dzień otwarty

Wszystkie artykuły z tagiem: "dzień otwarty" w serwisie fotopolis.pl:
Już w piątek dzień otwarty z Tokiną w Gdańsku
Jesteś zainteresowany obiektywami Tokina? Całą gamę obiektywów będziesz miał okazję przetestować 19 października, podczas dnia otwartego w gdańskim salonie Cyfrowe.pl
17 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0
Proclub zaprasza na Dzień Otwarty z Canon EOS R
Zaprezentowany niedawno pełnoklatkowy bezlusterkowiec Canon EOS R wywołał niemałe poruszenie w świecie fotografii. W związku z tym Proclub zaprasza do udziału w Dniach Otwartych, podczas których odbędzie się prezentacja nowego systemu i jego możliwości. Wstęp na spotkanie jest wolny.
11 Paź 2018
Promocja
0
Przetestuj stabilizatory Feiyu-Tech, obiektywy Laowa i rejestratory Saramonic podczas dnia otwartego Foxfoto w Krakowie
Z okazji pierwszych urodzin, krakowski salon Proclub zaprasza na dzień otwarty z firmą Foxfoto. Oprócz możliwości przetestowania sprzętu, uczestnicy będą mogli liczyć na specjalne oferty cenowe. Start 22 czerwca o 11:00.
20 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
0
Dzień otwarty z okazji 15-lecia firmy Medikon Polska
Liczne atrakcje, bezpłatne warsztaty, pokazy i prezentacje sprzętu fotograficznego oraz finał Bitwy Mistrzów - to wszystko będzie czekać na miłośników fotografii w przygotowanym przez firmę Medikon Polska dniu otwartym. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 listopada 2015 roku w Warszawie.
3 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Dzień otwarty w Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Projektowej
Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej zaprasza na dzień otwarty, podczas którego będziemy mogli zapoznać się z zapleczem sprzętowym i programowym szkoły. Zaprezentowane zostaną także wystawy studentów i absolwentów szkoły oraz fotoreportera i wykładowcy - Macieja Skawińskiego. Impreza odbędzie się w sobotę, 4 lipca 2015 roku.
29 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Dzień otwarty Fujifilm w Studiu Bank
Fujifilm i Euro RTV AGD zapraszają na fotograficzny dzień otwarty, który odbędzie się 24 czerwca w warszawskim Studiu Bank. Jedną z atrakcji będą bezpłatne warsztaty fotografii sportowej z Jackiem Boneckim.
16 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
“Od zdjęcia do wydruku” - dzień otwarty Epson i Foto-Plus
Epson i Foto-Plus zapraszają do Katowic na dzień otwarty dla fotografów i entuzjastów nowoczesnych rozwiązań w obszarze druku i przetwarzania obrazu. Uczestnicy będą mieli okazję do wypróbowania sprzętu w praktyce i wydrukowania swoich zdjęć. Spotkanie odbędzie się w środę 29.04.2015 o godzinie 12:00.
27 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0