Canon Cinema Roadshow - bezpłatne warsztaty filmowe

Canon Cinema Roadshow - bezpłatne warsztaty filmowe
Firma Canon organizuje bezpłatne warsztaty filmowe - Canon Cinema Roadshow. Spotkania w czterech miastach będą okazją do poznania filmującego sprzętu tego producenta - w tym lustrzanek EOS-1D C, EOS-1D X i EOS 5D Mark III.

Firma Canon organizuje bezpłatne warsztaty filmowe - Canon Cinema Roadshow. Spotkania w czterech miastach będą okazją do poznania filmującego sprzętu firmy Canon - w tym lustrzanek EOS-1D C, EOS-1D X i EOS 5D Mark III z obiektywami serii "L", a także kamer i obiektywów filmowych Cinema EOS oraz kamer reporterskich z serii XF i XA.

Roadshow skierowany jest do osób profesjonalnie zajmujących się filmowaniem: operatorów, kierowników produkcji, kolorystów, dźwiękowców, filmowców ślubnych, reporterów, przedstawicieli domów mediowych i produkcyjnych, agencji reklamowych, studentów uczelni artystycznych (kierunki związane z filmowaniem i produkcją filmową). Uzupełnieniem części produktowej warsztatów będzie część biznesowa, podczas której doświadczeni praktycy z branży filmowej podpowiedzą m.in. jak zdobywać fundusze na działalność filmową i jak zarabiać na filmowaniu.

Harmonogram spotkań:
  • 27.05.2014 - Gdańsk, Cinema City, ul. Karmelicka 1
  • 29.05.2014 - Poznań, Multikino Malta, ul. Baraniaka 8
  • 03.06.2014 - Katowice, Cinema City, Punkt 44, ul. Gliwicka 44
  • 05.06.2014 - Warszawa, Cinema City, CH Arkadia, al. Jana Pawła II 82
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja on-line. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji i rejestracja na tej stronie.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
1
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0