Polska premiera obiektywu Viltrox AF 75 mm f/1.2 XF - przetestujesz go za darmo w 7 miastach

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Styczeń 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Foto-Technika, dystrybutor marki Viltrox zaprasza na polskie pokazy premierowe pierwszego obiektywu producenta z serii Pro. Szkło Viltrox AF 75 mm f/1.2 XF będzie można przestestować już 25 stycznia w Warszawie. Potem eventy premierowe odbędą się jeszcze we Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Bielsku-Białej, Krakowie i Rzeszowie.

Viltrox AF 75 mm f/1.2 XF to pierwszy profesjonalny obiektyw chińskiego producenta, który łączy bardzo dużą jasność z zaawansowaną optyką i wydajnym silnikiem AF. Do tego wszystko to oferuje w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 2999 zł.

Jeśli nowe szkło zwróciło waszą uwagę, już niebawem będziecie mogli je przetestować podczas eventów premierowych Foto-Techniki, które odbędą się w 7 polskich miastach. Będą to wyjątkowe spotkanie, podczas których użytkownicy będą mieli możliwość przetestowania nowego obiektywu Viltrox AF 75 mm f/1.2 XF oraz innych produktów marki Viltrox.

Spotkania odbędą się w studiach fotograficznych. Podczas spotkań pozowały będą doświadczone modelki, będzie to również świetna okazja do wymiany doświadczeń i dzielenia się pasją. Na spotkanie premierowe warto zabrać ze sobą aparat Fujifilm i kartę pamięci!

Kiedy i gdzie?

Pierwsze i największe wydarzenie odbędzie się w Warszawie w dniu 25.01.2023 w Bank Studio w godz. 14.00-17.00 14.00.

Szczegółowy harmonogram oraz odnośniki do wydarzeń na portalu facebook, gdzie można znaleźć szczegółowe informacje:

Szczegółowe informacje: foto-technika.pl

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Kolejne obiektywy Tamron do Nikon Z jeszcze w tym roku
Kolejne obiektywy Tamron do Nikon Z jeszcze w tym roku
W niedawnym wywiadzie przedstawiciele producenta zdradzili plany produkcji kolejnych obiektywów do Nikon Z. Czy przeniesiona zostanie cała oferta dostępna do Sony...
10
Obiektywy Irix Cine od teraz także z mocowaniem Fujifilm X
Obiektywy Irix Cine od teraz także z mocowaniem Fujifilm X
Irix otwiera się na filmowców wykorzystujących aparaty Fujifilm. Od dzisiaj wszystkie obiektywy z serii Cine dostępne są również w wersji z bagnetem X.
1
Leica Vario-Elmar-SL 100-400 mm f/5-6.3 - nowy tele-zoom to kolejne szkło producenta, które wygląda bardzo znajomo
Leica Vario-Elmar-SL 100-400 mm f/5-6.3 - nowy tele-zoom to kolejne szkło producenta, które...
Leica zaprezentowała najnowszy przybytek w ofercie zoomów do systemu L-Mount. Model Leica Vario-Elmar-SL 100-400 mm f/5-6.3 to stosunkowo kompaktowa propozycja dla...
5
Powiązane artykuły