Spotkanie autorskie z Damianem Chrobakiem

Spotkanie autorskie z Damianem Chrobakiem
Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej zaprasza na spotkanie z młodym i cenionym fotografem ulicznym, Damianem Chrobakiem. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 30 maja 2015 roku.
Damian Chrobak urodził się w 1977 w Jastrzębiu Zdroju. Od 2003 r. zaczął szukać własnego głosu w fotografii. Wyjechał do Londynu, gdzie ukończył kurs Black & White Photography na University of the Arts London. Fotografia uliczna i fotografia dokumentalna jest gatunkiem, który upodobał sobie najbardziej. Swoje zdjęcia pokazywał na wystawach grupowych  i indywidualnych w Polsce i Europie. Od 2010 jestem członkiem ZPAFu. Jest także pomysłodawcą I założycielem grupy fotograficznej un-posed.com. Jego prace były publikowane w czołowych magazynach poświęconych fotografii.
Zobacz wszystkie zdjęcia (9)
Już w najbliższą sobotę odbędzie się spotkanie z autorem, podczas którego przybliży tajniki swojej pracy i opowie o charakterystyce fotografii ulicznej. Przedsmak wydarzenia może stanowić wypowiedź Damiana Chrobaka odnośnie tego typu fotografii. Jak mówi - ”Fotografię uliczną cechuje ogromna wrażliwość estetyczna, psychologiczna i przenikliwość socjologiczna. To historia opowiedziana na jednym zdjęciu. Fotograf uliczny to baczny i rozumny obserwator, który filtruje otaczający go strumień wydarzeń i wyłapuje z niego najciekawsze momenty".

Spotkanie autorskie z Damianem Chrobakiem odbędzie się 30 maja 2015 roku w Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Projektowej przy ul. Łazienkowskiej 14. Więcej informacji odnośnie wydarzenia znajdziemy na stronie {LNK|http://www.wsfoto.art.pl;wsfoto.art.pl
.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18