Dzień otwarty w Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Projektowej

Autor: Maciej Luśtyk

29 Czerwiec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej zaprasza na dzień otwarty, podczas którego będziemy mogli zapoznać się z zapleczem sprzętowym i programowym szkoły. Zaprezentowane zostaną także wystawy studentów i absolwentów szkoły oraz fotoreportera i wykładowcy - Macieja Skawińskiego. Impreza odbędzie się w sobotę, 4 lipca 2015 roku.

Dzień otwarty Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Projektowej rozpocznie się o godzinie 12:00. Do godziny 17:00 uczestnicy będą mogli wziąć udział w rekrutacji na wybrany kierunek, zwiedzić studia fotograficzne, pracownię komputerową oraz profesjonalną ciemnię. Będzie to również okazja do spotkania z zawodowymi fotografami. W tym dniu po swoich pracowniach oprowadzą gości: Karol Bagiński (pracownia komputerowa, skanowanie i fotografia wielkoformatowa), Anna Mirgos (ciemnia fotograficzna) oraz Michał Radwański (fotografia mody – studio fotograficzne). Podczas dnia otwartego zaprezentowane zostaną również nowoczesne aparaty fotograficzne, które będzie można przetestować.

Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Podczas dnia otwartego zaprezentowane zostaną również wystawy studentów i absolwentów oraz fotoreportera i wykładowcy, Macieja Skawińskiego. Pierwszą z nich jest wystawa „11.15 do Amsterdamu”, prezentująca zdjęcia wykonane przez studentów i absolwentów szkoły, podczas pleneru fotograficznego, który odbył się w czerwcu 2014 roku stolicy Holandii. Zobaczymy też wystawę Macieja Skawińskiego pt. "Miasto. Porządki". Na zdjęciach artysta udokumentował miejski chaos, świadczący o zachodzących zmianach historycznych i społecznych w Polsce.

Dzień otwarty odbędzie się w sobotę, 4 lipca 2015 roku, w godzinach 12:00-1700 w Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Projektowej, przy ul. Łazienkowskiej 14 w Warszawie.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wsfoto.art.pl

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Bruno Barbey. Zawsze w Ruchu - wystawa kultowego fotografa Magnum w Muzeum Narodowym w Warszawie
Bruno Barbey. Zawsze w Ruchu - wystawa kultowego fotografa Magnum w Muzeum Narodowym w Warszawie
Choć w swojej 40-letniej karierze odwiedził 5 kontynentów, dokumentując oblicze wielu konfliktów, stale odrzucał łatkę fotografa wojennego. Zamiast tego najbardziej interesowało go...
15
"The blue of the far distance" - wystawa laureatki konkursu Talent Roku 2023 w Galerii Pix.House
"The blue of the far distance" - wystawa laureatki konkursu Talent Roku 2023 w Galerii Pix.House
Pix.House zaprasza na autorską wystawę Emilii Martin, laureatki tegorocznego konkursu fotografii dokumentalnej Talent Roku 2023. Zdjęcia można oglądać do 14 grudnia.
3
Manfrotto, Lowepro, JOBY - sprawdź oferty z okazji Black Friday
Manfrotto, Lowepro, JOBY - sprawdź oferty z okazji Black Friday
Skorzystaj z atrakcyjnych promocji z okazji Black Friday i kup statywy Manfrotto, plecaki i torby Lowepro oraz akcesoria JOBY w atrakcyjnych cenach
1