Canon Cinema Roadshow - bezpłatne warsztaty filmowe

Canon Cinema Roadshow - bezpłatne warsztaty filmowe
Firma Canon organizuje bezpłatne warsztaty filmowe - Canon Cinema Roadshow. Spotkania w czterech miastach będą okazją do poznania filmującego sprzętu tego producenta - w tym lustrzanek EOS-1D C, EOS-1D X i EOS 5D Mark III.

Firma Canon organizuje bezpłatne warsztaty filmowe - Canon Cinema Roadshow. Spotkania w czterech miastach będą okazją do poznania filmującego sprzętu firmy Canon - w tym lustrzanek EOS-1D C, EOS-1D X i EOS 5D Mark III z obiektywami serii "L", a także kamer i obiektywów filmowych Cinema EOS oraz kamer reporterskich z serii XF i XA.

Roadshow skierowany jest do osób profesjonalnie zajmujących się filmowaniem: operatorów, kierowników produkcji, kolorystów, dźwiękowców, filmowców ślubnych, reporterów, przedstawicieli domów mediowych i produkcyjnych, agencji reklamowych, studentów uczelni artystycznych (kierunki związane z filmowaniem i produkcją filmową). Uzupełnieniem części produktowej warsztatów będzie część biznesowa, podczas której doświadczeni praktycy z branży filmowej podpowiedzą m.in. jak zdobywać fundusze na działalność filmową i jak zarabiać na filmowaniu.

Harmonogram spotkań:
  • 27.05.2014 - Gdańsk, Cinema City, ul. Karmelicka 1
  • 29.05.2014 - Poznań, Multikino Malta, ul. Baraniaka 8
  • 03.06.2014 - Katowice, Cinema City, Punkt 44, ul. Gliwicka 44
  • 05.06.2014 - Warszawa, Cinema City, CH Arkadia, al. Jana Pawła II 82
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja on-line. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji i rejestracja na tej stronie.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0