Damian Chrobak

Wszystkie artykuły z tagiem: "Damian Chrobak" w serwisie fotopolis.pl:
„Znaki czasu” – spotkanie z fotografem Damianem Chrobakiem
Tematem spotkania z Damianem Chrobakiem, fotografem i założycielem grupy Un-Posed, będzie czarno-biała fotografia dokumentalna, która powstaje „w rytmie życia ulicy i miasta”.
5 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0
Pomóż w wydaniu książki Damiana Chrobaka. To ponad 80 świetnych zdjęć ulicznych z Londynu
Damian Chrobak fotografował Londyn przez 8 lat, wykonując tysiące fotografii ulicznych. Teraz, najlepsze z nich chce zebrać i wydać w autorskiej książce fotograficznej. Potrzebna jest jednak Wasza pomoc.
3 Lis 2017
Maciej Luśtyk
1
Damian Chrobak o reaktywacji Un-Posed: Jesteśmy otwarci na nowych członków
Un-Posed to założony w 2011 kolektyw, który udowadnia, że Polacy nie gęsi i swoich mistrzów streeta też mają. Po ponad roku nieobecności wracają w odświeżonym składzie. Z założycielem kolektywu, Damianem Chrobakiem rozmawiał Mateusz Grybczyński.
4 Lut 2016
Mateusz Grybczyński
1
Un-Posed - reaktywacja kolektywu w nowym składzie
Un-Posed, jeden z bardziej rozpoznawalnych polskich kolektywów skupionych wokół fotografii ulicznej, powraca w nowej odsłonie.
2 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Spotkanie autorskie z Damianem Chrobakiem
Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej zaprasza na spotkanie z młodym i cenionym fotografem ulicznym, Damianem Chrobakiem. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 30 maja 2015 roku.
26 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
Współczesność na zdjęciach Damiana Chrobaka i Adriana Wykroty
Zobaczcie współczesną rzeczywistość na fotografiach Damiana Chrobaka i Adriana Wykroty, którzy otworzą wspólną wystawę 6 grudnia w Ney Gallery w Warszawie.
27 Lis 2014
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Damiana Chrobaka w Galerii Obok ZPAF
Zapraszamy do Galerii Obok ZPAF w Warszawie na otwarcie wystawy Damiana Chrobaka, które odbędzie się wyjątkowo w piątek, 28 czerwca o godz. 19:00. Tytułowi "Hunters" to dla autora nowe określenie na współczesne pokolenie yuppi, bankierów, pracowników administracji czy pracowników korporacji. Prezentacja będzie dostępna dla zwiedzających do 2 sierpnia 2013.
27 Cze 2013
Marcin Grabowiecki
0
Dyskusja "Fotografia uliczna fotografią człowieka?"
Już 2 marca o godz. 19:00 odbędzie się dyskusja panelowa "Fotografia uliczna fotografią człowieka?", w której udział wezmą: Damian Chrobak, Kuba Kamiński i Monika Szewczyk. Spotkanie poprowadzi Joanna Kinowska. Zaproszeni goście będą dyskutować o dokumencie humanistycznym w kontekście twórczości Elliotta Erwitta oraz zastanawiać się czy może on być inspiracją dla młodego pokolenia polskich fotografów.
28 Lut 2013
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Damiana Chrobaka we Wrocławiu
Zapraszamy do wrocławskiego Firleja na wystawę Damian Chrobaka "Make-up line". Fotograf znany z tego, że preferuje fotografię analogową, powyższą serię zdjęć wykonał w londyńskim metrze przy użyciu aplikacji Hipstamatic, zainstalowanej na iPhonie. Wernisaż w piątek, 24 lutego o godz. 18:00.
17 Lut 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Londyn - miasto w Anglii" Damiana Chrobaka w Starej Galerii ZPAF
Do 4 czerwca w Starej Galerii ZPAF w Warszawie możemy oglądać dokumentalne prace Damiana Chrobaka. W swoich pracach autor stara się uchwycić codzienność Londynu - miasta, w którym mieszka od kilku lat.
17 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0