Canon Cinema Roadshow - bezpłatne warsztaty filmowe

Canon Cinema Roadshow - bezpłatne warsztaty filmowe
Firma Canon organizuje bezpłatne warsztaty filmowe - Canon Cinema Roadshow. Spotkania w czterech miastach będą okazją do poznania filmującego sprzętu tego producenta - w tym lustrzanek EOS-1D C, EOS-1D X i EOS 5D Mark III.

Firma Canon organizuje bezpłatne warsztaty filmowe - Canon Cinema Roadshow. Spotkania w czterech miastach będą okazją do poznania filmującego sprzętu firmy Canon - w tym lustrzanek EOS-1D C, EOS-1D X i EOS 5D Mark III z obiektywami serii "L", a także kamer i obiektywów filmowych Cinema EOS oraz kamer reporterskich z serii XF i XA.

Roadshow skierowany jest do osób profesjonalnie zajmujących się filmowaniem: operatorów, kierowników produkcji, kolorystów, dźwiękowców, filmowców ślubnych, reporterów, przedstawicieli domów mediowych i produkcyjnych, agencji reklamowych, studentów uczelni artystycznych (kierunki związane z filmowaniem i produkcją filmową). Uzupełnieniem części produktowej warsztatów będzie część biznesowa, podczas której doświadczeni praktycy z branży filmowej podpowiedzą m.in. jak zdobywać fundusze na działalność filmową i jak zarabiać na filmowaniu.

Harmonogram spotkań:
  • 27.05.2014 - Gdańsk, Cinema City, ul. Karmelicka 1
  • 29.05.2014 - Poznań, Multikino Malta, ul. Baraniaka 8
  • 03.06.2014 - Katowice, Cinema City, Punkt 44, ul. Gliwicka 44
  • 05.06.2014 - Warszawa, Cinema City, CH Arkadia, al. Jana Pawła II 82
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja on-line. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji i rejestracja na tej stronie.
Komentarze
Polecane artykuły
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0
Jak samouk bez szkoły stał się jednym z najważniejszych fotografów XX wieku? Poznajcie historię Gordona Parksa
7 Lut 2019
Filmowiec, kompozytor, pisarz i jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentalistów XX wieku. Zobaczcie jak rozwijała się wyjątkowa kariera Gordona Parksa.
0
Jury konkursu Fotoreporter Roku 2018 nie przyznało głównej nagrody. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z kategorii
4 Lut 2019
Jak co roku, na początku lutego Stowarzyszenie Fotoreporterów nagradza najlepszych polskich fotografów prasowych. Tym razem tytułu Fotoreportera Roku jednak nie przyznano.
0