Spotkanie autorskie z Damianem Chrobakiem

Spotkanie autorskie z Damianem Chrobakiem
Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej zaprasza na spotkanie z młodym i cenionym fotografem ulicznym, Damianem Chrobakiem. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 30 maja 2015 roku.
Damian Chrobak urodził się w 1977 w Jastrzębiu Zdroju. Od 2003 r. zaczął szukać własnego głosu w fotografii. Wyjechał do Londynu, gdzie ukończył kurs Black & White Photography na University of the Arts London. Fotografia uliczna i fotografia dokumentalna jest gatunkiem, który upodobał sobie najbardziej. Swoje zdjęcia pokazywał na wystawach grupowych  i indywidualnych w Polsce i Europie. Od 2010 jestem członkiem ZPAFu. Jest także pomysłodawcą I założycielem grupy fotograficznej un-posed.com. Jego prace były publikowane w czołowych magazynach poświęconych fotografii.
Zobacz wszystkie zdjęcia (9)
Już w najbliższą sobotę odbędzie się spotkanie z autorem, podczas którego przybliży tajniki swojej pracy i opowie o charakterystyce fotografii ulicznej. Przedsmak wydarzenia może stanowić wypowiedź Damiana Chrobaka odnośnie tego typu fotografii. Jak mówi - ”Fotografię uliczną cechuje ogromna wrażliwość estetyczna, psychologiczna i przenikliwość socjologiczna. To historia opowiedziana na jednym zdjęciu. Fotograf uliczny to baczny i rozumny obserwator, który filtruje otaczający go strumień wydarzeń i wyłapuje z niego najciekawsze momenty".

Spotkanie autorskie z Damianem Chrobakiem odbędzie się 30 maja 2015 roku w Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Projektowej przy ul. Łazienkowskiej 14. Więcej informacji odnośnie wydarzenia znajdziemy na stronie {LNK|http://www.wsfoto.art.pl;wsfoto.art.pl
.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7