gliwicka 44
  • 05.06.2014 - Warszawa, Cinema City, CH Arkadia, al. Jana Pawła II 82
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja on-line. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji i rejestracja na tej stronie.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Margaret Mitchell: „Fotografia może umożliwić opowiadanie historii, które normalnie są ukryte"
16 Lip 2018
Ponad dwadzieścia lat od sfotografowania dzieci swojej siostry, Margaret Mitchell ponownie odwiedza rodzinę z aparatem. Zadaje pytania o wpływ środowiska, w jakim przyszło nam dorastać, na nasze dalsze życie. Szkocka fotografka, działającą głównie w rejonach fotografii dokumentalnej i portretowej, jest laureatką wielu krajowych i międzynarodowych nagród, w tym Sony World Photography Awards.
0
“Zacząłem fotografować, bo bałem się zapomnieć”. Projekt Johna-Davida Richardsona to uniwersalna opowieść o dorastaniu
3 Lip 2018
- Pamiętam dzień, w którym skończyłem trzynaście lat. Obudziłem się tego ranka, spodziewając się, że w jakiś sposób zmieniłem się w mężczyznę tej nocy - mówi nam amerykański fotograf, który od dwóch lat realizuje projekt o dorastaniu chłopców z pobliskiego skateparku.
0
Majestat oceanu, zdjęcia z powietrza i nieziemskie scenerie - wyniki National Geographic Travel Photographer of the Year 2018
29 Cze 2018
Jury jednego z największych konkursów fotografii podróżniczej zaprezentowało jego tegorocznych laureatów. Zobaczcie galerię zwycięskich prac z ostatniej odsłony National Geographic Travel Photographer of the Year.
0
„Stambuł Story” z Panasonic Lumix G9
26 Cze 2018
Jak nowy superszybki korpus Panasonic sprawdza się w fotografii ulicznej? Zapytaliśmy o to reportażystę National Geographic Mikołaja Nowackiego.
3