Rusza Quadralite Roadshow 2022 - pokazy sprzętu oświetleniowego i warsztaty fotograficzne

Autor: Redakcja Fotopolis

12 Sierpień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Quadralite Roadshow to cykl spotkań organizowanych w formie dnia otwartego. Dzięki nim poznasz najnowszy sprzęt oświetleniowy i porozmawiasz ze specjalistami. Roadshow to także warsztaty fotograficzne z różnych dziedzin fotograficznych. Start 25 sierpnia w Gliwicach.

Jesteś ciekaway, jak sprawdza się oświetlenie studyjne Quadralite w praktyce? Chcesz samodzielnie przetestować jego możliwości? Interesują Cię nowe rozwiązania w zakresie oświetlenia? A może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z oświetleniem studyjnym i nie wiesz od czego zacząć? Na wszelkie nurtujące Cię pytania odpowiedzą brand managerowie Quadralite.

W trakcie trwania warsztatów do dyspozycji uczestników udostępniony zostanie najlepszy sprzęt z asortymentu Quadralite. Na miejscu będą również specjaliści ze sklepów partnerskich, którzy pomogą w zakupie nowego sprzętu i udostępnią specjalnie przygotowaną ofertę.

Tegoroczne Roadshow odwiedzi najpierw Gliwice i Rzeszów

Pierwsze spotkanie już 25 sierpnia 2022, organizowane wspólnie ze sklepem Multifoto.pl w Gliwicach. Tematem przewodnim warsztatów będzie sesja wizerunkowa. Następne Roadshow zaplanowane jest na 8 września w Rzeszowie razem z Fotopoker, gdzie podczas warsztatów wprowadzimy Was w temat fotografii produktowej i sprawdzonych metod oświetlenia produktu.

Cykl Roadshow potrwa przez całą jesień, a kolejne wydarzenia będą sukcesywnie dodawane na stronach Quadralite oraz stronach partnerów.

Do kogo kierowane jest wydarzenie?

Warsztaty skierowane są zarówno do pasjonatów i amatorów fotografii, jak również do profesjonalistów, którzy zajmują się fotografią zawodowo. 2 godziny warsztatów to potężna dawka wiedzy, tej praktycznej, jak również teorii, bez której żaden profesjonalista nie wyobraża sobie pracy.

Jak się zapisać?

Wstęp na dni otwarte jest bezpłatny. Opłaty w wysokości 50 zł wymaga jedynie udział w warsztatach towarzyszących. Kwota ta zostanie jednak zwrócona w przypadku zakupienia sprzętu do 2 tygodni po odbytym wydarzeniu (stacjonarnie lub online) w sklepie, w którym został zakupiony bilet wstępu.

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Organizator przewiduje grupy maksymalnie do 15 osób. W przypadku dużego zainteresowania, warsztaty zostaną podzielone na kilka grup.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Nowy Microsoft Surface Laptop ma być szybszy od Maca. I jest przystępnie wyceniony
Nowy Microsoft Surface Laptop ma być szybszy od Maca. I jest przystępnie wyceniony
Microsoft pokazał najnowsza generację notebooków z serii Surface. Nowe laptopy bazują na procesorach Qualcomm Snapdragon X i mają zapewniać większa wydajność od komputerów z...
8
Skorzystaj z promocji Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis
Skorzystaj z promocji Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis
Calibrite, lider w produkcji kalibratorów i wzorników, wystartował z nową atrakcyjną promocją. Przy zakupie wybranych wzorców ColorChecker otrzymamy w prezencie kartę SanDisk 64GB Extreme PRO...
11
To nie aparat. Hobolite Iris to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny mini LED jaki widzieliście
To nie aparat. Hobolite Iris to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny mini LED jaki widzieliście
Czy w temacie kieszonkowych lamp LED można powiedzieć coś nowego? Hobolite udowadnia, że tak i prezentuje model Iris, który pozwala na znacznie bardziej kreatywną zabawę niż większość...
3
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)