Polska premiera obiektywu Viltrox AF 75 mm f/1.2 XF - przetestujesz go za darmo w 7 miastach

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Styczeń 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Foto-Technika, dystrybutor marki Viltrox zaprasza na polskie pokazy premierowe pierwszego obiektywu producenta z serii Pro. Szkło Viltrox AF 75 mm f/1.2 XF będzie można przestestować już 25 stycznia w Warszawie. Potem eventy premierowe odbędą się jeszcze we Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Bielsku-Białej, Krakowie i Rzeszowie.

Viltrox AF 75 mm f/1.2 XF to pierwszy profesjonalny obiektyw chińskiego producenta, który łączy bardzo dużą jasność z zaawansowaną optyką i wydajnym silnikiem AF. Do tego wszystko to oferuje w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 2999 zł.

Jeśli nowe szkło zwróciło waszą uwagę, już niebawem będziecie mogli je przetestować podczas eventów premierowych Foto-Techniki, które odbędą się w 7 polskich miastach. Będą to wyjątkowe spotkanie, podczas których użytkownicy będą mieli możliwość przetestowania nowego obiektywu Viltrox AF 75 mm f/1.2 XF oraz innych produktów marki Viltrox.

Spotkania odbędą się w studiach fotograficznych. Podczas spotkań pozowały będą doświadczone modelki, będzie to również świetna okazja do wymiany doświadczeń i dzielenia się pasją. Na spotkanie premierowe warto zabrać ze sobą aparat Fujifilm i kartę pamięci!

Kiedy i gdzie?

Pierwsze i największe wydarzenie odbędzie się w Warszawie w dniu 25.01.2023 w Bank Studio w godz. 14.00-17.00 14.00.

Szczegółowy harmonogram oraz odnośniki do wydarzeń na portalu facebook, gdzie można znaleźć szczegółowe informacje:

Szczegółowe informacje: foto-technika.pl

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Viltrox AF 27 mm f/1.2 Pro teraz również do Nikon Z i Sony E. Ruszyła przedsprzedaż
Viltrox AF 27 mm f/1.2 Pro teraz również do Nikon Z i Sony E. Ruszyła przedsprzedaż
Foto-Technika, dystrybutor marki Viltrox, ogłasza rozpoczęcie przedsprzedaży swojego najnowszego obiektywu Viltrox AF 27 mm f/1.2 Pro z mocowaniem Sony E oraz Nikon Z.
1
Nowy Panasonic Lumix S 28-200 mm f/4-7.1 Macro O.I.S., czyli jeden obiektyw do wszystkiego
Nowy Panasonic Lumix S 28-200 mm f/4-7.1 Macro O.I.S., czyli jeden obiektyw do wszystkiego
Jest mały i lekki, ale oferuje duży zoom i pozwala fotografować z bliska. Nowy obiektyw Panasonika na pewno spodoba się wszystkim, którzy niechętnie zmieniają w podróży obiektywy.
11
Sony FE 24–50 mm f/2.8 G – jasny, mały i o połowę tańszy od G Mastera
Sony FE 24–50 mm f/2.8 G – jasny, mały i o połowę tańszy od G Mastera
Sony uzupełnia środkową półkę swojej szklarni o krótki, ale szybki i kompaktowy standardowy zoom f/2,8. To ciekawa propozycja nie tylko dla fotografów ale również filmowców.
10
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)