Spotkanie autorskie z Damianem Chrobakiem

Spotkanie autorskie z Damianem Chrobakiem
Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej zaprasza na spotkanie z młodym i cenionym fotografem ulicznym, Damianem Chrobakiem. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 30 maja 2015 roku.
Damian Chrobak urodził się w 1977 w Jastrzębiu Zdroju. Od 2003 r. zaczął szukać własnego głosu w fotografii. Wyjechał do Londynu, gdzie ukończył kurs Black & White Photography na University of the Arts London. Fotografia uliczna i fotografia dokumentalna jest gatunkiem, który upodobał sobie najbardziej. Swoje zdjęcia pokazywał na wystawach grupowych  i indywidualnych w Polsce i Europie. Od 2010 jestem członkiem ZPAFu. Jest także pomysłodawcą I założycielem grupy fotograficznej un-posed.com. Jego prace były publikowane w czołowych magazynach poświęconych fotografii.
Zobacz wszystkie zdjęcia (9)
Już w najbliższą sobotę odbędzie się spotkanie z autorem, podczas którego przybliży tajniki swojej pracy i opowie o charakterystyce fotografii ulicznej. Przedsmak wydarzenia może stanowić wypowiedź Damiana Chrobaka odnośnie tego typu fotografii. Jak mówi - ”Fotografię uliczną cechuje ogromna wrażliwość estetyczna, psychologiczna i przenikliwość socjologiczna. To historia opowiedziana na jednym zdjęciu. Fotograf uliczny to baczny i rozumny obserwator, który filtruje otaczający go strumień wydarzeń i wyłapuje z niego najciekawsze momenty".

Spotkanie autorskie z Damianem Chrobakiem odbędzie się 30 maja 2015 roku w Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Projektowej przy ul. Łazienkowskiej 14. Więcej informacji odnośnie wydarzenia znajdziemy na stronie {LNK|http://www.wsfoto.art.pl;wsfoto.art.pl
.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13