street photography

Wszystkie artykuły z tagiem: "street photography" w serwisie fotopolis.pl:
Pomóż w wydaniu książki Damiana Chrobaka. To ponad 80 świetnych zdjęć ulicznych z Londynu
Damian Chrobak fotografował Londyn przez 8 lat, wykonując tysiące fotografii ulicznych. Teraz, najlepsze z nich chce zebrać i wydać w autorskiej książce fotograficznej. Potrzebna jest jednak Wasza pomoc.
3 Lis 2017
Maciej Luśtyk
1
Ulica wzywa. Wystawa polskiego kolektywu Streetical już niebawem w ulicznej galerii Fujifilm
Katarzyna Kubiak, Magdalena Orylska, Norbert Oksza Strzelecki i Maciej Podgórski to czworo młodoych, nagradzanych fotografów ulicznych, których prace już od 26 października będzie można oglądać na warszawskiej wystawie Street Calls.
18 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Uchwyć decydujący moment. Ruszyła 7. edycja konkursu Leica Street Photo
Jeżeli macie w zanadrzu ciekawe zdjęcia uliczne z ostatniego roku, nie zapomnijcie zgłosić ich do 7. edycji konkursu Leica Street Photo. Prace 20 laureatów zawisną w warszawskiej Leica 6x7 Gallery. Zgłoszenia można nadsyłać do 18 sierpnia.
19 Lip 2017
Maciej Luśtyk
1
Jak fotografować nieznajomych (i się tego nie bać)?
To pytanie zadaje sobie zapewne większość osób rozpoczynających przygodę z fotografią uliczną. Na szczęście na wszystko są dobre sposoby. Zobaczcie, jak robi to fotograf Eduardo Pavez Goye.
4 Lip 2017
Maciej Luśtyk
7
Bezpłatne warsztaty fotografii ulicznej z Tomaszem Lazarem
Kochasz fotografię uliczną? Już 21 maja będziecie mieli okazję wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich fotografów tego nurtu, Tomkiem Lazarem, a przy okazji wygrać aparat Fujifilm Instax Mini 70.
10 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
Startuje konkurs Polska Ulicznie 2017
Rusza czwarta edycja konkursu poświęconego polskiej fotografii ulicznej, organizowanego przez Polish Street Photography oraz Fotopolis.pl. Do wygrania m.in. aparat cyfrowy Fujifilm X-Pro2 Graphite z obiektywem 23 mm f/2.
30 Mar 2017
Maciej Luśtyk
5
Jonathan Higbee: “Staram się tworzyć prace, które budzą zdumienie”
Dążę do fotografii, która zmusza widza do kwestionowania jego rozumienia otaczającego go świata - opowiada nam jeden z najciekawszych nowojorskich fotografów młodego pokolenia,  Jonathan Higbee.
31 Sty 2017
Julia Kaczorowska
0
Artem Zhitenev: “Nie wolno się bać. Inaczej, ludzie pomyślą, że robisz coś złego”
Zhitenev urodził się w 1968 roku w Moskwie. Od 1996 roku współpracuje z różnymi gazetami i czasopismami, jest też członkiem Międzynarodowej Federacji Dziennikarzy i kolektywu VIVO, zrzeszającego fotografów ulicznych.
21 Lis 2016
Julia Kaczorowska
0
Bruce Gilden o znaczeniu fotografii
Bruce Gilden to jeden z bardziej rozpoznawalnych i kontrowersyjnych fotografów ulicznych na świecie. W kolejnym odcinku cotygodniowej serii „First Take” przygotowanej przez TIME wyjaśnia czym dla niego jest fotografia.
24 Paź 2016
Michał Chrzanowski
0
Flanersi - nowy kolektyw uliczny
Joanna Grochala, Karina Krystosiak, Justyna Zawadzka oraz Michał Czarnecki połączyli się pod wspólnym szyldem kolektywu o nazwie Flanersi.
27 Wrz 2016
Mateusz Grybczyński
0