Spotkanie autorskie z Damianem Chrobakiem

Spotkanie autorskie z Damianem Chrobakiem
Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej zaprasza na spotkanie z młodym i cenionym fotografem ulicznym, Damianem Chrobakiem. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 30 maja 2015 roku.
Damian Chrobak urodził się w 1977 w Jastrzębiu Zdroju. Od 2003 r. zaczął szukać własnego głosu w fotografii. Wyjechał do Londynu, gdzie ukończył kurs Black & White Photography na University of the Arts London. Fotografia uliczna i fotografia dokumentalna jest gatunkiem, który upodobał sobie najbardziej. Swoje zdjęcia pokazywał na wystawach grupowych  i indywidualnych w Polsce i Europie. Od 2010 jestem członkiem ZPAFu. Jest także pomysłodawcą I założycielem grupy fotograficznej un-posed.com. Jego prace były publikowane w czołowych magazynach poświęconych fotografii.
Zobacz wszystkie zdjęcia (9)
Już w najbliższą sobotę odbędzie się spotkanie z autorem, podczas którego przybliży tajniki swojej pracy i opowie o charakterystyce fotografii ulicznej. Przedsmak wydarzenia może stanowić wypowiedź Damiana Chrobaka odnośnie tego typu fotografii. Jak mówi - ”Fotografię uliczną cechuje ogromna wrażliwość estetyczna, psychologiczna i przenikliwość socjologiczna. To historia opowiedziana na jednym zdjęciu. Fotograf uliczny to baczny i rozumny obserwator, który filtruje otaczający go strumień wydarzeń i wyłapuje z niego najciekawsze momenty".

Spotkanie autorskie z Damianem Chrobakiem odbędzie się 30 maja 2015 roku w Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Projektowej przy ul. Łazienkowskiej 14. Więcej informacji odnośnie wydarzenia znajdziemy na stronie {LNK|http://www.wsfoto.art.pl;wsfoto.art.pl
.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix TZ200 - test praktyczny
16 Sie 2018
Jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni spodni, ale oferuje aż 15-krotny zoom optyczny z funkcją stabilizacji obrazu. Do tego mamy 1-calową matrycę 20 Mp, filmy 4K, świetny AF, ekran LCD i malutki wizjer oraz wiele inteligentnych trybów czy Wi-Fi i Bluetooth. Czego chcieć więcej w aparacie dla podróżnika? Sprawdziliśmy, jak w praktyce sprawuje się Panasonic Lumix TZ200.
2
Fujifilm X-T100 - test aparatu
8 Sie 2018
Fujifilm wie, jak robić małe, piękne aparaty, a najnowszy model X-T100 jest tego świetnym przykładem. Ze stylem w parze idą interesujące parametry: 24-megapikselowa matryca APS-C, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD, duża wydajność pracy na baterii i niezła ergonomia. Sprawdziliśmy, jak X-T100 radzi sobie w praktyce.
1
Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
30 Lip 2018
Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już w sprzedaży modele 20, 24, 35, 50 i 85 mm ze światłem f/1.4.
8
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
27 Lip 2018
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
0