Lantern Softbox 65 cm – nowy sferyczny modyfikator w ofercie Quadralite

Autor: Redakcja Fotopolis

14 Kwiecień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Ma sferyczny kształt i łatwo składaną konstrukcję. Na rynek wchodzi nowy softbox Quadralite Lantern, który ma zapewnić szeroką wiązkę równomiernego światła.

Quadralite Lantern Softbox 65 cm został zaprojektowany w celu równomiernego, miękkiego i naturalnego oświetlenia na szerokich planach zdjęciowych. Kulisty kształt i szeroki kąt świecenia 270 stopni pomagają uzyskać idealne rozproszenie światła, jednocześnie minimalizując ilość wykorzystanych lamp.

Modyfikator cechuje się dużą mobilnością dzięki parasolkowej konstrukcji, która pozwala na szybki montaż i zmianę miejsca na kolejne ujęcia. Dodatkowo kompaktowe wymiary - 65 cm średnicy, umożliwiają wykorzystanie softboksa także w mniejszych pomieszczeniach.

Dzięki wzmocnionej budowie elementów Quadralite Lantern Softbox 65cm gwarantuje efektywną pracę na planie przez długi czas. Modyfikator posiada popularne mocowanie Bowens,więc można go użyć z całą paletą dostępnych lamp błyskowych oraz światła ciągłego LED.

Quadralite Lantern Softbox 65 cm - ile kosztuje?

Nowy softbox Quadralite Lantern Softbox 65 cm jest już dostępny w sprzedaży. Kosztuje 285 zł.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania przywraca na rynek kolejny klasyczny materiał światłoczuły. Tym razem to film P33 - unowocześniony negatyw bazujący na formule z I połowy XX wieku.
2
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Next77, wyłączny dystrybutor marki Quadralite zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w Warszawie 29 lutego w sklepie Fotoforma!
6
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Seria "crossbody" od producenta toreb i plecaków dla fotografów to nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy szukają mobilnego centrum organizacji rzeczy osobistych. Saszetki Wandrd X1 to...
12
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)