Rusza Quadralite Roadshow 2022 - pokazy sprzętu oświetleniowego i warsztaty fotograficzne

Autor: Redakcja Fotopolis

12 Sierpień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Quadralite Roadshow to cykl spotkań organizowanych w formie dnia otwartego. Dzięki nim poznasz najnowszy sprzęt oświetleniowy i porozmawiasz ze specjalistami. Roadshow to także warsztaty fotograficzne z różnych dziedzin fotograficznych. Start 25 sierpnia w Gliwicach.

Jesteś ciekaway, jak sprawdza się oświetlenie studyjne Quadralite w praktyce? Chcesz samodzielnie przetestować jego możliwości? Interesują Cię nowe rozwiązania w zakresie oświetlenia? A może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z oświetleniem studyjnym i nie wiesz od czego zacząć? Na wszelkie nurtujące Cię pytania odpowiedzą brand managerowie Quadralite.

W trakcie trwania warsztatów do dyspozycji uczestników udostępniony zostanie najlepszy sprzęt z asortymentu Quadralite. Na miejscu będą również specjaliści ze sklepów partnerskich, którzy pomogą w zakupie nowego sprzętu i udostępnią specjalnie przygotowaną ofertę.

Tegoroczne Roadshow odwiedzi najpierw Gliwice i Rzeszów

Pierwsze spotkanie już 25 sierpnia 2022, organizowane wspólnie ze sklepem Multifoto.pl w Gliwicach. Tematem przewodnim warsztatów będzie sesja wizerunkowa. Następne Roadshow zaplanowane jest na 8 września w Rzeszowie razem z Fotopoker, gdzie podczas warsztatów wprowadzimy Was w temat fotografii produktowej i sprawdzonych metod oświetlenia produktu.

Cykl Roadshow potrwa przez całą jesień, a kolejne wydarzenia będą sukcesywnie dodawane na stronach Quadralite oraz stronach partnerów.

Do kogo kierowane jest wydarzenie?

Warsztaty skierowane są zarówno do pasjonatów i amatorów fotografii, jak również do profesjonalistów, którzy zajmują się fotografią zawodowo. 2 godziny warsztatów to potężna dawka wiedzy, tej praktycznej, jak również teorii, bez której żaden profesjonalista nie wyobraża sobie pracy.

Jak się zapisać?

Wstęp na dni otwarte jest bezpłatny. Opłaty w wysokości 50 zł wymaga jedynie udział w warsztatach towarzyszących. Kwota ta zostanie jednak zwrócona w przypadku zakupienia sprzętu do 2 tygodni po odbytym wydarzeniu (stacjonarnie lub online) w sklepie, w którym został zakupiony bilet wstępu.

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Organizator przewiduje grupy maksymalnie do 15 osób. W przypadku dużego zainteresowania, warsztaty zostaną podzielone na kilka grup.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Fomei - nowe głowice i panele LED na polskim rynku
Fomei - nowe głowice i panele LED na polskim rynku
Na polskim rynku debiutują nowe LED-owe lampy Fomei. To między innymi oświetlacze nowej generacji, głowice z mocowaniem Bowens i kompaktowe oświetlenie dla...
6
Nowa seria systemów mikrofonowych Blink100 w ofercie marki Saramonic
Nowa seria systemów mikrofonowych Blink100 w ofercie marki Saramonic
Saramonic Blink100 to nowy system bezprzewodowej transmisji dźwięku dla twórców wideo. Bazuje na małych mikroportach i jest dostępny w wersjach do aparatów i kamer oraz smartfonów
1
Wacom Cintiq Pro 27 - duży 10-bitowy ekran 4K i personalizowane piórko
Wacom Cintiq Pro 27 - duży 10-bitowy ekran 4K i personalizowane piórko
Wacom prezentuje najnowszego reprezentanta serii ekranów piórkowych Cintiq. Model Cintiq Pro 27 stawia przede wszystkim na wygodę, oferując nowy system odchylania w...
6
Powiązane artykuły